Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Porselen Diş Fiyatları [2024 Porselen Diş Kaplama Fiyatları]

Porselen diş, herhangi bir nedenle kaybedilmiş ya da işlevini kaybetmiş olan dişlere uygulanan ya da estetik kaygı ile yapılan işleme denir. Porselen diş ile hasta hem sağlıklı görünen dişlere hem de estetik bir gülüşe sahip olur.

Tarih13 Mayıs 2024 15:13

PORSELEN DİŞ FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Lamine Diş Beylikdüzü İki olumlu sonucu ile hastalar ve doktorlar tarafından sıkça tercih edilen tedavi yöntemlerinden biridir. Porselen diş fiyatları belirleyen bir çok farklı etken vardır.

Tedavi sürecinin rahat geçmesinde doktorun büyük rol oynadığını söylemeliyiz. Profesyonel ve doğru işlem, porselen diş tedavisinde başarılı sonuçlar elde edilmesinde önem taşır. Tedavi süreci duruma göre uzun ve zorlu olabilir.

PORSELEN DİŞ NASIL YAPILIR?

Porselen diş sayesinde istediğiniz görünüme kavuşabilmeniz için yapılması gereken birkaç adım var. Bu adımlar:

 • Öncelikle diş hekiminizle görüşüp, porselen diş yapılacak yer ya da yerlerin ölçümlerinin yapılması gerekir. Bu ölçümler doğrultusunda diş takılacak olan boşluk için porselen diş hazırlanmaya başlanır.
 • Porselen dişiniz takılmadan önce, duruma göre, birkaç kez ölçüm kontrolü için doktorunuza gitmeniz gerekmektedir. Bu adımda, ölçülerde sıkıntıyla karşılaşmamak adına diş boşluğu birkaç kez ölçülür.
 • Ardından son adım olarak, eğer uygunsa porselen diş takılır ve tedavi tamamlanmış olur. Fakat porselen dişiniz takıldıktan sonra da kontrol için doktorunuza görünmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Porselen dişlerin ömrü yaklaşık 10 yıldır, ama buradaki asıl önemli faktör hastanın dişlerine nasıl baktığıdır. İyi bakımla bu süreyi uzatmak mümkündür, fakat çok eskiyen porselen dişler hastayı rahatsız edeceği için belli bir süre sonra mutlaka değiştirilmesi gerekecektir.

PORSELEN DİŞ HANGİ DURUMLARDA TAKILIR?

Porselen dişin yapılmasındaki en önemli neden hastanın tedavi edilemeyen bir çürüğünün olması ya da diş kaybı yaşamasıdır. Diş kaybının ardından oluşan diş boşluğu hastanın hayat kalitesini etkileyeceği ve yiyip içme konusunda sıkıntılar yaşayabileceği için bu gibi durumlarda tercih edilir. Son olarak estetik bir gülüşe sahip olmak isteyen ya da dişinde şekil bozukluğu olan hastalar porselen diş yaptırabilir.

zirkonyum diş kaplamaPORSELEN DİŞİN AVANTAJLARI

 • Dayanıklı bir materyal olduğu için uzun zaman porselen dişi kullanmak mümkündür.
 • Düşük maliyeti ve estetik görünümü ile hastalar tarafından tercih edilir.
 • Tedavi süreci diğer işlemlere göre daha kısa sürer.
 • Güzel bir gülüş kazanmanızı sağlar. Estetik kaygı taşıyan hastalar tarafından da sıkça tercih edilen bir yöntemdir.

Tedavi öncesinde doktorla görüşüp muayene olmak çok önemlidir. Diş muayenesine göre kaç dişe işlem uygulanacağı ve nasıl bir yol izleneceği belirlenir. Fakat 2024 yılında porselen diş fiyatları ile ilgili en doğru ve kesin ücret bilgisi için bir diş hekimiyle görüşmek daha doğru olacaktır. AkvaDent diş kliniği farkıyla porselen diş fiyatları konusunda en doğru bilgi için telefon numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir veya ilk muayenenizi olup hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Porselen Diş – AkvaDent Diş Kliniği

En çok tercih edilen diş kaplama yöntemlerinden porselen diş kaplama kliniğimizde uzman hekimler tarafındanPorselen kaplama fiyatları yapılmaktadır.

​Porselen diş kaplama (ya da halk arasındaki söylemiyle kısaca diş kaplama), bir şekilde olması gerektiği gibi görünmeyen dişleri, doğal görünüşüne zarar vermeyecek şekilde onarmaya yarayan bir dental estetik işlemidir. Bu görüntü bozukluğu genellikle dişlerin arasındaki boşluğun gereğinden fazla olmasından, dişlerin olması gerekenden kısa olmasından veya simetrik olarak uyumsuz görünmesinden kaynaklanır. Bir kaza veya yaralanma sonucu bir parçası kırılan dişlerin tedavisinde de yine porselen kaplama işlemine başvurulmaktadır.

Porselen Diş Kaplama Nasıl Yapılır?

Porselen diş kaplama işlemi basit birkaç adımda tamamlanır. Öncelikle dişler kaplamanın yerleştirilmesine uygun hale getirilmek üzere törpülenerek temizlenir. Ardından temiz dişlerin mold yöntemiyle kalıbı alınır. Bu kalıp sayesinde, üretilecek porselen kaplamanın boyutları hatasız olarak hesaplanmış olur. Dişinizin bir çeşit görüntüsü olan kalıp üretime gönderilir ve birkaç gün içerisinde diş hekiminiz tarafından kimyasal bir yapıştırıcı ile temizlenmiş dişlerinize oturtulur. Porselen diş kaplama ücreti ortalama 3 seans sürmektedir.

beylikdüzü porselen diş fiyatı

Porselen Diş Fiyatları (Diş Kaplama Fiyatları)

Porselen diş fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalı. Her Sene Porselen diş fiyatları özel klinikler, devlet hastaneleri ve özel hastaneler için olmak üzere Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenmektedir.Belirlenen Porselen Diş fiyatları kıymetli metal ve zirkonyum gibi kullanılan malzeme ücretlerini içermemekle birlikte rekabet şartlarından dolayı internet üzerinden fiyat paylaşılması yasaklanmıştır. Dolayısıyla hem fiyat bilgisini öğrenmek hem de ihtiyacınız olan tedaviyi detaylı olarak belirlenmesi için klinik muayene gerekmektedir. Porselen kaplama işlemi kullanılan malzemenin fiyatından tutun da işlemi gerçekleştirecek doktora kadar pek çok etken ile belirlenmektedir. Dilerseniz bu etmenlerin neler olduğuna ve porselen diş fiyatları konusunda neden etkili olduklarına biraz daha yakından bakalım.

1.Porselen diş yapımında kullanılan malzemenin (seramik, zirkonyum vb.) kalitesi:

Diş hekimlerinin; porselen diş kaplama konusunda ilk tercihleri seramik veya zirkonyumdur. Çünkü bu maddeler doğal içerikli oldukları için sağlığa hemen hemen hiçbir zararları yoktur. Ayrıca dayanıklı yapıları sayesinde hastaları yarı yolda bırakmazlar. Kullanışlı ve fonksiyonel oldukları da söylenebilir. Ancak her konuda olduğu gibi porselen diş fiyatları konusunda da kalite ve fiyat diş hekiminin ve hastanın talepleri doğrultusunda beraber artıp azalabilir. Bizim tavsiyemiz söz konusu sağlık olduğu zaman belirli bir fiyatın altına inmemeniz olacaktır zira fiyat konusunda ucuza kaçmanız sizi kalite anlamında zarar sokacaktır. Zira kaliteli malzemeden üretilen porselen diş kaplamalar kullanıma da bağlı olmak kaydıyla 10 – 15 yıl boyunca kullanılabilmektedir.diş estetiği

2.Porselen diş yapımında kullanılacak uygulamanın türü:

Hastanın duyduğu rahatsızlığın ihtiyaçlarına ve diş hekiminin tavsiyesine göre porselen diş kaplama konusunda sıkça tercih edilen 4 farklı temel metod bulunmaktadır. Bu yöntemler: Porselen laminate veneer, zirkonyum kaplama, metal destekli kaplama ve empress (Full Porselen) diş kaplama şeklinde özetlenebilir. Uygulanacak tedavi yönteminin türü, tedavi sonrasında çıkacak faturayı da doğrudan etkilemekte. Dilerseniz bu yöntemlere biraz daha yakından bakalım.

3.Porselen diş kaplama yapılacak diş sayısı:

Porselen diş kaplama işlemini tüm dişler için yapmak mümkündür. Diş hekimi ile görüşüldükten ve isteklerinizi dile getirdikten sonra diş için gerekli işlemler belirlenir. Ardından gerekli bilgilendirme yapılıp, işleme başlanılabilir.

4.Porselen diş kaplama uygulamasını yapacak diş hekimi:

Kaplama yaptıracak hastalar için en önemli adım doğru diş hekimini seçmektir. Yanlış ya da hayal kırıklığı yaratacak bir sonuçtan kaçınmak için sizi anlayan bir diş hekimini seçmek büyük önem taşır. Tabii tecrübeli bir diş hekimi, porselen diş fiyatları konusunda da ciddi bir artış anlamına gelecektir.

Porselen diş kaplama yaptırmak isteyen hastalar için fiyat konusu önceden konuşulmalıdır. Hastanın gideceği diş hekimi ve kullanılacak malzemelerin türüne göre fiyat aralığı değişiklik gösterir. Bu sebeple eğer aklınızda böyle bir fikir varsa, en doğrusu diş kaplama fiyatları konusunda diş hekimi ile iletişime geçmek olacaktır.

Bahsedilen bütün uygulamalar için, profesyonel ve güler yüzlü uzmanlarımız ile sizleri AkvaDent Diş Kliniği’ne bekliyoruz.

Lamine Veneer Hangi Durumlarda Yapılır ve Avantajları Nelerdir?

porselen diş yapımı

Lamine veneer, ön dişlerde meydana gelen bozulmaların düzeltilmesi amacıyla yapılan bir işlemdir. Birçok farklı neden ile lamine veneer yapılır:

 • Dişlerde her ne sebeple oluşmuş olursa olsun meydana gelen renk değişimleri,
 • Dizlerin yanlış ya da çarpık dizilimi,
 • Ön dişlerin arasındaki boşlukların kapatılması,
 • Kısa dişlerin uzatılması,
 • Diş minesinde meydana gelen bozukluklar ve dişlerdeki aşınma,
 • Kırılmış olan dişlerde

Lamine veneer da amaç, hastanın dişlerinde meydana gelen bozulmaları düzeltip, estetik bir gülüşe kavuşmasını sağlamaktır.

Lamine Veenerın Avantajları Nelerdir?

 • Diş üzerindeki ince doku kaldırılarak işlem uygulanacağı için sıcak ve soğuk hassasiyeti minimum olur,
 • Dişinizin doğal yapısı bozulmadan üzerine işlem uygulanacağı için doğal diş hissini yitirmezsiniz,
 • Kahve, çay gibi dişleri sarartan içecek ve yiyecekler tedavi sonrasında dişlerinizde renk değişimine sebep olmaz. Uzun süre istediğiniz görünümü korumanızı sağlar,
 • Lamine veener yapıldıktan sonra dişlerinizden kolay kolay düşmez,

Son olarak ise, dişleriniz yapılmadan hazırlanacak diş modeli sayesinde dişinizde meydana gelecek değişiklikleri önceden görebilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama, dişe yapılan diğer kaplamalar gibi dişinizin üzerine ya da eksik dişlerinizi tamamlamak için yapılabilir. Görünüş olarak diğer kaplamalara bakılarak daha doğal durduğu için ön dişlerde daha çok tercih edilir.

Zirkonyum Dişin Avantajları Nelerdir?

 • Beyaz renkte olduğu için daha doğal durur ve estetik bir gülüşe kavuşmanızı sağlar.
 • Sadece ön dişlerde değil arka dişlerde kullanmakta mümkündür. Çiğneme kuvvetine karşı yüksek olan direnci sayesinde arka dişlerde de herhangi bir problem yaşamazsınız.
 • Bugüne kadar yapılan klinik araştırmalarda alerjik bir duruma sebep olmadığı da ortaya konulmuştur.
 • Zirkonyum kaplamanız için ayrıca bir bakım rutini oluşturmanıza gerek kalmaz. Günlük diş bakımızı yapmanız yeterli olacaktır.

Metal Destekli Kaplamalar

Dişlerde meydana gelen ciddi problem ve kayıplarda kullanılan bir tedavi yöntemidir. Kanal tedavisinde dişlerde kırıklar olduğunda, dişlerde aşırı madde kaybı olduğunda, diş altlarında çürükler meydana geldiğinde ve bu gibi durumlarda dişlere kaplama yapılır. Dişlerdeki şekil bozukları hastayı rahatsız ediyorsa, estetik amacıyla da yapılabilir.Metal porselen diş fiyatı

Metal destekli kaplamaların yapımı ortalama 4 seans sürer, tedavi tamamlanana kadar da hastaya geçici protez diş yapılarak dişlerin korunması sağlanır. Metal destekli kaplamalarınız yapıldıktan sonra en az 5 yıl kadar gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

 

Empress (Full Porselen) Diş Kaplama                                               

Dişlerinde, doğal bir görünüm isteyen hastaların en çok tercih ettiği kaplama türüdür. Hatta öyle ki, kendi dişlerinize ne çok benzeyen ve yapay durmayan tek kaplama çeşididir.

Genelde estetik kaydılar sebebiyle tercih edilen full porselen diş kaplama, diş rengini değiştirmek, aralıklı dişlerin kapatılması, dişlerin boyunun uzatılması ve estetik bir gülüş için de yaptırılıyor.

Tedavi sürecinde ise, öncelikle dişlerde ölçü alındıktan sonra, uyuşturma ve aşındırma işlemleri uygulanıyor. Kaplamalar için uygun şekil verilip diş ölçüsü alınıyor ve diş işlem için hazırlanıyor. Son aşamada ağızda prova ediliyor, gerekiyorsa düzeltmeler yapılıyor ve özel yapıştırıcılar sayesinde diş üzerine yapıştırılıyor.

Beylikdüzü Porselen Diş Fiyatları

Porselen diş fiyatları, dişe kaplanan porselenin kalitesine göre değişmektedir. Ucuzluk vurgusuyla yapılan porselen kaplamalarda kullanılan porselenin kalitesi de ona göre ucuz olmakta, zaman içerisinde kırılmakta ve yeni tedaviler gerektirmektedir.

Porselen Diş KaplamaBeylikdüzü’nde porselen diş kaplama tedavisi yapan yerler arasında öncelikle 28 yıllık tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet vererek fark yaratan AkvaDent Diş Kliniği’nde tedavi olmak  için aşağıdaki yöntemlerden biri ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Daha güzel bir gülümseme için şimdi harekete geçin.​

Porselen diş kaplama tercihinizde kaliteli porselen kullanan kliniklere yer verilmelidir.

Detaylı Bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

3.9/5 - (48 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 97 Yorum
 1. Mert dedi ki:

  Merhabalar diş taşlarımı temizletsem bile kısa süre içerisinde tekrar oluşuyor,sürekli temizletme yaptırmak yerine bunun kalıcı bir çözümü var mı acaba?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Mert Bey, Düzenli olarak sabah ve akşam en az 2 dk diş fırçalaması ile bu tarz bir sorununuzun oluşmaması lazım. Buna rağmen diş taşı oluşuyor ise tükrük bezleriniz ile ilgili bir durum olabilir. Genetik Faktörler ve tükürükteki PH değeri de sebep olabilir. Klinik Muayene ile daha detaylı bilgi verilebilir.

 2. Tolga dedi ki:

  Merhaba, porselen diş fiyatları neye göre değişkenlik gösteriyor. Kaplama türü mü fiyatı etkileyen faktör?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Tolga Bey, Porselen diş fiyatları kullanılan malzeme, kullanılan teknoloji, laboratuvar kalitesi, protezi yapan diş hekiminin tecrübesi belirler. Bunlardan biri veya bir kaçı iyi olmadığı taktirde iyi bir sonuç almak mümkün olmaz. Şöyle düşünebiliriz; Şahinde bir arabadır, mercedesde bir arabadır ama aralarında ciddi fark vardır. 🙂

 3. Alper Yıldız dedi ki:

  Fiyatlar oldukça makul bence. piyasa araştırması yaptım ancak bu fiyatların kat kat yükseğini duydum bence gayet iyi.

 4. Canan yılmaz dedi ki:

  Merhabalar bir şeyi merek ettim. Çok defa diş doktoruna gittim. Son gittiğim diş doktoru lazer metal kaplamanın zirkonyum kaplamadan daha iyi olduğunu söyledi. Lazer kaplamayı çok araştırdım fakat bir bilgi bulamadım sizin bu konuda bir bilginiz var mıdır ?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Canan Hanım, Lazer metal kaplama denilen şey, metal üzeri porselen kaplamanın metal kısmının bir tür yapılma şeklidir ve teknik bir konudur. Sizin kafanızı bu tür şeylerle karıştırmak istemem. Burada sizin beklentileriniz ve istekleriniz önemlidir bunları doğru analiz edip sizi yönlendirmek gerekir. Örneğin siz ön bölgede gerçek diş formunda ışık geçirgenliği olan bir diş istiyorsunuz bunu metal kaplama ile yapmanız teknik olarak mümkün değil. Bunun gibi bir çok talebiniz ,beklentiniz, ihtiyacınız olabilir.

 5. Aydın dedi ki:

  Fiyatlar bence gayet uygun herkese şimdiden çok geçmiş olsun diş bence çok önemli inşAllah herkes rahata kavuşur.

 6. Gülşah dedi ki:

  Merhaba hocam kompile porselen kaplama ne kadar

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Gülşah Hanım,
   Porselen kaplama yapmadan önce mevcut kaplamalarınız varsa kaplamalarınız çıktıktan sonra dişlerinizde ; çürük, hassasiyet vs. durumlar için tedavi gerekebilir, bazı durumlarda diş köklerinde erime varsa kaplama ile birlikte dişleriniz de çıkabilir. Bununla birlikte eğer dişleriniz de hiç kaplama yoksa bunun için planlama yapılması gerekir ihtiyacınız olan diğer tedaviler de oluşabileceğinden fiyat paylaşımı maalesef yanlış yönlendirebilmektedir. Klinik muayene gereklidir.

   1. Fırat dedi ki:

    Mrb hayırlı akşamlar hocam benim dişlerimin yarısı çürük malesef nsl bir tedavi uyhulayabilirim acaba size nsl ulaşabilirim

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Selamlar Fırat Bey, Çürük dişler için dolgu ve kanal tedavisi uygulanabilir.

 7. Ramazan Kızıl dedi ki:

  diş sağlığım hakkında endişeliyim ama dişçi korkum var ne yapmalıyım bilmiyorum

 8. Seyit nizam dedi ki:

  Selam hocam zikron marka diş yaptıracağım al üst çene bunun için de 6 adet diş çekimi ve kanal tedavi işlemi var 4 adet implant ve kemik tozu konacak yalnız kaliteli ve iyi olacak fiyat ala bilirmiyim çok teşekkür ederim

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Seyit Bey,
   Tedavi planlaması kliniğimiz tarafından yapılmadan maalesef bir fiyat paylaşımı yapmak mümkün olmuyor. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 9. nicat dedi ki:

  dis uyqulamalarinda yeni bir cag baslatmis gibisiniz

 10. Halil dedi ki:

  Benim 2 kopek disimde sekli biraz bozuk onu kaplama ile normala donusebilormi acaba

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Halil Bey, Tabiki düzelebilmektedir, detaylı bilgi için klinik muayenesi daha sağlıklı olur.

 11. behlül dedi ki:

  bende bilgilenmiş oldu bu sayede

  1. Gökhan dedi ki:

   Hocam kolay gelsin dişlerimde sigara tüketiminden kaynaklı sararmalar ve diş taşları yoğunlaştı temizliğini yapıyor musunuz ayrıca porselen diş önerirmisiniz tşkler

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Selamlar Gökhan Bey, sigara kullanımına bağlı olarak 6 ayda bir düzenli diş taşı temizliği yaptırmanız diş ve diş eti sağlığınız için faydalı olacaktır. Porselen diş tedavisi için ise klinik muayeneye istinaden detaylı bilgi paylaşabiliriz.

 12. abdurrahman gültekin dedi ki:

  porselen dişler gerçekten çok güzel duruyor ben de en kısa sürede yaptırmak istiyorum

 13. tarık ordul dedi ki:

  Başarılı diş porselenleri yapıyorsunuz . Başarılar

 14. Hakkıcan dedi ki:

  Dişlerim fena sıkıntılı komple sabit birseyler yaptırmak ıstıyorum hocam yaş 39

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Hakkıcan Bey,
   Öncelikle ağız içi muayene ile sorunların belirlenmesi gerekmektedir, diş sağlığının ihmal edilmesi çeşitli rahatsızlıkları da beraberinde getirebilir. Sağlıklı günler dilerim.

 15. Nermin Tuna dedi ki:

  5 adet diş ne kadar

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Nermin Hanım, hangi konuda fiyat talep ettiğinizi anlayamadım. Yüzün üzerinde farklı diş tedavisi olduğu için tedaviler ile ilgili sağlıklı bir fiyat almak için klinik muayenesi gerekmektedir. Detaylı bilgiye 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 16. Emirhan dedi ki:

  Güzel Bir Firma Tavsiye Ederim

 17. 13rownie dedi ki:

  Bayağı açıklayıcı ve güzel bilgi

 18. Adnan Öncel dedi ki:

  Uygun fiyat Kaliteli hizmet anlayışı ilgi ve alakanız için sizlere çok teşekkür ediyorum.

 19. emre kopuk dedi ki:

  güzel bir firma teşekkürler

 20. Tayyip severcan dedi ki:

  İyi günler ben 4 tane diş ektirmek istiyorum maliyeti ne kadar olur

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Tayyip Bey,
   Tam olarak nasıl bir tedavi uygulanacağını maalesef klinik muayene yapılmadan belirlenememektedir bu sebeple bir fiyat paylaşmam uygun olmaz. Klinik muayenemiz ücretsizdir, dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 21. Bulent dedi ki:

  Merhabalar porselen kaplama yapilan disler ortalama ömrü ne kadardır tek dis fiyat verebilirmisiniz teşekkürler

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bülent Bey,
   Porselen kaplama yapılan bir diş ortalama 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte çok daha uzun yıllar kullanmış hastalarımızla da karşılaştık. Fakat bunun bir ömrünün olması söz konusu değildir. Bu tamamen kişinin kullanımı ile alakalı bir durumdur. Eğer kişi ağız hijyenine dikkat etmezse, düzenli fırçalamazsa yani kısacası dişlerine bakmazsa ana dişlerine olmuş olan şey kaplamaların da başına gelmesi kaçınılmazdır.

 22. Alara dedi ki:

  Merhaba fiyatlar tek diş fiyatı değil mi ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhaba Alara Hanım, İnternet üzerinden fiyat paylaşımı yasak olduğundan sadece Türk Diş Hekimleri Birliğinin paylaştığı fiyatları sizlerle paylaşmaktayız. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 23. Barış dedi ki:

  Hizmette sınır tanımayan bir kurum olduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim. Firmanızdan aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

 24. Suleyman dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun çok yere göz attım ancak en uygun fiyat olarak burayı bulabildim. Hizmet zaten çok çok iyi. Şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

 25. ÜMİT HATAY dedi ki:

  Merhaba
  Sol üst çene arka 3 dişim yok.En arka azı dişini törpüleyerek 3lü köprü yaptılar ancak en arka törpülenen diş çürüdü zannedersem. İmplant için çene kemiği müsait değil dendi. Ne yapmam gerek? Saygılarımla

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhaba Ümit Bey, Bu konu ile ilgili bilgi verebilmemiz için panoramik diş röntgen görüntünüz var ise 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizlere iletmenizi rica ederiz.

 26. Umut Barış dedi ki:

  Diş sağlığı çok önemlidir. Bu konu da başarılı çalışmaları var. İlgiyle takip ediyoruz.

 27. Melih Kökçü dedi ki:

  gercekden basarılı oldugunuzu düşünüyorum elinize saglık diş için sizleri tercih etmek gerek.

 28. fırat dedi ki:

  basarılı ıs gercekten mukemmel cok memnun kaldık tavsıye ederız

 29. djkaram dedi ki:

  Başarılı diş porsenelleri yapıyorsunuz teşekkrer..

 30. salih topuztaş dedi ki:

  Kaliteli diş porselenleri yapiyorsunuz basarilarinizin devammı dileriz.

 31. Ahmet Öner dedi ki:

  Fiyatlar piyasa göre gayet iyi. Müşteri hizmetleri gayet anlayışlı.

 32. mikail ceylan dedi ki:

  fiatlarınız makul ölçüde,aydınlatıcı bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederim kolay gelsin bol kazançlar..

 33. ümit eker dedi ki:

  Fiyatlar bence gayet uygun herkese tavsiye ederim diş bence çok önemli inşAllah herkes rahata kavuşur mutlaka akvadent’i ziyaret etmelisiniz.

 34. cemalabi dedi ki:

  şimdi arkadaslar boyle acıklayıcı metınler olunca ınsan bırazdaha anlıyor bu tur seylerı coksagolun

 35. Mali dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler uzun zamandır böyle detaylı bir yazı arıyordum sonunda buldum.

  1. Haninsaatdekor dedi ki:

   Başarılar diliyorum herkese tavsiye ediyorum.

 36. Alper dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun görünüyor. Teşekkür ederim.

 37. Erol Mertcan dedi ki:

  Bembeyaz görünen dişler nasıl böyle parlar diye hep merak etmişimdir önceleri. Meğer porselen dişmiş gördüklerim. Porselen diş ile ilgili aydınlatıcı bir yazı olmuş. Teşekkür ederim.

 38. Pınar Akıçal dedi ki:

  Fiyatlar bence gayet uygun herkese şimdiden çok geçmiş olsun diş bence çok önemli inşAllah herkes rahata kavuşur

 39. Ergün Kaplan dedi ki:

  akvadent çalışanlarına çok teşekkür ediyorum işlerinde 1 numaralar hiç başka yere bakmanın gereği yok ….

 40. Gündüz Alp dedi ki:

  Diğer yerlerede baktım lakin burada en uygun fiayatı buldum.Tavsiye ederim.Bence burada yaptırınız.

 41. Arifcan dedi ki:

  Aylardır yaptığım araştırmalar sonucu sizlerle tanıştım. Fiyat olarak ve kalite olarak 1 Numarasınız. Teşekkür ederim tüm ilginiz için.

 42. amator dedi ki:

  yazılarınız tekrar ınceledım. çok faydalı bu bılgılerden duzenledıgım bır yazyı paylasacagım tesekkurler

 43. Baki Yemek dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkür ederim, Orjinali gibi olmaz tabii ki ancak maalesef ki böyle şeylere ihtiyaç duymaktayız.

 44. Faruk Yılmaz dedi ki:

  Başarılı diş porselenleri yapıyorsunuz . Başarılar

 45. Ahmet Turan Öztürk dedi ki:

  Benim dişimdeki porselen düştü. NE yazıkki bir çok dişçi işini iyi yapmıyor. Bana ulaşırsan çok sevinirim. İyi akşamlar.

 46. fettahoglu dedi ki:

  Bende dişlerimi yaptım gerçekten çok başarılı bir şekilde dişlerim çok guzel görundu teşekkurler arkadaslar.

 47. Beste dedi ki:

  Komple dis porselen kaplamasi yaptirmak istiyorum bembeyaz durmasi acisindan.Ama ne kadar omru var ve fiyati nedir ogrenebilir miyim ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Beste Hanım,
   Öncelikle sadece bembeyaz görünmesi için sağlam ve sağlıklı dişlerinize kaplama yapmanızı önermeyiz. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi verebiliriz.

 48. Depolama dedi ki:

  Başarıı diş porsenelleri yapıyorsunuz teşekkrer..

 49. Mustafa dedi ki:

  Porselen dişi çok araştırdım çok iyi bilgiler vermişsiniz kafamda tam bir sonuca ulaştım fiyatlar hakkında olsun detay hakkında olsun porselen diş yaptırmayı düşünüyorum.

 50. melih dedi ki:

  Başarılı İşler Yapıyorsunuz gayet faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz başarılar dilerim.

  1. Fatma dedi ki:

   Bende yapmak istiyorum fiyatini öğrenibilir mıyım güzel gülmek istiyorum

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Fatma Hanım, 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 51. Tarih-TV dedi ki:

  Teşekkürler

 52. ömer dedi ki:

  kaliteli hizmet güler yüzlü personel ağız ve diş sağlığım için burası kesinlikle aradığım yerdir tavsiye ederim

 53. serdar dedi ki:

  porselen diş fiyatları kalitesine göre çeşitlilik gösterdiğini bu güzel faydalı makalede öğrendim mutlaka okuyun

 54. Mert Çetin dedi ki:

  implant dis hakkinda makalenizi okudum en kısa sürede daha güzel gülmek için geleceğim 🙂

 55. Sevim dedi ki:

  Merhaba
  28 dişim var hepside kaplama, bunlari 12 sene önce yaptırmış tım, son yillarda dış etlerimin geriye çekilmesi bir yana , birşeyler yedigimde nerdeyse tüm dişlerim sızlıyor .
  Tüm dislerimi kaplama yaptirmak istiyorum bunun maliyeti ne olur.
  Size simdiden cok teşekkür ederim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sevim Hanım, Diş kaplamalarında sızlama olmasının sebeplerinden birisi de diş eti çekilmesi olmaktadır. Diş etleriniz bir çok farklı nedenle çekilebilir. Klinik muayene olmadan net bir fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. 0544620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak yada whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

 56. Bilal Yara dedi ki:

  arkadaşlarımın tavsiyesi ile gittim sizlere de tavsiye ederim.

 57. oktay cetintas dedi ki:

  implant dis hakkinda makalenizi okudum vede islerinizde uzman calistiginiz yorumlardanda belli oluyor en yakin zamanda size ugrayacagim hayirli isler

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Oktay Bey, Sağlıklı Günler dileriz.

 58. Deniz dedi ki:

  Porselen çok iyi ama çok da pahalı parası olmayan için, porselene alternatif ne öneriyorlar bilgisi olan var mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Zirkonyum üzeri Porselen kaplamaya alternatif olarak Metal üzeri porselen kaplama kullanılmaktadır. Fiyat olarak oldukça ekonomik olup bununla beraber gülüş estetiği uygulayabilmekteyiz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 59. jale kefir dedi ki:

  çok uygun fiyatlara kaliteli işler çıkartıyorsunuz teşekkürler

 60. Nesrin İnci Tamak dedi ki:

  Gerçekten Fiyat olarak çok uygun tavsiye ederim

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Nesrin hanım, Sağlıklı Günler Dileriz.

   1. Abdullah dedi ki:

    Iyi günler tek dişimde darbe sonucu ucunda az bi kırılma ve renk degiştirme var bunun için ne tür kaplama önerirsiniz diher dişlerim gayet sağlam kırılanda da hiç bir şekilde ağrı sızı yok

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Abdullah Bey,
     Dişinizin renk değiştirmenin sebebini anlamamız gerekir öncelikle bunun için klinik muayenesi gerekmektedir. Bonding dediğimiz ön bölge estetik dolgu ile bahsettiğiniz probleminiz en doğal şekilde çözümlenir. Ücretsiz Muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  2. Enes dedi ki:

   Ne kadar tanesi biliyormusun

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Enes Bey,
    0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ve Whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 61. Alper Bozkurt dedi ki:

  Diğer yerleri araştırdım. 3 aydır araştırma yapıyorum en uygun fiyatları gerçekten burada buldum en kısa zamanda ziyaretinize geleceğim 😉

  1. Akvadent dedi ki:

   teşekkürler Alper Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

 62. Mehmet Turgut dedi ki:

  Giden arkadaşlar çok memnun, ben de gideceğim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Mehmet Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

 63. Burak dedi ki:

  Bütün dişlerimi zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum mailime fiyat bilgisi alabilir miyim?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Burak Bey, Detaylar ile ilgili 0544 620 10 20 numaralı telefondan ücretsiz, muayene randevusu oluşturabillirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

   1. Merve dedi ki:

    Güzel bir diş sağlıklı kaliteli

 64. Mehmet şafak dedi ki:

  Slm lar hocam tedavi ve flim sonucu olarak yukariya 6 adet impilant ve aşagiya kompile kaplama yapılması gerekmekte ve bu kaplamalar zikonyum veya normal metal kaplama olursa ortalama maliyet ne tutar impilant hariç de verebilirsiniz saygılar ıyi aksamlar

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey, implant fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan alabilirsiniz. Hekimlerin tedavi planlamaları değişiklik gösterdiğinden en doğru fiyat ve tedavi bilgisini bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp