Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

Başarılı Bir İmplant Tedavisinin 4 Adımı

Başarılı Bir İmplant Tedavisinin 4 Adımı
05.02.2019

Başarılı bir implant tedavisi için bir çok etken faktör vardır bunların hepsi başarılı olduğu zaman başarılı bir sonuç elde edilebilmektedir. Akva Dent Diş Polikliniği olarak bu faktörlerin hepsinde azami hassasiyet ve gayret göstermekteyiz.

1. İMPLANT MARKASI

implant tedavisiİmplant Markası uluslararası geçerliliği olan üst kalite standartlarına sahip, sektörde kalitesini kanıtlam

ış uluslararası garanti belgeleri olan bir implant olmalıdır. Yıllar sonra bile implant tedavisi ile ilgili oluşabilecek en ufak bir sıkıntıda hızlı bir çözüm alınabilmeli

2.CERRAHİ OPERASYON

İmplant operasyonunun kesinlikle tecrübeli ve uzman çene cerrahı tarafından kişinin kemik yapısına uygun yapıda implant ile yapılması sağlanması, başarılı bir implant tedavisi için oldukça önemlidir.

3.İMPLANT ÜST YAPISI

İmplant üstü protez konusunda tecrübeli, vaka sayısı yüksek, oluşabilecek komplikasyonlar konusunda titiz bir diş hekimi olmalıdır.

4. DİŞ PROTEZ LABORATUVARI

Diş teknolojilerini takip eden, uluslararası geçerliliği olan sadece yüksek kaliteli malzemeler ile üretim yapan, disiplinli, profesyonel tam teşekküllü laboratuvara sahip olan, sadece yüksek tecrübeye sahip diş teknisyenlerinin çalıştığı laboratuvar olmalıdır.

SONUÇ

İmplant tedavisi başarı ile sonuçlanmıştır!

Sizlere başarımızı neye borçlu olduğumuzu bu kısa sürede açıklamaya çalıştık. Her türlü sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhyettin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu