Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Diş Estetiği Fiyatları

Tarih2 Kasım 2019 12:53

Diş Estetiği Fiyatları Ne Kadar?Diş estetiği; yüzün orta ve alt kısmını kapsayan çeneler, ağız ve dişlerdeki şekil ve görünüm bozukluklarının çeşitli yöntemlerle düzeltilmesi sürecidir. Gülüş estetiği çalışmalarında amaç fonksiyonel düzeltmelerden daha ziyade görünüşü düzeltmektir. Diş estetiği fiyatları aşağıda belirtilen faktörlere göre değişiklik göstermektedir, genel önerilen fiyatları tablodan öğrenebilirsiniz.

Form ve yapı bozuklukları, zamanla doğal sebeplerle oluşabileceği gibi çeşitli kaza ve yaralanmalarla beraber de gerçekleşebilmekte. Bununla beraber Diş tasarımı Fiyatları yapılacak işleme veya işlemlere göre çeşitlilik göstermektedir.

Tabii tüm faktörler bundan ibaret değil. Problem ve çözümü belirlendikten sonra ikinci aşamada kullanılacak malzeme kalitesinin belirlenmesi gerekebilir. Her tedavide mümkün olmasa da bazı durumlarda, kalitesi ve dolaylı olarak fiyatı değişiklik gösterebilen farklı malzemeler mevcut olabilir. Bu durumda diş hekiminin de tavsiyesiyle hasta bir tercihte bulunur ve bu tercih diş estetiği fiyatları konusunu da doğrudan etkiler.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır?

Şunu da unutmamak gerekir ki diş estetiğinin bozulmasına sebep olan genel rahatsızlığın benzer olduğu durumlarda bile, tedavinin detayları hastadan hastaya fark gösterecektir. Sonuçta iki farklı insanın birebir aynı uygulamaya ihtiyaç duyması çok sık rastlanan bir durum değil. Dolayısıyla diş hekimlerimizin bizzat muayene etmeden net bir diş estetiği fiyatı belirtmesi mümkün olmayacaktır.

Siz de sağlıklı ve gösterişli bir gülüşe kavuşmak ve diş estetiği fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen muayene olmak için bizi ziyaret edebilir veya Whatsapp yardım hattımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Estetiği Fiyatı

Diş estetiği fiyatları konusunda konuşabilmek için öncelikle ihtiyacı doğuran sebebi anlamak gerekir. Örneğin; problem dişlerdeki çürükler sebebiyle oluşan çukur ve kararmalardan kaynaklanıyor ise farklı, dişlerin pozisyon ve sıralanmalarında meydana gelen bir bozukluktan kaynaklanıyor ise farklı uygulama ve ücretlendirme yapılacaktır.

Gülüş estetiği sadece uzmanı tarafından yapılması gereken bir uygulamalar silsilesidir. Gülüş estetiğini sağlamak için ​şu uygulamaları yapmak gerekir demek yanlış olacaktır. Çünkü her bireyin diş yapısı, diş rengi vb. farklıdır. Bu yüzden Gülüş estetiği işlemleri kişiye özel yapılmalıdır.

Diş Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

Gülüş Tasarımı uygulamaları kişiden kişiye değişeceği için fiyatlarını da kişiye özel belirlemek gerekmektedir. Size özel fiyat alabilmek için bizi ziyaret etmeniz ve muayene olmanız veya aşağıdaki yöntemlerden birine tıklayarak bizimle şimdi iletişime geçmeniz gerekmektedir (ağız resminizi veya röntgeninizi de gönderebilirsiniz).

4.6/5 - (15 votes)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp