fbpx
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

Diş Beyazlatma Beylikdüzü

Diş Beyazlatma Beylikdüzü
03.02.2019

Gülüş Tasarımı – Diş Beyazlatma – Beylikdüzü Diş Hastanesi

Diş Beyazlatma Beylikdüzü

diş beyazlatma

diş beyazlatma ve estetik gülüş

Diş beyazlatma, hemen hemen her insanın yaptırmak istediği işlemlerden biridir. Çay, kahve ve sigara tiryakiliği bulunan insanlarda daha fazla olmak kaydıyla farklı nedenlerden dolayı dişleri sararan veya lekelenen kişiler, diş beyazlatma tedavisi uygulayarak yaşanan bu sıkıcı ve kötü durumdan kurtulabiliyorlar.

Ağız ve diş sağlığı kliniklerinde yapılan diş beyazlatma işlemi, çeşitli evrelerden geçilerek başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Kullanılan bazı malzemeler yardımı ile yapılan bu işlem, dişlerin yapısına göre kısa veya uzun sürebilmektedir.

Diş beyazlatma nasıl yapılır?

Diş jeli içerisinde bulunan hidrojenperoksit, karbamitperoksit gibi maddeler, dişte oluşan sert doku ile reaksiyona girer ve bunun sonucunda oksidasyon (dişin renginde açılma, ağarma) meydana gelir. Sağlıklı ağızlara uygulanan bu tedavi, genç ve erişkin hastalarda daha sağlıklı sonuç vermektedir. İstanbul diş beyazlatma alanında en sık tercih edilen Akvadent Özel Ağız ve Diş Poliklinikliği ile iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diş beyazlatma yöntemleri nelerdir?

İki farklı tipte incelenen diş beyazlatma yöntemleri, hastanın durumuna göre belirlenmektedir. “Ev tipi diş beyazlatma” ve “ofis tipi beyazlatma” yöntemleri olmak üzere ikiye ayrılan beyazlatma işlemleri, uzman hekimler tarafından yapılan inceleme sonrasında karara bağlanmaktadır.

Ev tipi beyazlatma nedir?

Diş hekimi tarafından ağızdan ölçü alınır ve özel olarak ince silikon kapları hazırlanır. Hasta, kendine özel olarak hazırlanan kalıbın içerisine ilacı yerleştirerek beyazlatılması istenen dişin üzerine uygular. Dişlerdeki renkleşmenin derecesine göre (diş hekimi bilgilendirme yapacaktır) günde yarım saat ile 2 saat arasında uygulama yapılır. Ortalama 1 veya 2 hafta kadar süren ev tipi diş beyazlatma ile dişlerin istenilen görünüme ulaşması sağlanır.

Ofis tipi beyazlatma nedir?

Ev tipi beyazlatma yönteminin yeterli görülmediği hastalara uzman hekimler tarafından klinikte uygulanan tedavi yöntemine ofis tipi beyazlatma yöntemi denir. Bu uygulamada farklı olarak beyazlatılmak istenen dişin üzerine ışık kaynağı (LED plazma) uygulanmaktadır.

diş beyazlatma fiyatlarıDişler beyazladıktan sonra eski haline döner mi?

Dişler, renkleşebilen bir yapıya sahiptir fakat diş beyazlatma tedavisinden sonra önceden olduğu kadar renkleşme meydana gelmez. Hastanın burada dikkat etmesi gereken en önemli detay diş temizliği, çay, sigara, kahve ve renkli içecekleri tükettikten sonra mutlaka gerekli temizliği yapmasıdır. Beylikdüzü diş beyazlatma uygulamalarında uzman olan hekimlerimiz, hastalara gerekli bilgilendirmeyi yaparak temizlik konusunda uyarılarda bulunmaktadır. Ayrıca diş beyazlatma işlemi yılda 1-2 defa pekiştirildiğinde etkisi daha fazla olmaktadır. İletişim numaramızdan poliklinikliğimize ulaşarak uygulama hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Diş beyazlatma fiyatları ile ilgili hemen bilgi almak için buraya tıklayınız.

Gülüş Tasarımı Fiyatları 2019 – Beylikdüzü

Gülüş tasarımı fiyatını hemen öğrenmek için buraya tıklayınız.

5/5 - (3 votes)

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhyettin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu