Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Hizmetlerimiz

Akvadent Diş Polikliniği ; implant, ağız ve diş cerrahisi, ortodonti (diş teli), endodonti, pedodonti (çocuk diş), Periodontoloji, Gülüş Tasarımı, Tam Diş Protez – Takma Diş, Zirkon Kaplama, Diş Beyazlatma, Genel Anestezi, Bruksizm, Porselen Kaplama, Ağız Kokusu, Şeffaf Plak, Muayene hizmetleri ve tedavileri sunan bir diş hastanesi dir.

AkvaDent Beylikdüzü Diş Kliniği, Beylikdüzü diş hastanesi olarak hizmet veren bir özel kliniktir. Kliniğimizde tamamı alanında uzman hekimlerden oluşan güler yüzlü ve güvenilir bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Hastalarımızın memnuniyeti açısından uzman ekibimiz ile vermekte olduğumuz Beylikdüzü diş hastanesi hizmetlerimiz şu şekildedir: diş protez, diş implant, ağız ve diş cerrahisi, ortodonti (diş teli), endodonti, pedodonti (çocuk diş), periodontoloji, gülüş tasarımı (diş estetiği), tam diş protez – takma diş, zirkon diş kaplama, diş beyazlatma, genel anestezi, bruksizm, porselen kaplama, ağız kokusu tedavisi, şeffaf plak ve ücretsiz muayene.

Yıllardır bu sektörde hizmet vermenin bir artısı olarak; Beylikdüzü ağız ve diş sağlığı merkezi denince akla ilk gelen kliniklerden biriyiz. Bu başarıyı alanında uzman hekimlerden oluşan kadromuza ve hasta odaklı çalışma prensiplerimize borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu işe başlarken ağız ve diş sağlığı hizmetleriyle ilgili aklımızda iki temel hedef vardı: Mümkün olan en kaliteli hizmeti, olabilecek en düşük fiyata müşteriye sunabilmek. Ve geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteriyi göz önünde bulundurduğumuz zaman bunu başardığımızı söylemek mümkün.

Hem Türkiye’de hem de avrupa diş hastaları dünyasında tüm hastalarımıza hak ettikleri değer ve hizmeti ulaştırmak için çıktığımız bu yolda son teknoloji tıbbi ekipmanları kullanıyoruz. Özellikle diş protezi ve implantlar gibi kullanılan malzemenin son derece önem arz ettiği alanlarda, dünyanın önde gelen implant üreticileriyle yaptığımız anlaşmalar sayesinde hastalarımıza dünya standartlarında implantlar sunuyoruz. Bu anlayışla hastalarımızı tedavi ettiğimiz kliniğimizde size de hizmet vermekten büyük onur duyacağız. Hemen telefon numaralarımızdan veya Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşın.

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp