Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

2024 İmplant Fiyatları Hesaplama [₺]

İmplant, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. Bunlar eksik dişlerin yerine yapılan, uzun ömürlü ve yaşam boyu sorunsuz şekilde kullanılabilen daha çok titanyumdan yapılan vidalardır. İmplant fiyatları genellikle kullanılan malzemeler nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Tarih14 Şubat 2024 13:57

İmplant diş kimlere yapılabilir?

Genel sağlık durumu iyi olan, sağlıklı diş etleri ve çene kemiğinde implantları destekleyebilecek oranda kemik bulunan, iyi ağız bakımı yapan bireyler implant tedavisinde yüksek başarı oranına sahiptir. Bazı durumlarda kemiğin miktarı implant yerleşimi için yeterli olmaz. Eğer kemik kaybı fazla ise, ileri teknikler uygulanarak implant yerleştirilmesi için uygun alt yapı sağlanarak implantlar yerleştirilebilir.

İmplant Markaları

Beylikdüzü Diş Kliniği olarak 28 yıllık tecrübemiz ile tercih ettiğimiz implant markaları şunlardır:

 • ITI Straumann : En çok bilinen implant markalarındandır. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
 • Medentika By Straumann : Straumann güvencesi ve Alman teknolojisi ile üretilmiş Straumann Group implant markasıdır.
 • Bego İmplant: Alman teknolojisi ile üretilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması ile ünlüdür.
 • Osstem İmplant: Güney Koreli bu implant markası kendini ispatlayarak diş klinik ve hastanelerinin en çok tercih ettiği implant markalarından biri olmuştur.

İmplant Fiyatları 2024 Güncel Fiyatları

İmplant fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalı. Her Sene implant fiyatları özel klinikler, devlet hastaneleri ve özel hastaneler için olmak üzere Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenmektedir.Belirlenen İmplant fiyatları kıymetli metal ve zirkonyum gibi kullanılan malzeme ücretlerini içermemekle birlikte rekabet şartlarından dolayı internet üzerinden fiyat paylaşılması yasaklanmıştır. Dolayısıyla hem fiyat bilgisini öğrenmek hem de ihtiyacınız olan tedaviyi detaylı olarak belirlenmesi için klinik muayene gerekmektedir.

2024 Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenen implant diş fiyatları 

2024 Yılı İmplant Fiyatları Aşağıda Görebilirsiniz.

Tedavi Fiyat Süre Seans
İmplant Diş (1 Adet T-Base, Vidalı, Zirkonyum Kaplama ile Beraber) 1.000€ – 1.150 € 15-45 dk 1 Seans
İmplant Diş (1 Adet Üst Yapı Protez Hariç) 750 € – 850 € 15-45 dk 1 Seans
Laminate Veneer (Yaprak Porselen) 600 € – 800 € 1-6 Saat 2-3 Seans

 

İmplant Fiyatları 2024 Yılında Ne kadar?

İmplant fiyatları implant markasına göre farklılık arz etmektedir.

 1. Yerli implant: İstanbul’da tek diş için implant fiyatı diş sağlığı merkezlerinin farklı fiyat politikalarına göre değişmektedir. En uygun implant fiyatını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 2. İthal (yabancı) implant fiyatı: Marka olarak aynı implant kullanılsa dahi diş sağlığı hastaneleri aynı hizmeti farklı fiyatlarla sunmaktadırlar. Kliniğimizin ithal implant fiyatı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İmplant tedavisinde implantın kendisinden daha önemli bir husus var ise bu da uygulamayı yapacak hekimin tecrübesidir.
Bu konuda yeterli tecrübesi olmayan bir hekime veya sadece reklam politikası ile hastalara hitap eden hastanelerin aynı ürüne ve hizmete uyguladıkları iki/üç katına varan fiyatlarla tedavinizi yaptırmamanızı tavsiye ederiz.
Beylikdüzü Diş Kliniği’mizin güncel tek diş implant fiyatları öğrenmek isterseniz aşağıdaki yöntemlerden biri ile bize şimdi ulaşabilirsiniz.

YERLİ İMPLANT FİYATLARI

Yukarıda bahsedildiği üzere pek çok implant markası olduğunu söylemeliyiz. Uzun zamandır başarılı bir şekilde kullanılan implant tedavisi tüm dünyada bu konuda bir hareketlenmeye sebep olmuştur. Türkiye’de bu konuda gerekli çalışmaları tamamlamış ve yerli bir implant markası kurmuştur. Bu yerli implant markası yaklaşık olarak 10 yıldır bu konuda çalışmalarını devam ettirmekte ve başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

İmplant Tedavisi Beylikdüzü – Randevu

Beylikdüzü’nde implant tedavisi yapan yerler arasında öncelikle 28 yıllık tecrübesi ile hizmet vererek fark yaratan Beylikdüzü Diş Hastanesi nde tedavi olmak için aşağıdaki yöntemlerden biri ile muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Artık siz de eksik dişlerinizi geç olmadan tamamlatın.

İmplant Tedavisi Sonrası Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

 • Operasyon sonrası 2 saat boyunca herhangi bir şey yemeyiniz, içmeyiniz. İlk 24 saat sıcak içeceklerden kaçınınız ve sadece yumuşak, soğuk yiyecekler (soğuk püre, süt ürünleri ve dondurma) tüketiniz. İlk hafta sıcak yiyecek ve içeceklerden kaçınınız.
 • Operasyon sonrasında pıhtılaşmayı başlatmak ve kanamayı durdurmak için yumuşak, steril bir tampon ile yumuşak baskı uygulanması önerilmektedir.
 • İlk 24 saat tükürükte kan görülmesi mümkündür-normal bir durumdur. Hatta sabah uyandığınızda yastığınızda kan izleri implant dis beyazligigörebilirsiniz. İlk 24 saat, yara bölgesinin iyileşme sürecinin başlaması için tükürmeyiniz ya da ağzınızı çalkalamayınız.
 • Operasyon akşamı dişlerinizi fırçalamayınız ya da gargara kullanmayınız.
 • 36 saat sonra ağzınızı 2 hafta boyunca günde iki defa ağız gargarası ile ya da tuzlu su (bir bardak ılık suya ¼ çay kaşığı tuz) ile gargara yapılması tavsiye edilir. 1 dakika boyunca gargara yapınız, tükürünüz ve sonrasındaki 30 dakika boyunca herhangi bir şey yemeyiniz, içmeyiniz.
 • İlk 24 saat sigara içmeyiniz, alkol almayınız. Operasyon bölgesi tamamen iyileşene kadar sigara içilmemesi uygundur.
 • Eğer diş hekimi tarafından antibiyotik ya da ağrı kesici verildiyse, önerilen şekilde kullanınız​
 • İlerleyen günlerde operasyon bölgesinde kanama meydana gelirse, steril tampon ya da ıslak çay poşeti ile operasyon bölgesi üzerine baskı uygulayınız​
 • İlk 2-3 gün operasyon bölgesinde şişkinlikler ya da hematom görülebilir, yanakta ya da göz altında gözlemlenebilir, bir hafta sonra kaybolurlar. İzlerin kaybolmasını hızlandırmak için operasyon alanına
 • İlk gün boyunca buz uygulanması (5 dakika buz ile uygulama yapılmalı, 5 dakika beklenmeli, bir kaç saat boyunca devam edilmeli) ve ilk 2 gece başınız yukarında olacak şekilde uyumanız önerilmektedir​
 • Absorbe olan (kendiliğinden eriyen) dikişlerin ağızda 2 hafta kadar kalmaları beklenir ve alınmaları gerekmemektedir. Eğer absorbe olmayan (erimeyen) dikiş var ise diş hekimi tarafından 5-7 gün sonra alınmalıdırlar. Her iki durumda da operasyon sonrasındaki ilk hafta dikiş olan bölgeyi fırçalamayınız.
 • Herhangi bir problem meydana gelirse ya da herhangi bir sorununuz olursa diş hekiminize danışmaktan çekinmeyiniz.

İlk 24 saat için soğuk uygulaması tavsiye edilmektedir.
Dikişler 7 gün sonra alınmalıdır. Operasyon sonrası iki hafta boyunca günlük iki defa bir dakika boyunca gargara yapılması tavsiye edilmektedir.

4.8/5 - (33 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 330 Yorum
 1. Dilda dedi ki:

  Merhabalar, ismim Dilda Ozma,
  4 5 ay önce yemek yerken dişime çok kötü bir şekilde çatalı vurdurdum sonra o dişin kökü zedelendi tam net bilmiyorum kırıldı çeyreği. Bu gün de uykum da minik bir kısmı daha düşmüş. Şimdi de ufak bir kısmı kaldi benim onu acilen yaptırmam lazim 2 ay sonra düğünüm var.
  Ama orda kalan dişle bir işlem yapabilirler mi hiç sanmıyorum bu yüzden büyük olasılıkla implant gerekiyor gibi geliyor..
  Bana bilgi verebilir misiniz ?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Dilda hanım, Öncelikle hiç endişe etmeyin eğer dişinizin kökü sağlamsa fiber post ile desteklenip tekrar diş formunda yükseltilip kaplama yapılabilmektedir. Bence acilen klinik muayene olmanız daha sağlıklı olur.

 2. Fatih dedi ki:

  Hocam merhabalar;

  NucleOSS marka implantı önerir misiniz?

  Şimdiden teşekkürler.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Fatih Bey, Size aşağıdaki yazımı okumanızı öneririm.
   https://www.akvadent.com/basarili-bir-implant-tedavisinin-4-adimi/

 3. ERKAN ABANOZ dedi ki:

  Merhabalar; anneme implant yaptıracağız komple yapıldığını düşünürsek ortala fiyat ne civarlarında olur acaba

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Erkan Bey, İmplant tedavilerinde maalesef bu şekilde bir fiyatlandırma yapılması mümkün değildir. Bazı durumlarda implant yapılabilmesi için kullanılan biyo materyal ve cerrahi işlemler , implant tedavisinden daha fazla tutabilmektedir. Bu sebeple özellikle implant tedavileri kişiye özel verilmektedir.

 4. mahmuthan dedi ki:

  fiyat olarak çok uygunlar ve çok ilgililer çok memnun kaldım

 5. tolga çağlar dedi ki:

  Fiyat ve ödeme konusunda bir çok diş hastanesinden oldukça iyiler. ben tercih ettim öneriririm.

 6. emre kopuk dedi ki:

  İmplant Tedavileri konusunda uzman bir klinik olduğunu söyleyebilirim. Nesimi hocaya Muhyettin Hocaya teşekkürler. Çok ilgililer.

 7. thexphones dedi ki:

  Başarılı bir tedavi yöntemine benziyor. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

 8. Volkan dedi ki:

  Fiyatlar piyasa koşullarına göre makul duruyor. Tedavi olan tanıdıklarım da iyi bahsettiler. Sanırım gideceğim…

 9. Emirhan dedi ki:

  Elinize Sağlık Emeğinize Sağlık çok teşekkür ederim Muhyettin Hocam, çok fazla klinik gezdim fakat sizin gibi tecrübeli sorunumu bu kadar basit çözen olmadı.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Geçmiş olsun Emirhan Bey,
   6 ayda bir rutin kontrolleri ihmal etmemeni öneririm.

 10. mehmet dedi ki:

  güzel gülüşler için uygun fıyatta dusunceklerini dusuerek tavsıye edlir

 11. mehmet dedi ki:

  Herşey için çok teşekkür ederim. Nesimi hocam çok ilgili, en sonunda AkvaDentte tedaviye karar verdim.

 12. mehmet dedi ki:

  bende implant diş yaptırmayı düşünüyorum.

  1. eren dedi ki:

   Çok iyi bir yazı gibi görünse de bütünleyici tıptan uzak.Titanyum implantların bazı bünyelerde ieriki yıllarda dağılarak vücuda yayıldığı yönünde araştırmalar var bu sebeple dünya porselen yada zirkonyum implantlara doğru yöneliyor.Titanyumun vücut dostu olduğu söylemleri artık eski.Lütfen yaptıracak olanlar araştırsın.

   1. Akvadent dedi ki:

    Eren Bey,
    Öncelikle söylemiş olduğunuz bütünüyle ele alacak olursak maalesef bilimden uzak bir ifade kullanmışsınız. sizin söylediğinizi kanıtlayan bir tane literatüre girmiş bilimsel makale paylaşmanızı rica edeceğim. Titanyumun vücut dostu değil doku dostudur, Zirkonyum implantlar uyguluyoruz fakat çok yeni bir teknolojidir, porselen implant diye bir şey bulunmamaktadır. Sizin bunun aksine inanmanız size kalmış bir durumdur. bununla birlikle yer çekimi söylemi, suyun kaldırma kuvveti konusunda söylemlerde oldukça eskidir, bir söylemin eski olması doğruluğu konusunda bir sorun teşkil etmez. Umarım sizi aydınlatabilmişimdir. – Dt. Muhyettin Yılmaz

   2. Mehmet dedi ki:

    Hastaneniz hangi şehirde oluyor

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Merhabalar Mehmet Bey, İstanbul Beylikdüzünde.

 13. memo oyuncu dedi ki:

  2 diş fiyatı ne kadar

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar,
   fiyatlar ve ödeme koşulları ile ilgili 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

 14. çetin dedi ki:

  akvadent imlant diş konusunda gerçekten uzman tebrik ediyorum kendilerini

 15. adem dedi ki:

  evet bende yaptiracagim detaylar için tşkler

 16. Mahir Ce. dedi ki:

  Gerçekten fiyat ve performans olarak gözde bir klinik! 🙂

 17. Fahri Eker dedi ki:

  Tam bitmiş tek diş ve implant ücreti ne kadar

  1. Akvadent dedi ki:

   Fiyat ve Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 ve 0850 303 74 74 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

   1. Royal dedi ki:

    Bitmiş bir dişin implant fiyati ne kadardır?

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Merhabalar Efendim, Tam olarak nasıl bir tedavi için fiyat bilgisi istediğinizi maalesef anlayamadım, detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

     1. Z dedi ki:

      Merhaba, babam 4 dişini kaybetti ve dış taktırmaya düşünmekte, tesadüf eseri burayı görmüş bulundum, maliyeti ne kadara gelir?

     2. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

      Merhabalar Zehra Hanım,
      Dişlerini ne şekilde yaptırmayı düşünüyor?
      takma-çıkarma Protez diş olabilir, diğer dişleri uygun ise köprü olabilir, kemik durumu uygun ise implant tedavisi olabilir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 18. BATIN EMRE UYANIK dedi ki:

  Ben çok faydalı buldum

 19. Ziya dedi ki:

  Merhaba bende dişlerimi yaptırmak istiyorum sizde güvenilir bir kuruluşa benziyorsunuz sizden destek almak istiyorum en kısa zamanda ulaşcam….

 20. assembly dedi ki:

  çok uygun fiyatlar ve kaliteli güvenilir kişiler çok arkadaşım önerdi uğramaktan zarar gelmez

 21. nicat dedi ki:

  fiyatlar baya uygunmus verilen hizmege göre

 22. Mehmet dedi ki:

  Gerçekten başarılı çalışıyorsunuz ve verdiginiz bilgiler içinde teşekkür ederiz.İyi çalışmalar

 23. samet dedi ki:

  İlginiz için çoook teşekkür ederim iyiki varsınız 🙂

 24. edwardos dedi ki:

  Gerçekten çok faydalı oldu teşekkür ederim <3

 25. enver dedi ki:

  Fiyatlar gerçekten uygun tavsiye ederim

 26. dargman69 dedi ki:

  verdiğiniz kapsamlı bilgi için teşekkür ederim. yazıda kaçırdım mı biliyorum. bu fiyatlar her ilde aynımıdır

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Efendim, Şu an için sadece İstanbul’da şubemiz bulunmaktadır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Medentika implant fiyati 1 dis icin hersey dahil ne kadar

    1. Akvadent dedi ki:

     Fiyat ve detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz Ahmet Bey.

 27. kadir dedi ki:

  bence çok faydalı yaptırmak gerek

 28. Oğuzhan dedi ki:

  Öncelikle verdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

 29. Sinan dedi ki:

  teşekkürler, bi ara ilgilenmem lazım, malum yaşlanıyoruz 🙂

 30. Osi dedi ki:

  Harika !

 31. Beyza dedi ki:

  annem 57 yaşında düşme sonucu ön dişlerini kaybetti acaba nasıl bir tedavi uygulanabilir

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Beyza Hanım,
   Öncelikle geçmiş olsun anneniz için. Diğer dişleri ile bağlantılı kaplama yapılabilir, yada implant tedavisi ile dişleri kaplanabilir. Detaylı bilgi için klinik muayenesi gerekmektedir.

 32. Hamdi dedi ki:

  Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, kendi diş doktorum Alman kalitesi diyerek yüksek fiyatlar vermiştir araştırırken sitenize denk geldim. Telefonla Asena Hanım ile görüştüm, kendisi uzun uzun anlattı detayları. Çok ilgili bir hastane. Randevuya gideceğim.

  1. Adem keçeci dedi ki:

   Sağ üstteki üç diş boş köprü olmuyor eğer Bir tane implant diş diğer iki kenara köprü olurmu

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Adem Bey,
    Bir tane diş bir tane implant köprü olmaz, bunun sebebi dişlerimiz periodontal ligament denilen kas hücreleri ile çene kemiğine bağlıdır bu sebeple yemek yerken amortisör gibi aşağı yukarı dişlerimiz esner, implantlara gelecek olursak implantlar direk olarak çene kemiğine takıldığı için hiç bir esneme payı yoktur. köprü yapılırsa birisi esner diğer sabit kalacağı için kısa bir süre sonra implantınız da yerinden oynadığı için çıkacaktır.
    Köprü yapılabilmesi için ya iki tarafta diş olması gerekir yada iki tarafın implant olması gerekir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    1. okan dedi ki:

     doktor bey, bruksizm sorunu yaşayan biri implant yaptırabilir mi?

     1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

      Selamlar Okan Bey,
      Tabi ki yaptırabilir. Burada Protez aşamasında bir mm kadar yukarıda bırakılır bu şekilde sıkmanız engellenir.

 33. murat atlamış dedi ki:

  implant fiyatları ile alakalı vermiş olduğınız bilgiler gerçekten tatmin ediydi. Teşekkürler….

 34. 13rownie dedi ki:

  Fiyatı da makül kalitesine göre

 35. Sevda dedi ki:

  Gerçekten çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim, tereddüt etmeden gidebilirsiniz, iyi çalışmalar 🙂
  Nesimi Hoca ya, Muhyettin hocaya sevgiler saygılar. Hepsinden önemlisi tüm sorularıma büyük sabırla cevap veren Hasta İlişkileri Asena hanıma teşekkürler. Tüm dişçi korkumu sayende yendim! 🙂

 36. Yaşar Cazır dedi ki:

  implant diş konusunda güzel bilgilendirici bir metin olmuş ve fiyatları detaylı yazmışsınız teşekkürler

 37. emre dedi ki:

  Fiyatlar konusunda bilgi alabillirmiyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Emre Bey,
   0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 38. Dahi Gezen dedi ki:

  çok güzel anlatmışsınız. En kısa sürede geleceğim. Münih’ten sevgiler.

 39. karabuklumuco dedi ki:

  implanntın ucuzu arıyoruz ama onlar da yeterince iyi olmuyor. Kaliteli bir implant yaptırıp yıllarca kullanmak isterim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Her sektörde olduğu gibi maalesef ucuz bir çok riskleri de beraberinde getirir. Ucuz bir telefon kabı aldığınızda en kötü ihtimalle çok az bir para kaybetmiş olursunuz ve tekrar yenisini alırsınız. Fakat diş tedavilerinde hem o süreci tekrar yaşamak hem de oldukça yüksek meblalarda paralar harcamak zorunda kalabilirsiniz. Sağlık ile ilgili tüm harcamalarınızda tavsiyemiz; Güvendiğiniz bir doktor ile kaliteli malzemeler ile başarılı bir tedaviyi uygun fiyata almak olmalı. Bizde bunu sağlıyoruz 🙂 .

  2. Etem dedi ki:

   Beylikdüzünde en iyi diş polikliniği diyebilirim, hastane gibi çalışıyor ben bu kadar çok doktor olduğunu bilmiyordum.

 40. erolcebi dedi ki:

  Çene kemiğinde erime olan kişilerde implant işlemi yapılabilmektemi? Annemizde yıllardır düş yaptırmadığında dişlerin olduğu bölgede erime ve düzleşme var, bu bölgelerde uygulanabilirmi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Erol Bey, Öncelikle çene kemiğinin yatay ve dikey boyutuna bakılır. Bir çok durumda çene kemiğine farklı cerrahi işlemler ile kemik tozu desteği ile implant tedavileri yapılabilmektedir. Bununla beraber net bir bilgi verebilmemiz için klinik muayene gerekmektedir.

 41. ilyas kurt dedi ki:

  implant yaptırdım çok memnun kaldım harika tavsiye ederim fiyatları da makul

  1. Selin dedi ki:

   Merhaba ne kadara yaptirdiniz acaba veya tek dis mi yaptirdiniz bilgi verir misiniz lutfen

 42. Raşit Bayır dedi ki:

  Çok başarılı bir ekibiniz var. Hizmetlerinizden memnuniyetle geri dönümleri takip ediyorum. Umarım güzel bir tedavi için yolumuz kesişir.

 43. Ahmet dedi ki:

  Ankarada implant için muayene olabilecğeim kliniiğiniz var mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ahmet Bey,
   Maalesef şu an sadece istanbuldayız. Belki bir gün neden olmasın 🙂

   1. Yasin dedi ki:

    8 10 tane diş implant olacak ücrette yardımcı olabilirmisiniz

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Yasin Bey,
     kaç adet implant yapılacağı, implant yapılacak bölgelerde herhangi bir ekstra cerrahi işlem gerekip gerekmediği, biyo materyal (kemik tozu, membran) kullanımı olup olmayacağı belirlenmeden oluşturulacak fiyatlandırma yanıltıcı olacaktır. Bu sebeple tedavi muayenesi için klinik muayenesi olmanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir tedavi ile ilgili telefondan alacağınız net fiyatlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

 44. adem erken dedi ki:

  fiyatlar genel olarak iyi duruyor. İstediğim tedaviyi buldum sanırım yakın zamanda tedavi olacağım.

 45. Ebubekir Tatar dedi ki:

  Diş implantını uzun zamandır yaptırtmayı düşünüyordum ama corona sebebiyle hastaneye gidemedim sayenizde bilgi sahibiyim yakında gelmeyi düşünüyorum teşekkürler

 46. Sinan dedi ki:

  Gayet kibar ve ilgililer. Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Eğer kaliteli hizmet almak istiyorsanız içiniz rahat güvenebilirsiniz.

 47. Yunus dedi ki:

  İşinin ehli ve güvenilir bir kurum. Kendilerine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. İşinde uzman kişiler tarafından en iyi hizmeti alıyorsunuz.

 48. resul dedi ki:

  Çok makul ve uygun fiyatlı görünüyor. yerinizde ziyaret etmek isterim. iletişim bilgilerimi paylaştım iyi günler

 49. Sevinç Markuvu dedi ki:

  İmplant Fiyatlarınız çok uygun. Mersinde bir temsilciliğiniz varsa gitmek isterim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sevinç Hanım, kliniğimiz şu an için sadece İstanbul’da bulunmaktadır.

   1. Abdurrahim dedi ki:

    Bugün dişlerimi yeni yaptım fiyat yüksek Mardin’de, bir temsilciliğimiz olursa çok rağbet edilir teşekkürler

 50. gökhan aslıhak dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve çok açıklayıcı şekilde tüm detaylar verilmiş sanırım bir gidip görüşmekte fayda var. süpriz fiyat yok

 51. mustafa dedi ki:

  Diş tedavisi ve implant için kesinlikle önereceğim bir adres AKVA, hijyen şartlarına oldukça dikkat ediyorlar.

  1. Akvadent dedi ki:

   Sevgiler Mustafa Bey,
   Sağlıklı günler dileriz.

 52. Ersin dedi ki:

  Bilgiler icin tesekkurler. Dis cok zor bir is ama turk halki olarak dislermiz felaket

 53. Mustafa Kum dedi ki:

  Merhaba bu önemli ve faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim akvadent implant konusunda en iyisi diyebilirim. Berlinden Selamlar..

 54. Musa dedi ki:

  Merhabalar. Detaylı bir şekilde işlemi anlatmışsınız. İlgili bir yer olduğunuz belli oluyor. Teşekkürler.

 55. Selçuk dedi ki:

  Merhabalar. Bilgilendirme için teşekkürler. İmplant tedavisi bütün dişler için uygulanıyor mu? Mesela ön dişlerimi implant yaptırabilir miyim?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Selçuk Bey,
   Tüm bölgelerde kemik durumunuz müsaitse implant tedavisi uygulanabilir.

   1. Bayram dedi ki:

    Altı adet implant fiyat alabilirmiyim

    1. Akvadent dedi ki:

     Maalesef internet üzerinden tedavi fiyatları paylaşılması yasaktır. 0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte birim fiyati ciddiye almamanızı öneririm. Çünkü herkesin ağız ve çene , kemik yapısı farklı olduğu için bazen bir implantı yapabilmek için implant tutarından daha yüksek fiyatları implant cerrahisi ve kullanılan biyomateryale (kemik tozu ve membran zarı) ödemek gerekiyor. Bu sebeple öğrendiğiniz birim implant fiyatı sizin tedavi fiyatınız olmayacaktır. Doğru bir tedavi ve fiyat bilgisi almak için muhakkak uzman bir çene cerrahından planlama yapılması gerekmektedir. Aksi halde başarısız implant tedavileri kaçınılmaz olacaktır.

 56. gul123 dedi ki:

  implant yaptıranlardan çok değişik efsane hikayeler duyuyoruz ama son teknoloji bir kliniğiniz var bence harika birsey

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Gül Hanım, Duyduklarınıza değil uzman doktorların söylediklerine inanmanızı tavsiye edebilirim :).
   Öncelikle implant tedavisi sanılanın aksine ağrılı ve uzun bir süreç değildir. Çene kemiği müsait olduğu durumlarda hastada aynı gün implant ve üst diş kısmı yapılması mümkün olabilmektedir. detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 57. can dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve çok açıklayıcı şekilde tüm detaylar verilmiş sanırım bir gidip görüşmekte fayda var.

 58. Yiğit Demirkaynatan dedi ki:

  bilgileriniz için teşekkür ederim sağ ve sol en arka dişlerim çok sızlıyor su içtiğim zaman tatlı yediğim zaman çok sızlıyor ara sıra napmam lazım çekilme olmaz umarım

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Yiğit Bey,
   Diş etlerinizde çekilme olabilir, dişiniz çürümüş olabilir bundan kaynaklı hassasiyet hissediyor olabilirsiniz, klinik muayene olmadan net bir bilgi vermemiz maalesef mümkün değil. 0544 620 10 20 veya 0850 303 7474 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için.

 59. cengiz dedi ki:

  Bilgiler için çok teşekkür ederiz. Fiyatlarınız oldukça uygun. En kısa zamanda iletişime geçeceğim. İyi çalışmalar.

 60. Tek Murat dedi ki:

  implant hakkında detaylı bir makale olmuş, okuyarak bilgi edindim. size çok teşekkür ederim. web siteniz bir harika gerçekten.

 61. Mutlu dedi ki:

  İmplant markaları ve implant fiyatlarına dair oldukça açıklayıcı bilgiler paylaşılmış. Teşekkürler,

 62. Mehmet DİNÇ dedi ki:

  İmplant hakkında detaylı bilgi ve fiyat konusunda bilgilendirir misiniz ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey,
   0544 620 10 20 veya 0850 303 7474 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için.

 63. Nesra dedi ki:

  Bilgilendirici olmuş,
  Güzel tesekkurler

 64. Arda dedi ki:

  Diş Fiyatları çok az pahalı,ucuz yerlere göre ama Güzel Dişçi Tavsiye Ederim

 65. Salim dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler çok başarılı bir yazı olmuş

 66. Salim dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler. Çok aydınlatıcı olmuş.

 67. Kaya dedi ki:

  İmplant yaptırmayı düşünüyorum fakat süreç nasıl korkuyorum. Ağrı sızı oluyor mu. implantlarda kullanılan malzemelerin yan etki vs leri var mıdır.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Kaya Bey, Öncelikle İmplant tedavinizde dikkat etmeniz gerekenler; İmplantınızı yapan diş hekiminin tecrübesi, Üst diş kısmını yapacak doktorun tecrübesi bu dişleri hazırlayacak laboratuvarın tecrübesi ve kullanılacak malzemenin kalitesidir. İmplant tedavilerimizi 15 yılı aşkın tecrübesi ile Uzm. Çene Cerrahı Doktorumuz tarafından yapılmaktadır, 20 seneyi aşkın tecrübesi olan bir diş laboratuvarı ile çalışmaktayız, Üst Diş yapınızı 30 senenin üzerinde tecrübesi olan Dt. Muhyettin Yılmaz kontrolünde yapılmaktadır. Bununla birlikte tüm kullandığımız malzemeler üst segment ve sektörel olarak kendini kanıtlamış markaları tercih etmekteyiz. İmplant tedavisinde herhangi bir yan etki olmamaktadır , İmplantın malzemesi olan Titanyum doku dostu olduğundan doku ile tam uyum sağlamaktadır. Tedavi aşamasında lokal anestezi altında olduğunuzdan herhangi bir ağrı sizi hissetmessiniz, tedavi sonrasında ise normal hayatınıza dönebilir ve ilk 1-2 gün ağrı kesici almanızı tavsiye ederiz.

 68. fatih dedi ki:

  oha ya çok güzel bir site valla

 69. akinci3 dedi ki:

  İmplant hakkında şüphelerimden ötürü aramalarım sonucu sayfaya ulaştım. Bilgiler çok işime yarayacak gibi. Artık kaygılarımdan kurtulabilirim:)

 70. Fatih dedi ki:

  Çok yararlı bilgi olmuş teşekkürler.

 71. murat dedi ki:

  bence cok detaylı bır sekılde acıklamıssınız en kısa sürede sizi ziyaret edeceğim. Her yerde AkvaDent var.

 72. murat dedi ki:

  merhaba diş temizleme ve az 7 8 dolgu ayrıca dıs etlerım cok hassas oldugu ıcın kesınlıkle en az 2 ıgne anastezı olmak sartıyla toplam tutar ne kadar?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Murat Bey, bahsettiğiniz diş eti hassasiyetiniz Periyodontal (diş eti ) rahatsızlıktan kaynaklı olabilmektedir. Doğru bir tedavi planlaması için klinik muayene gerekmektedir. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 73. eylül kent dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

 74. Osman KUŞTEPE dedi ki:

  Verilen bilgiler ayrıntılı ve açıklayıcı bir şekilde verilmiş. Bu bilgileri iyi okuyup, uygun davranış ile implant işlemlerine başlamak gerekmektedir. Yapılacak işlemlerin iyi neticelenmesi için yardımcı olmak kişinin kendi menfaatine yarar sağlayacaktır. Buradaki bilgiler için sizlere teşekkür ederim

 75. Betül dedi ki:

  Bu kıymetli bilgileri paylaştığınız için teşekkürler. Diş sağlığı çok önemli, dikkat etmek gerekiyor!

 76. lionss dedi ki:

  Bu arada gerçekten fiyatlar olarak bu şartlarda güzel fiyatlar. bilgi verilmeleri kısımda da bir sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim ilgilenenlere duyurulur.

 77. Tayfun dedi ki:

  Sayfa çok bilgilendirici bir çok bilgiye ulaştım . uzman ekip kaliteli hizmet elinize sağlık .

 78. Salih dedi ki:

  Ugulama yapıldıktan sonra herhangi bir sağlık sorunu oluşuyor mu?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Salih Bey,
   İmplant tedavisi olmanızdan dolayı herhangi bir sağlık sorunu yaşamazsınız aksine eksik olan dişleriniz implant diş ile tamamlandığında daha iyi bir sindirim ve sağlıklı beslenmenize faydası olacaktır.

 79. bayram dedi ki:

  çok bilgim olan bir konu değil ama fiyatlar olarak bu şartlarda güzel fiyatlar. bilgiler net ve güzel verilmiş. Teşekkür ederim. İlgilenenlere güzel imkanlar.

 80. Ferman Sensin dedi ki:

  Fiyat listesi güncelmi, malum dolar yükseldikce yükseliyor. Birde ayrıntılı bilgi için numara yazabilirmisiniz.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ferman Bey, internet üzerinden fiyat paylaşılması yasak olması sebebi ile sadece Türk Diş Hekimleri birliğinin fiyat listesini paylaşabiliyoruz. Fakat detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

   1. Smyr dedi ki:

    Çok güzel bilgilendirme olmuş size mutlaka geri dönüş yapıcam detaylı bilgi almak için fiyatlar gayet uygun

 81. Taner dedi ki:

  İmplant markaları ve implant fiyatlarına dair oldukça açıklayıcı bilgiler paylaşılmış. Tedavi sonrasında dikkat edilmesi gereken hususları belirtmeniz de ayrıca güzel olmuş. Tebrik ve teşekkür ederim.

 82. cihan dedi ki:

  Tam da aradığım gibi bir anlatım olmuş teşekkür ederim. Yazanın ellerine sağlık.

 83. Bilge dedi ki:

  Bu implant fiyatları neden bu kadar pahalı. Kaliteli olduğu İçin olmalı. Yoksa öyle mi görünüyor. Samimiyetinize güvenerek sordum, cevap verirseniz mutlu olurum 🙂

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bilge, İmplant fiyatları 10 yıl kadar önce 2.000-3.000 USD bandında yapılırken şimdi bu fiyatın %10 una yapıldığı düşünülürse aslında %90 ucuzlamış da denebilir :). İmplant tedavisinde sadece fiyat baz almak yanlış olacaktır. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz

 84. ramazan dedi ki:

  teşekkür ederim

 85. Ria dedi ki:

  herkes için çok yararlı bir paylaşım, bilinmesi gereken bilgiler çok teşekkürler

 86. Funda dedi ki:

  Merhaba fiyat bilgisi almak istiyorum. Dolar arttı umarım geçen sene ki fiyatlara çok etken olmamıştır

  1. Akvadent dedi ki:

   Funda Hanım Merhabalalar,
   Hala eski fiyatlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Fakat elimizdeki stoklar bittiğinde maalesef bizde yeni fiyatlardan satın alım gerçekleştireceğimizden fiyatlarımızda güncelleme yapmamız gerekecektir. Sizde fırsatı kaçırmayın 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizleri arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  2. Memduh dedi ki:

   Merhaba benim çok sayıda dişlerim çürümüş durumda bunları çıkartıp yerine dış yaptırmak istiyorum.Bunun için bana ulaşmanızı isiyorum.0531 381 97 60

 87. Tolga dedi ki:

  bilgilendirici payşalım için teşekkür ederiz .

 88. ali sevinç dedi ki:

  merhabalar yararlı bir paylaşım olmuş ama bunları yaptıracak bizde güç yok fiyatlar yüksek geliyor hocam devletimiz göz diş sağlığına biraz fazla destek verse iyi olacak başarılarınızın devamını dilerim

 89. mustafa dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten

 90. jack dedi ki:

  çok güzel bir bilgi

 91. Ali sevinç dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten birde şu implant fiyatları düşse gerçekten çok daha iyi olacaktır eminim

 92. Furkan dedi ki:

  Çok yararlı bir paylaşım olmuş ayrıca çene cerrahınız süper yakındaa sizlerle olacağım herşey için teşekkürler

 93. WİxAdam dedi ki:

  Bir ara yaptırmayı düşünüyorum bi miktar kazançtan sonra

 94. Yunus Emre Koçak dedi ki:

  Allah sizden razı olsun bu güzel sitede güzel bir paylaşıınızdan dolayı teşekkür ederim favori sitem bu artık.

 95. Alper dedi ki:

  İmplant olayı gerçekten çok ucuzlamış, bir çok kişinin bütçesi yeter bu rakamlara.

 96. mehmet dedi ki:

  İmplant ve diş yapımı hakkında bilgi almak isterim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey, 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı uzman doktorlarımıza ve sağlık danışanlarımıza yönlendirebilirsiniz.

 97. Murat dedi ki:

  gerçekten çok yararlı bir paylaşım. bu bilgilerin kesinlikle bilinmesi gerekirdi zaten.

 98. berksijen dedi ki:

  Süper olmuş çok açıklayıcı

 99. Ahmet Umut dedi ki:

  Çok iyi çalışanlarınız var başarılarınızın devamını diliyorum. Böyle devam edin lütfen.

 100. Mert dedi ki:

  Gayet açıklayıcı bir anladım olmuş şu virüs geçsin en kısa sürede geleceğim. İyi çalışmalar

 101. gorkem dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten

 102. caner dedi ki:

  çok faydalı bir site Allah razı olsun sizden. ayrıca çene cerrahisi ile ilgili de ciddi anlamda tatmin oldum. teşekkürler

 103. Alperen Esmer dedi ki:

  Gerçekten çok yararlı bilgiler verilmiş çok teşekkürler

 104. fatih dedi ki:

  implant fiyatları çok uygun ve ilgili teşekkür ederim.

 105. KEMAL dedi ki:

  Bu makale çok faydalı çok güzel olmuş. Neyin ne oldugu iç ayrıntısıyla anlatılmış.

 106. bora dedi ki:

  çok yararlı bilgiler verilmiş

 107. hakan dedi ki:

  merhabalar bilgilendirme için teşekkürler

 108. trabzonfan dedi ki:

  güzel bir hekim ve çalışanlara sahip bir iş çıkarıyorlar, kendilerine çok teşekkür ederim

  1. Tuğba dedi ki:

   Pandemi sürecinde nasıl bir uygulama yapıyorsunuz acaba?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Tuğba Hanım, Pandemi Süresince sağlık bakanlığının , sağlık merkezleri için uyguladığı tüm tedbirleri harfiyen uygulamaktayız. Bununla birlikte Akva Diş Polikliniği normal zamanlarda bile siz değerli hastalarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını azami ölçüde korumak adına ortak alanlarda ve tedavi odalarının dezenfeksiyonu, el aletlerinin strelizasyonu konusunda azami hassasiyet göstererek en yüksek seviyede tedbirler konusunda hep öncü olmuştur.

 109. Uğur AĞDAŞ dedi ki:

  Bende uzun zamandır implant hakkında araştırma yapıyordum ama gerekli bilgiyi bir arada bulamıyordum. Bilgilendirme için teşekkür ederim, whasapp üzerinden daha detaylı bilgi almak için ekleyeceğim.

 110. sefa dedi ki:

  fiyatlar konusunda bilgi alabilirmiyiz

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar ,
   0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilir, ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 111. fatih dedi ki:

  çok harika ben memnynym

 112. Medya Ankara dedi ki:

  İmplant diş yaptırmak isteyenler için harika bir yazı olmuş tebrikler

 113. erdem2134 dedi ki:

  İmplant hakkında detaylı bilgi ve fiyat konusunda bilgilen

  1. Akvadent dedi ki:

   0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattından detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

 114. erdem2134 dedi ki:

  İmplant hakkında detaylı bilgi ve fiyat konusunda bilgilendirmeleri için size ve ekibinize teşekkür ederim. En yakın zamanda tedavime başlayacağım.

 115. Emrah dedi ki:

  Protez dişa yapılacağı zaman anestezi ile yapılma imkanı var mıdır ? Çok korkutucu işlemler ister istemez çekiniyorum ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Emrah Bey,
   Genel Anestezi altında tüm tedavilerimizi yapabilmekteyiz. Bununla ilgili detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 116. mehmet gürbüzer dedi ki:

  Çok ağrılı bir yöntemmi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey,

   Lokal anestezi altında yapıldığından işlem esnasında hiç bir ağrı hissetmiyorsunuz. Bununla beraber işlemden sonra ise ağrı kesici kullanılmasından dolayı herhangi bir ağrı hissetmezsiniz.

 117. Thera13 dedi ki:

  İmplant hakkında detaylı bilgi ve fiyat konusunda bilgilendirmeleri için size ve ekibinize teşekkür ederim. En yakın zamanda tedavime başlayacağım.

 118. cemal dedi ki:

  güzel bir hekim ve çalışanlara sahip bir iş çıkarıyorlar, kendilerine çok teşekkür ederim

 119. Gökçe dedi ki:

  Ayrtıntılı şekilde bilgi vermişsiniz. Soru işareti kalmamış. Güzel bir yazı olmuş.

 120. EFE dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten birde şu implant fiyatları düşse gerçekten çok daha iyi olacaktır eminim

  1. Akvadent dedi ki:

   Aslında İmplant tedavilerimiz fiyat ve ödeme konusunda oldukça uygun. Detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 121. hsyngk dedi ki:

  çok yararlı bir bilgi oldu çok çok teşekkür ederim paylaşımınız için.

 122. ciwandur dedi ki:

  Teşekkürler bilgilendirme için. Çok faydalı bir paylaşım.

 123. erkan dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten

 124. erkan dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten birde şu implant fiyatları düşse gerçekten çok daha iyi olacaktır eminim

 125. buyuksel2021 dedi ki:

  çok faydalı bir paylaşım olmuş. implant fiyatlarını yazan site bulmak çok zor.

 126. bounce dedi ki:

  implant hakkinda ögrenmek istedigimiz konulari bu makalede ögrenmis olduk

 127. onur dedi ki:

  gerçekten çok beğendim. güzel bir bilgi olmuş

 128. sorulab dedi ki:

  diş iplant fiyatları hep beni korkutmuşur. ancak kullanışlı olması ve neredeyse ömür boyu kullanımının mümkün olması beni cezbediyor. Burada yazan fiyatlar çok uygun geldi. iletişim bilgileri paylaşırmısınız

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar ,

   0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan ve 0850 303 74 74 numaralı iletişim hattımızdan bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 129. güvenlik dedi ki:

  fiyatlar gayet makul güzel

 130. ismayil dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve en uygun fiyat olarak burasını bulabildim.Pişman olmazsınız tavsiye ediyorum.

 131. yeğmen dedi ki:

  Yorumlar gördüğüm kadarıyla olumlu yönde internette çok iyi referansları var.

 132. Mehmet Alaca dedi ki:

  Muhteşem

 133. evren seyhan dedi ki:

  İmplant hakkında bilinmesi greken her şey detaylıca anlatılmış dikkatle okunması gereken bir makale

 134. adem evtas dedi ki:

  implant hakkinda ögrenmek istedigimiz konulari bu makalede ögrenmis olduk hayirli isler

 135. Yasir dedi ki:

  Fiyatları uygun ve güvenilir yer. tavsiye ederim. hizmetlerinden dolayı ekibe tesekkur ederım

 136. osman dedi ki:

  Nesimi hocaya teşekkür ediyorum, eli çok hafif ve çok tecrübeli bir çene cerrahı.. Artık bütün tedavilerimde buradayım.

 137. arda dedi ki:

  20 lik diş çekimi Nesimi hocaya yaptırdım kendisi işinde uzman. Teşekkürler Akva Dent!

 138. Selim dedi ki:

  Fiyatlar uygun gibi duruyor, çok çeşit olduğunu gördük. Paylaşım için teşekkür ederiz

 139. mehmet dedi ki:

  başlangıçta çok kararsızdım.ama şimdi bende yaptırabilirim.iyi çalışmalar

 140. ambar dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler. Çok aydınlatıcı olmuş.

 141. erkan dedi ki:

  Dişlerinizin sağlığını ve bakımını için kesinlikle tercih edip memnun kalacağınızdan eminim teşekkürler akvadent

 142. Barış dedi ki:

  bölgedeki en iyi diş hastanesi, başarılarınızın devamını dilerim

 143. Suleyman dedi ki:

  Fiyatlar bir o kadar gayet uygun çok yere göz attım ancak en uygun fiyat olarak burayı bulabildim. Hizmet zaten çok çok iyi. Şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

 144. Semih dedi ki:

  Makale çok faydalı ve Güzel bilgiler içeriyo fiyatlarda çok uygun

 145. user1 dedi ki:

  Titanyum metalden yapılması implant dişlerin dedektörlerde vs. ötmesine neden oluyor mu acaba? Ya da uçalara binerken sorun çıkıyor mu?

  1. Akvadent dedi ki:

   Herhangi bir diş implantı dedektörde ötmek gibi bir durum söz konusu değildir.

 146. user dedi ki:

  Veneer Kron ( Porselen ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) burada kıymetli metal ücreti olarak kastedilen nedir acaba? Yazılan ücretin üstüne başka ücretler de mi var?

  1. Akvadent dedi ki:

   İnternet ortamında sadece TDB fiyatları paylaşmak mümkündür efendim. Detaylı bilgi ve tedavi planlaması ile ilgili 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 147. Ali dedi ki:

  Çok bilgi veren ve açıklayıcı cümleler teşekkürler

 148. er dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık, Bende eksik dişim için en kısa sürede geleceğim.

 149. ismail çakıcı dedi ki:

  Merhabalar güzel bir çalışma ortamınız var ilgi ve alakanız için çok teşekkur ederiz çok yardımcı oldunuz iyi günler

 150. ÜMİT HATAY dedi ki:

  Merhaba
  Üst çenemde takma yapıştırma diş vardı ancak en arka azı dişini küçülterek yapıştırmışlardı. Diş içeriden çürümüş çekilecek ve implant yaptır dediler.Kemik yapısı üst çenede çok iyi değilmiş. Lütfen kemik tozu ekleme ve tek diş en arka azı implant için fiyat bildiriniz. Saygılarımla

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ümit Bey,
   Tedavi planı yapılmadan maalesef net bir fiyat bilgisi paylaşamıyoruz, bunun sebebi size yapılacak işlem için gerekli olan tıbbi müdahale ve kullanılacak materyaller(kemik grefti, membran vs.gibi) tamamen uzman Çene Cerrahımız tarafından belirlenmektedir. Farklı tedavi protokolleri olduğundan dolayı farklı tedaviler ve farklı fiyatlar olmaktadır. Muayenemiz ve röntgenimiz ücretsizdir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınız olan tedaviyi detaylı olarak öğrenmiş olursunuz.

 151. oğuzhann t dedi ki:

  normalde dişçiden korkan biri değilim. ama sağolsun sağdan soldan implantın zor olduğuna dair o kadar duyum aldım ki, bir de üstüne işlemin videosunu izledim iyice korkmaya başladım. neyse sonra kararımı verdim yaptırdım. işlem sırasında bölge uyuşuk olduğu için hiçbirşey hissetmiyorsunuz. teşekkürler akva dent

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Oğuzhan Bey,
   Sağlıklı Günler dileriz.

 152. fırat dedi ki:

  cok guzel bır sıte gercekten muhtesem faydalı hersey ıcın tesekkurler

 153. Melih Kökçü dedi ki:

  Yazınız hosuma gitti bir gün sizinle iletişime gecicem iyi calısmalar.

 154. bırak dedi ki:

  Teşekkürler Paylaşım İçin..

 155. deniz dedi ki:

  Başarılı bir site ve çalışma ortamı oluşturmsunuz ilgi ve alakanız için teşekkuler fiyatları genel olarak uygun tavsiye uzerine iletişime çektim…iyi çalışmalar

 156. Oktay dedi ki:

  Implant fiyatları gayet uygun gördüğüm kadarıyla kalite açısından da çok iyi görünüyor Bence diş önemli bir sağlık problemidir herkesin bu konuya dikkat etmesini tavsiye ederim Teşekkürler

 157. Özgür TUTOĞLU dedi ki:

  Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi nereden alabilirim?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Özgür Bey,
   0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Tedavi planlaması ve ücretsiz muayene için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz..

 158. Özgür TUTOĞLU dedi ki:

  bu makale çok faydalı çok güzel olmuş.neyin ne olduğu iç ayrıntısıyla anlatılmış.yerlisi yabancısı kalitesi niteliği iyi anlatılmış. Fiyatlar da uygun gibi görünüyor

 159. Jale dedi ki:

  Pişman olmazsınız tavsiye ediyorum. Fiyatlar gayet makul ve en uygun.

 160. Yunus dedi ki:

  Mükemmel hizmet anlayışı profesyonel kadro teşekkürler tüm ekibe

 161. salih topuztaş dedi ki:

  yapılan açıklamalar için teşekkür ederiz. başarılı bir kurum.

 162. salih topuztaş dedi ki:

  merhabalar daha önce bu kadar iyi hizmet veren bir kurum görmedim başarılarınız devamını dilerim

 163. hasan dedi ki:

  yaklaşık 4 ay önce implant yaptırdım.. Verdikleri hizmet ve ilgili davranışlarından dolayı tüm çalışanları kutlarım.

 164. Cemal Bayır dedi ki:

  İmplant korkulacak bir şey değildir. Sadece güvenilir hizmet veren işletmeleri bulmalısınız Akvadent gibi.

 165. Sezai Akkuş dedi ki:

  Fiyatları piyasaya göre gayet uygun görünüyor ama açıkcası biraz korkuyorum. Kısa bir süre sonra iletişime geçeceğim.

 166. mikail ceylan dedi ki:

  Gayet faydalı bilgiler verdiniz emeğinizie ellerinize sağlık kolay gelsin.teşekkür ederim.

 167. cemal dedi ki:

  bence cok uygun fıyatlar ve acıklayıcı . Bu arada kampanyalarınız oluyor mu?

 168. djkaram dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim çok faydalı bir konu.Diş sağlığı çok önemlidir.

 169. WebYunus dedi ki:

  Merhaba iyi hizmet veriyorlar arkadaşlar size kesinlikle tavsiye ederim ben tedavi gördüm doktoru çok güzel ve tedavi olsun,hizmet olsun çok beğedim. Muhyettin hoca ve Nesimi hocaya selamlar

 170. ismail burak dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun ve gerçekten profesyonel bir şekilde diş muayenesi yapıyorlar çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim 🙂

 171. Alper dedi ki:

  İşlerinde başarılı, oldukça hijyenik ve fiyatları diğer kliniklere göre daha uygun.

 172. Kerem dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve en uygun fiyat olarak burasını bulabildim.Pişman olmazsınız tavsiye ediyorum.

 173. Murat YILDIZHAN dedi ki:

  Oldukça faydalı bir bilgilendirme sayfası olmuş. Emeğinize ve ellerinize sağlık. Bilgiler için teşekkürler.

 174. Erdal Bey dedi ki:

  İmplant fiyatları hakkında faydalı bir bilgilendirme olmuş. İmplant için yapılan aramalarda karşılaştım. Gayet güzel bir hizmet. En sonunda tüm sorularıma net cevap verebilen bir diş hastanesi buldum. Muhyettin hocaya selamlar

 175. Renk dedi ki:

  İmplant fiyatları ve implant uygulamaları hakkındaki bu detaylı yazınız için teşekkürler. İmplant fiyatları araştıranlar için güzel hizmet olmuş.

 176. Mali dedi ki:

  Güzel bir paylaşım olmuş başarılarınızın devamını diliyoruz.

 177. Battal dedi ki:

  Kanal tedavisi sonrası implant tedavisi ihtiyacım var. yenilenmez bu diş diyorlar acaba beylikdüzünde yer alan kliniğinizde muayene olabilir miyim? duruma göre implant yaptıracağım

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Battal Bey,
   Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 178. bora toprak dedi ki:

  Fiyatlar uygun ve hizmet gayet iyi. Güler yüz ile karşılıyorlar işlemim çok uzun sürmedi teşekkür ederim.

 179. burak dedi ki:

  merhabalar kolay gelsin benim yasım 30 mideyle ilgili sorunum var yani mide bulantısı sık yaşayan biriyim agzımda 2 tane kanal tedavili iş var onların harıcıne farklı yerlerde toplam 6 diş mevcut implant istadiğim ancak ben kanal tedaviye zor dayandım 2 sini birden yaptırdıydım ancak her ne kadar lokal anestezide kullansalar o az sizlama vb acı hissettim yani implant konusuna ayanabilirmiyim nasıl olur genel anestezi sonrası yapılabilir mi ne kaar sürüyor operasyon acaba

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Burak Bey,
   Kanal Tedavisi sinirler ile ilgili işlem yapıldığı için hissetmeniz çok normaldir. İmplant tedavisi lokal anestezide çok da etkilenmeden yapılmaktadır. Bununla birlikte genel anestezi altında implant tedavisi yapmaktayız böylelikle hiç bir şey hissetmeden tedavinizi kolayca olabilirsiniz. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 180. derman dedi ki:

  implant hakkında detaylı bir makale olmuş, okuyarak bilgi edindim. size çok teşekkür ederim. web siteniz bir harika gerçekten.

 181. Tunahan dedi ki:

  annem 75 yaşında düşme sonucu ön dişlerini kaybetti acaba nasıl bir tedavi uygulanabilir.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Tunahan Bey,
   Anneniz için 3 farklı tedavi alternatifi olabilir; Takma çıkarma protez yapılabilir, implant tedavisi olabilir yada kaplama diş tedavisi olabilir. Fakat nasıl bir tedavinin yapılabileceği klinik muayene olmadan belirlemek maalesef mümkün olmamaktadır. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. 0544 620 10 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 182. Değer K. dedi ki:

  Faydalı bir yazı olmuş diş sağlığı önemli daha önemli olansa işini iyi yapan birilerini bulmak ve sizler gerçekten bunun iyi bir örneğisiniz

 183. Deniz Bayır dedi ki:

  Degerli bilgileriniz için teşekkürler, diş çok önemli bir sağlık ve estetik konusu gerçekten.

 184. Mehmet Eski dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve en uygun fiyat olarak burasını bulabildim.Pişman olmazsınız tavsiye ediyorum.

 185. Mehmet dedi ki:

  Fiyatlar biraz daha azaltılabilir bence lakin cogu yere gore ideal fiyat denile bilir. Hizmetten daha yararlanmadim düşünüyorum suan için.

 186. Mehmet Emim dedi ki:

  İlgilisiniz gerçekten sizleri tebrik ederz iyi çalışmalar dilerim

 187. Arifcan dedi ki:

  İşlerinde başarılılar ve fiyatları diğer firmalara göre gayet uygun. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

 188. eevyy dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun çok yere göz attım ancak en uygun fiyat olarak burayı bulabildim. Hizmet zaten çok çok iyi. Şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

 189. bahadır dedi ki:

  benim dişlere de lazım ama paahalı sanırım biraz

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bahadır Bey, Sanılanın aksine fiyatlarımız oldukça uygundur. Ödemelerimiz de Kredi kartına 9 ay kadar vade farksız taksit imkanı sunabiliyoruz. Detaylar ile ilgili 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 190. Caysin Dijital dedi ki:

  İmplant diş fiyatları oldukça pahalıya mal olabiliyor. Ancak akvadent uygun fiyatlı hizmet sunmakta oldukça başarılı.

 191. Ergün Kaplan dedi ki:

  hizmet ve güleryüz konusunda şüpheniz olmasın işlerinde 1 numara diyebilirim…teşekkür ederim iyi çalışmalar

  1. Hasan dedi ki:

   Merhabalar öncelikle. Fiyat kalite vs kısımlarını mümkün olduğunca açıkladınız ve yararlı olmuş teşekkürler . Ancak benim sorum ağzıyla para kazanan birinin implant tedavisi nasıl olur hem estetik açıdan hem de konuşma ya etkisi açısından . Yani özet olarak tedavi süreci nasıl oluyor?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Hasan Bey,
    Bu tür durumlarda 48 saat içerisinde geçici dişlerinizi yükleyip 3 ay sonrada kalıcı dişlerinizi takıyoruz ve hiç dişsiz kalmamış oluyorsunuz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler dileriz.

 192. engin dedi ki:

  implant hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, fiyatlarınız ve yorumlara açıklama getirmeniz oldukça güzel, ilk fırsatta muayene için sizleri rahatsız edebilmek istiyorum…

 193. amator dedi ki:

  Degerli bilgileriniz için teşekkürler, diş çok önemli bir sağlık ve estetik konusu gerçekten.

 194. Faruk Yılmaz dedi ki:

  Çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık

 195. starbuklet dedi ki:

  gülüşünüzü ön plana çıkarmak için dişlerinize özellikle de ön dişlerinize gereken önemi vermelisiniz.

 196. aslı dedi ki:

  gerçekten fiyatlar olarak bu şartlarda güzel fiyatlar. bilgi verilmeleri kısımda da bir sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim

 197. Necmettin dedi ki:

  Dostların tavsiye ettikleri bir mekan. bizde güvenerek gideceğiz. Yapılan tüm yorumlar olumlu.

 198. Ahmet Turan Öztürk dedi ki:

  Gerçekten faydalı ve bilgilendirici. Benim de 2 dişim için gerekiyor.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ahmet Turan Öztürk Bey, seçenekler ile ilgili detaylı bilgiyi. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz.

 199. ümit eker dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun çok yere göz attım ancak en uygun fiyat olarak burayı bulabildim. Hizmet zaten çok çok iyi. Şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

 200. Turgay dedi ki:

  2 köprü ve 1 implant fiyatı ne kadar acaba? Uygun fiyat alabilirsem gelemye düşünüyorum.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Turgay Bey, Fiyat ve ödeme konusunda 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Muayenemiz ve Panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir.

  2. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Turgay Bey,
   Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizimle irtibata geçiniz.

 201. Bilgiç Kerem dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun çok yere göz attım ancak en uygun fiyat olarak burayı bulabildim. Hizmet zaten çok çok iyi. Şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

 202. Tahir dedi ki:

  teşekkürler paylaşım için

 203. Adana Cemil dedi ki:

  bu güzel içerik paylaşımından dolayı teşekkür ederiz

 204. Depolama dedi ki:

  ALLAH bizi dişlerimizden marum etmesin, çok korkuyorum bende eksik dişlerim için muhakkak uğrayacağım

 205. Bekir Caner dedi ki:

  gerçekten fiyatlar olarak bu şartlarda güzel fiyatlar. bilgi verilmeleri kısımda da bir sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim

 206. ÖZGÜR dedi ki:

  1 implant diş toplamda ne kadar anlayamadım.Hep bir şeyler hariç yazıyor. 🙂

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sayın Özgür,
   1 adet implant diş fiyatı hesaplamak için öncelikle herhangi bir cerrahi işlem olup olmaması, kemik tozu membran gibi biyo materyal kullanılacak mı, gibi bir çok etmen bulunmaktadır. Detaylı ve doğru bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşırsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. Panoramik Röntgen çekimi ve klinik muayenesi ücretsizdir.

  2. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, 1 diş implant fiyatı olarak paylaşım yanıltıcı olabilmektedir. İmplant Markası, İmplant Üstü kaplamanın türü, implant yapılacak bölgeye gerekli olabilecek Biyomateryal(Kemik Tozu Grefti, Membran vs. ) gibi bir çok farklı etken bulunmaktadır. Bu süreçlerin belirlenebilmesi için ise Klinik muayenesi gerekmektedir. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 207. Webinsokagi dedi ki:

  neyin ne oldugu iç ayrıntısıyla anlatılmış.yerlisi yabancısı kalitesi niteliği iyi anlatılmış.

 208. tunç yetenek dedi ki:

  annem 75 yaşında düşme sonucu ön dişlerini kaybetti acaba nasıl bir tedavi uygulanabilir.

  1. Akvadent dedi ki:

   Bir çok farklı alternatif olabilir. Protez diş yapılabilir, İmplant tedavisi yapılabilir. Fakat detaylı bilgi verilebilmesi için klinik muayenesi gerekmektedir. Detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 209. mertb dedi ki:

  Güzel bir makale olmuş diş implantı hakkında merak ettiğim birçok şeyi öğrendim. Fiyatlar uygun gibi sanırım bende yaptırmayı düşünüyorum. Verilen bilgiler için teşekkürler.

 210. Hasan dedi ki:

  implant diş konusunda güzel bilgilendirici bir metin olmuş ve fiyatları detaylı yazmışsınız teşekkürler en kısa sürede implant diş için sizinle iletişime geçicez

 211. melis dedi ki:

  başarılar dilerim çok faydalı bilgiler sunduğunuz için akıllarda hiç kafa karıştırıcı bilgiler
  Kalmıyor.

 212. Asım karasu dedi ki:

  Tavsiye ederim gerçekten iyi iş çıkartıyorsunuz.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Asım Bey,
   Sağlıklı günler dileriz.

   1. Ali dedi ki:

    4 adet iplant ne kadar

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Ali Bey,
     0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ve Whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 213. metehan altan dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler. Çok aydınlatıcı olmuş.

 214. ömür deniz özkara dedi ki:

  Dişlerinizin sağlığını ve bakımını için kesinlikle tercih edip memnun kalacağınızdan eminim teşekkürler akvadent

 215. ömer dedi ki:

  gerçekten fiyatlar olarak bu şartlarda güzel fiyatlar. bilgi verilmeleri kısımda da bir sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim güler yüzlü hizmet veriyorlar

 216. Merve dedi ki:

  Başarılı kaliteli ve uzman bir ekip

 217. Emin Görgel dedi ki:

  Dişlerinizin sağlığını ve bakımını düşüyorsanız kesinlikle tercih edip memnun kalacağınız diş sağlığı merkezi fiyat konusunda da memnun kalırsınız

 218. mustafa abacı dedi ki:

  başarılı işinin ehli

 219. Mert dedi ki:

  Yazınız çok açıklayıcı güzel olmuş yalnız fiyatlar günümüzde çok pahalı

 220. Bilal Yara dedi ki:

  arkadaşlar gitmenizi tavsiye ederim sağlık herşeyden önemli 🙂

 221. Halil dedi ki:

  arkadaşlar güzel hizmet veriyorlar. Sağlık herşeyden önemli 🙂

 222. oktay demir dedi ki:

  implant olarak yazinizi okudum vede musteri yorumlarinida okudum en yakinda firmaniza ugrayacagim

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Oktay Bey, Sağlıklı Günler dileriz.

 223. jale kefir dedi ki:

  merhabalar. tavsiye üzerine gideceğim yer

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Jale Hanım, Sağlıklı Günler dileriz.

  2. Haninsaatdekor dedi ki:

   İmplant diş yapımı yazılarınızı ve sitenizi takip ediyorum herkese tavsiye ederim

  3. Tolgadw dedi ki:

   evet kesinlikle bende gideceğim. Fİyatlar uygun geldi. Başarılı bir yer oldugunu dusunuyorum

 224. yusuf dedi ki:

  Başarılı bir site ve çalışma ortamı oluşturmsunuz ilgi ve alakanız için teşekkuler fiyatları genel olarak uygun tavsiye uzerine iletişime çektim…iyi çalışmalar

 225. Narin Ecem dedi ki:

  Fiyatlar konusunda bilgi alabillirmiyim Teşekkürler

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ecem Hanım, Fiyat ve ödeme konusunda detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 226. Mehmet Turgut dedi ki:

  Arkadaşların tavsiye ettikleri bir yer . Bende güvenerek gideceğim. Yapılan tüm yorumlar olumlu.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Mehmet Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

 227. Mehmet ali dedi ki:

  Çok güzel olmuş

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Mehmet Ali Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

 228. Murat Yıldırım dedi ki:

  Bence fiyatlar oldukça uygun ilk fırsatta kendilerine başvuracağım. Uzun zamandır araştırıyorum en uygun fiyatları burada gördüm. Teşekkürler.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Murat Yıldırım Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

  2. Merve dedi ki:

   Güzel uzman bir kadro tavsiye ederim

 229. serdar dedi ki:

  bu makale çok faydalı çok güzel olmuş.neyin ne oldugu iç ayrıntısıyla anlatılmış.yerlisi yabancısı kalitesi niteliği iyi anlatılmış.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Serdar Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

  2. Boran Sahinli dedi ki:

   Alt üst komple yaptırmak istiyorum şuan protezkullaniyorum üstte altlarda iyi değil fiyat üç aşağı 5 yukarı neye çıkar ve ne kadar zaman alır bilgi verirseniz sevinirim

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Boran Bey,
    Panoramik röntgen görüntünüz var ise 0544 620 10 20 numaralı hattımıza yada [email protected] mail adresimize gönderirseniz detaylı olarak bilgi verebiliriz.

 230. niyo08 dedi ki:

  gerçekten fiyatlar olarak bu şartlarda güzel fiyatlar. bilgi verilmeleri kısımda da bir sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim ilgilenenlere.

 231. Fatma ünlü dedi ki:

  Gerçekten çok yararlı bilgiler verilmiş çok teşekkürler

 232. Yunus aslan dedi ki:

  Fiyat Bilgisi Alabilirmiyiz?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Yunus Bey, Fiyat ve taksit seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiyi. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz.

   1. Yasin Fener dedi ki:

    Sağlıklı ve sağlam dişler için birebir…

 233. implant fiyatları dedi ki:

  çok yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık gerçekten birde şu implant fiyatları düşse gerçekten çok daha iyi olacaktır eminim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Efendim , Şu an fiyatlar son 1 senedir kur farkı yansıtması yapılmadığından oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim 🙂
   0544 620 10 20numaralı telefonumuzdan detaylı bilgli alabilirsiniz?

   1. Yücel dedi ki:

    Merhabalar efendim
    Ben yurtdışında çalışıyorum bu tedavi nekadar sürer kaç kere gidip gelmem gerekiyor malum iş yerinden izin için

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Yücel Bey, İmplant Tedavisinde farklı yöntemler uygulanabiliyor. Yurtdışından gelen hastalarımız için ; kemik yapısı uygunsa 3 gün içerisinde implant tedavisini yapıp geçici dişlerini yapıp kemik iyileşmesini beklemek için hastalarımızı uğurlayabiliyoruz. 2. gelişinde ise sadece 6-7 gün gibi bir sürede kalıcı dişlerini hazırlayıp uyguluyoruz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

   2. Timur kaya dedi ki:

    Tam bitmiş tek diş ve implant ücreti ne kadar

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Timur Bey,
     İnternet üzerinden Türk Diş Hekimleri Birliği Tarife ücretleri haricinde fiyat paylaşımı yapmak yasak olduğundan detaylı bilgiyi dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz.

  2. Erdal dedi ki:

   Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

  3. kralicequl dedi ki:

   verdiğiniz bilgiler için tesekkurler

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp