Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Başarılı Bir İmplant Tedavisinin 4 Adımı

Başarılı bir implant tedavisi için bir çok etken faktör vardır bunların hepsi başarılı olduğu zaman başarılı bir sonuç elde edilebilmektedir. Akva Dent Diş Polikliniği olarak bu faktörlerin hepsinde azami hassasiyet ve gayret göstermekteyiz.

Tarih13 Mayıs 2024 15:55

1. İMPLANT MARKASI

İmplant Markası uluslararası geçerliliği olan üst kalite standartlarına sahip, sektörde kalitesini kanıtlam

ış uluslararası garanti belgeleri olan bir implant olmalıdır. Yıllar sonra bile implant tedavisi ile ilgili oluşabilecek en ufak bir sıkıntıda hızlı bir çözüm alınabilmeli

2.CERRAHİ OPERASYON

İmplant operasyonunun kesinlikle tecrübeli ve uzman çene cerrahı tarafından kişinin kemik yapısına uygun yapıda implant ile yapılması sağlanması, başarılı bir implant tedavisi için oldukça önemlidir.

3.İMPLANT ÜST YAPISI

İmplant üstü protez konusunda tecrübeli, vaka sayısı yüksek, oluşabilecek komplikasyonlar konusunda titiz bir diş hekimi olmalıdır.

4. DİŞ PROTEZ LABORATUVARI

Diş teknolojilerini takip eden, uluslararası geçerliliği olan sadece yüksek kaliteli malzemeler ile üretim yapan, disiplinli, profesyonel tam teşekküllü laboratuvara sahip olan, sadece yüksek tecrübeye sahip diş teknisyenlerinin çalıştığı laboratuvar olmalıdır.

SONUÇ

İmplant tedavisi başarı ile sonuçlanmıştır!

Sizlere başarımızı neye borçlu olduğumuzu bu kısa sürede açıklamaya çalıştık. Her türlü sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.

5/5 - (2 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Ferhat dedi ki:

  Hocam Merhabalar Yazılarınızın tamamını okudum.sizlere bir sorum olacak 40 yaşındayım ve ust damak yaptırmak istiyorum.on tarafında sadece 6 dış kaldı yanlar sol ve sag dış yok boş ama ön dişlerimde ayrılmaya başladı nasil bir tedavi öngörürsünüz Kalıcı olsun istiyorum

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Ferhat Bey, Öncelikle kalan dişlerinizde herhangi bir sallanma var mı buna bakmamız gerekir , köklerinin incelenmesi gerekir. Eğer bu dişlerde problem yoksa kaplama diş yapılarak korunması gerekir. Kalan diğer boşluk olan yerlere ise implant tedavisi ile tamamlanıp hem çiğneme fonksiyonlarınızı geri kazanıp aynı zamanda gülüş estetiği yapılabilir. fakat doğru bilgi verilmesi ve tedavi planı yapılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp