Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Bego İmplant Fiyatları

Bego implant, sunduğu avantajlarıyla dünyada en çok kullanılan implant çeşitlerinden biridir.

Tarih13 Mayıs 2024 15:32

Bego İmplant Diş Özellikleri Nelerdir?

Diş hekimliği sektöründe uzun yılların birikim ve deneyimi ile Alman kalitesi farkı ile tüm dünyada uygulanmaya devam eden Bego implant, diğer implant çeştlerine göre daha fazla avantaj sağladığı için tercih edilen bir implant haline gelmiştir.

Bego İmplant Nedir?Ağız ve diş tedavisi, tedavi uygulamaları kadar tercih edilen markanın kaliteli ve bilinirlik kazanmış olması da önemlidir. Bu anlamda hastalar diş tedavisi yaptırırken araştırmalarını doğru şekilde yapmalılar ve uygulamada uzman olan bir klinikten yardım almalıdırlar. İstanbul implant tedavisinde sunduğumuz çözümler sayesinde her geçen gün daha fazla bilinirlik kazanmayı başardığımız Özel Akvadent Ağız ve Diş Kliniği olarak hastalarımıza en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktayız. Bunlar arasında yer alan ve kalitesi ile kendini kanıtlamış olan implant tedavisi yöntemi ile gerek implant markasının sunduğu kaliteli sonuçları gerekse de hastalarımız üzerinde gösterdiğimiz hassasiyetimiz sayesinde, kısa sürede sonuca ulaşılabilmektedir.

Bego İmplant Fiyatları – Özellikleri ve Avantajları

 • bego implant dişStabil iç bağlantıya sahip olan implant, güvenilir şekilde uygulanmaktadır.
 • Bakteri sızdırmazlığı özelliğine sahip olduğu için zamanla ağızda enfeksiyon oluşumunu engeller.
 • Protetik kesiş noktasına sahiptir.
 • Yapısı itibari ile herhangi bir ara parça kullanılmadan kolaylıkla uygulanabilir.
 • Tedaviye uygun ve direkt yükleme özelliğine sahiptir.
 • Tek diş tedavilerine ihtiyaç duyulduğunda Bego implant rotasyona karşı koruma sağlar.
 • Protetik tedavi öncesi ve sonrasında düşük kaybını önler.
 • Uygulamada parça fazlalığına gerek duymadığı için riski en az seviyeye indirger.
 • Direkt üretici desteği.
 • Alman kalitesi.
 • Dizayn özelliği.

Birçok özelliği bir arada barındıran ve dünya genelinde kalitesini göstermeyi başaran Bego implant fiyatları konusunda da diğer tedavi yöntemlerine göre daha ekonomiktir. Bu da hastaların tercih etmesinde büyük bir etkiye neden olmaktadır. Beylikdüzü bego implant tedavisi başarılı sonuçları sunduğumuz Akvadent Özel Ağız ve Diş Kliniği olarak beklentilerinizden daha fazlasını elde etmenizi sağlıyoruz.

Sağlıklı gülüşlere

İmplant ihtiyacı ülkemizde ve dünyada her geçen gün daha da artmaktadır. Tedavi yöntemleri bakımından son derece zengin olan ağız ve diş sağlığı için kullanılan ürünlerin markaları ve markaların geçmişlerini incelemek her hastanın en temel haklarından biridir. İstanbul bego implant tedavisi hizmetlerini yürüttüğümüz kliniğimiz ile görüşerek en sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bego İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Diğer implant tedavilerinde olduğu gibi hizmet alınan kliniklere göre değişen bego implant fiyatları, 1.500-2500 TL arasında değişmektedir.

Yasa gereği TDB fiyatları dışında kıymetli metal ücreti dahil fiyat yazmak yasaktır.

Bu yüzden fiyat öğrenmek için hemen aşağıdaki butonlardan birine tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi için ve diğer implant fiyatları hakkında bilgi almak için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!.

3.8/5 - (20 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
 1. Semih dedi ki:

  Bego ile straumann arasında nasıl bir fark var. Doktorumuza bize Bego’yu önerdi. Ama ikisinin arasında ciddi bir fiyat farkı var. Bego 399, Strauman 750 avro. Yani en azından bir puanlama yaparsak 10 üzerinden. Kararsız kaldık biraz.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Semih Bey, https://www.akvadent.com/basarili-bir-implant-tedavisinin-4-adimi/ bu yazımızda bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi sunduk. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizimle irtibat kurarsanız tedavi detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabiliriz.

 2. Zeliha okur dedi ki:

  Bego implant fiatını öğrenmek istiyorum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Zeliha Hanım,
   İnternet üzerinden fiyat paylaşmak yasak olduğu için detaylı bilgi almak için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 3. Kara dedi ki:

  Çok doğru benimde çok sağlamdı 20milik dişler belli bir yaştan sonra etrafındaki çürütüyor ve boşluk oluyor onun için erken yaşta 23-25 yaşlarında çektirmek lazim

 4. Elif dedi ki:

  Merhaba 24 yaşındayım gittiğim bir diş hekimi çıkmış olan üst çenedeki 20lik dişlerimi çektirmemi önerdi. Çıkış yönleri hafif yanağıma eğimli olduğu için. Ben bu durumdan rahatsız olmuyorum hissetmiyorum bile sizce sağlam diş bu sebeple çekilir mi öncelik kendi dişlerinizi korumak değil mi bilgilendirirseniz sevinirim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Elif Hanım,
   Azı dişlerinin asıl amacı çiğneme fonsiyonunu yerine getirmek olduğu için 20lik dişler arkada olduğu için genellikle çoğu kimse çiğneme yaparken 20lik dişlerini kullanmaz. Bununla beraber 20 lik dişler konum itibari ile çok arkada olduğu için ağız hijyeni sağlama konusunda biraz zorluk çekebiliyoruz. aynı zamanda hızlı çürümeye oldukça müsaitler. Çene dar olduğu durumlarda diğer dişleri sıkıştırdığından yan diş bölgelerinde çürüklere neden olabilmektedirler. Bu sebeple genellikle ciddi sorunlar yaşamadan çektirmek daha sağlıklı olabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp