Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

İmplance İmplant Fiyatları

İmplance İmplant Fiyatları
30.01.2019

İmplance İmplant

Implance implant veya diğer adıyla “doku seviyesi implant” son zamanların en çok tercih edilen implant çeşitlerinden biridir.

Ağız ve diş sağlığının korunması adına zamanında tedavi görmek, işin en püf noktalarından biridir. Kullanılacak yöntemler ve tedavi şekilleri hakkında bilgi edinildikten sonra doktorunuzun uygun gördüğü bir periyot üzerinde implant tedavisi uygulayabilirsiniz.

Diş eksiklikleri, ağızda oluşabilecek hastalıkları başta olmak üzere birçok rahatsızlığı beraberinde getirir. Yemek yiyememe, tatları alamama ve daha da önemlisi sancılı zamanların yaşanmasına neden olmaktadır. Günümüz teknolojisinin hızla ilerlemiş olması ve ağız ve diş sağlığı noktasında üst seviyelere ulaşmış olması, yaşanan ağız ve diş sağlığı sorunlarını ortadan kaldırmaya yetmektedir. İmplant tedavisi, uzun yıllardan beri dünya genelinde uygulanan bir tedavi yöntemi olup, farklı markalar altında üretilen implantlarla tedavi yapılmaktadır. Bunlar arasında yer alan İmplance implant, Türkiye’nin ilk ve yerli dental implant markasıdır.

İmplance implant nerenin markasıdır?

İmplance implant bir Türk markasıdır. 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan İmplance markası, Amerika pazarlarında da yerini almış durumdadır. Özellikleri ve avantajlarıyla hastaların diş tedavisinde beklentilerini karşılamasına yardımcı olması, tercih edilmesindeki en büyük neden olarak görülmektedir.

İmlance implant özellikleri

İstanbul implance implant tedavisinde başarılı sonuçlara ulaştığımız diş kliniğimizde, hastalarımıza uyguladığımız yöntem sayesinde hastalar hem daha az acı duymakta hem de kısa sürede tedavilerini tamamlamış olmaktadırlar. İmplance implant tedavisinin sağladığı avantajlar sayesinde, hem ağız ve diş ile ilgili yaşanan sorunlar ortadan kalkmakta hem de estetik bir görünüme ulaşılabilmektedir. Genel olarak tek diş tedavilerinde uygulanan İmplance implant’ın en önemli özellikleri şunlardır;

 • Hibrit dizayn.

 • boyun kısmı silindirik ve apikali koniktir.

 • Boyu bölgesinde meydana gelebilecek sıkışma ve sıkışmadan dolayı meydana gelebilecek stresi engeller.

 • Uzun dönemde kemik kaybının yaşanmasına engel olur.

 • Kemik morfolojisine kusursuz uyum sağlar.

 • daha iyi osseointegrasyon kalitesine sahiptir.

Akvadent Ağız ve Diş Kliniği ile en iyisine sahip olacaksınız!

Alanında göstermiş olduğumuz başarılarımızla her geçen gün bizi tercih eden hasta sayısının daha da arttığını belirtmek istiyoruz. İmplance implant fiyatları konusunda sunmuş olduğumuz ekonomik rakamlar başta olmak üzere hastalarımıza karşı gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde, kısa sürede yaşamlarına geri dönmeleri de yine tercih edilme nedenlerimiz arasında yer almaktadır.

Beylikdüzü imlance implant tedavisi ile güzel günlere yeniden kavuşmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Aşağıdaki butonlardan birini tıklayarak kliniğimize ulaşabilirsiniz.

İmplance İmplant 2019 Fiyatları

Yasa gereği TDB fiyatları dışında kıymetli metal ücreti dahil fiyat yazmak yasaktır.

Bu yüzden fiyat öğrenmek için hemen aşağıdaki butonlardan birine tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
 1. Hakan Şefik Yeni dedi ki:

  İmplance implant markası hakkında hiç fikrim yok. Ancak hacettepede diş doktorumun tavsiyesi ile 24 Temmuz 2019 tarihinde 3 adet takıldı. Beni aydınlatırsanız sebinirim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Hakan Bey, umarım sağlıkla dişlerinizi kullanırsınız. İmplance implant markası yerli üretim implant markalarından birisi olmaktadır. Fakat implant markası kadar önemli olan bir kaç farklı hususda bulunmaktadır. https://www.akvadent.com/basarili-bir-implant-tedavisinin-4-adimi/ makalemizden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 2. Hamza dedi ki:

  Iki adet implance implant ne kadar ve garanti kac yil

 3. Erhan dedi ki:

  Merhabalar İmplant Tedavisi ile ilgili bilgi alabilirmiyim?

 4. Cahit dedi ki:

  Kaç gün sürüyor implant ?

  1. Ali çömez dedi ki:

   impilace tane fiat öğrenebilirmiyim

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Ali Bey, İmplant fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgiyi 0544 620 10 20 numaralı iletişim ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu