Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Diş Teli Fiyatları

Diş teli tedavisi, dizilimi bozuk ve çapraşık dişlerin düzeltilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Dişlere uygulanan diş telleri uzun süreli kullanımda dişlerin muazzam bir şekilde düzelmesini sağlamaktadır. Güncel 2024 diş teli fiyatlarına göre, Çift çene diş teli tedavileri 10.000 TL ile 20.000 TL aralığında, tek çene diş teli tedavisi ise 10.000 TL ile 16.000 TL aralığında değişebilmektedir.

Tarih3 Haziran 2024 12:53

Diş Teli Tedavisi Nedir?

Diş teli, dizilimi bozuk ve çapraşık dişlerin düzeltilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Diş teli fiyatları kullanılan ürünler ve tedavi uygulayan kliniklere göre değişiklik göstermektedir. Dişlere uygulanan diş telleri uzun süreli kullanımda dişlerin muazzam bir şekilde düzelmesini sağlamaktadır. Ayrıca diş telleri; diş çıkmaması, dişlerin ayrık olması ya da kırık olması gibi problemler meydana gelmesi durumunda da sık sık tercih edilmektedir.

2024 Diş teli fiyatları tedavi türüne göre tek çene tedavi ücretleri uygulanacak tedaviye göre 12.000 TL’den başlamaktadır . Tek çeneye diş teli tedavisinde bu fiyatlar 4.000 ile 9.000 TL gibi taban fiyatlar ile tedavi edilmektedir, diş yapısı bozukluk oranı bu fiyatları belirleyen temel unsurlardan bir diğeridir. En doğru fiyat ve tedavi bilgisi için klinik muayenesi gerekmektedir.

Diş Teli Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Diş Teli TürleriDiş teli fiyatı belirleyen bir çok etken bulunmaktadır. Herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır. Ortodonti uzman doktoru kusursuz bir gülüş için gerekli tedavi sürecini planlayıp danışanları detaylı olarak bilgilendirir. Diş Teli Fiyatı belirlenebilmesi için klinik muayenesi gerekmektedir.Böylelikle kişinin durumuna en uygun tedavi planlaması yapılabilir.

Diş Teli Fiyatını Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından alınan karar neticesinde her yıl ortodonti (Diş Teli Fiyatları) devlet hastaneleri ve özel hastaneler için olmak üzere belirlenir. Bu fiyatların rekabet şartları dolayısıyla İnternet üzerinde paylaşılması yasaktır. Dolayısıyla en doğru fiyat bilgisini öğrenmek için kliniğimizi ziyaret etmeniz ve klinik muayenesi gerekmektedir.

Diş Teli Uygulaması

Diş teli uygulamasına başlayan diş hekimi ilk adım olarak dişte bulunan çürükleri ve diş taşlarını temizler. Diş teli uygulamasının yapılacağı dişler diş teli uygulaması içi hazırlanır. Daha sonra gerek görülen dişlere diş telleri uygulanır ve gerek duyulursa lastik takılır ve tedaviye destek sağlanır. Diş teli uygulaması yapıldıktan sonra ağzınızda bir fazlalık olduğu hissedebilirsiniz. Bu his oldukça normaldir. Tedavinin ilerleyen zamanlarında diş telleri dişlere hareket vermeye başlayacağı için ağzınızda acı da hissedebilirsiniz. Bunun için ağrı kesiciler kullanılması önerilmektedir.

Diş telleri ilk takıldığı dönemlerde yemek rutininizde de değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Et ya da sert yemekler sizi zorlayabilir. Özellikle ilk haftalarda daha çok sıvı ve yumuşak yiyecekler tüketmelisiniz. Sert yiyecekler tüketmeniz durumunda diş tellerinin yerinden oynamasına neden olabilirsiniz. Bunların dışında diş köklerinde hareketlenmeler meydana geldiğinde de ısırarak yenecek yiyecekleri tüketmekte zorluk çekebilirsiniz.

Metal Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Çeşitleri Nelerdir? Kaç çeşit diş teli vardır?

Diş teli çeşitlerini; metal diş telleri, şeffaf diş telleri, lingual braketler, şeffaf plaklar şeklinde sıralamak mümkündür.

Metal Diş Telleri:

Metal diş telleri, ortodontik tedavide en sık kullanılan yöntemdir. Metal diş telleri diğer diş teli fiyatları çeşitlerine göre çok daha dayanıklıdır. Özellikle de çocukların tedavisinde sık sık metal diş telleri kullanılmaktadır. Metal diş telleri, dişlerin dış tarafına yerleştirildiği için oldukça belirgin bir şekilde görülmektedir. Her ne kadar bakıldığında gözükse de metal diş telleri en hızlı sonuç veren diş telleridir.

Şeffaf ya da Porselen Diş Telleri:

Diş Teli TedavisiŞeffaf diş telleri metal diş tellerine göre daha az gözükmektedir. Bu nedenle dişlerindeki tellerin görülmesinden rahatsız olan kişiler şeffaf diş tellerini sıklıkla tercih etmektedir.

Lingual Braketler:

Lingual braketler genellikle yaşlılar tarafından kullanılmaktadır. Lingual braketler, dişlerin iç düzeyine değil dişlerin iç kısmına yapıştırılır. Bu nedenle estetik açıdan herhangi bir sorun yaşatmazlar. Ancak lingual braketler çok daha dikkatli bir bakım gerekmektedir. Maliyet açısından da lingual braketler diğer diş teli fiyatları göre çok daha pahalıdır.

 

Şeffaf Plaklar:

Şeffaf plaklar neredeyse hiç görünmeyen bir tedavi türüdür. Bu nedenle şeffaf plaklar hastaya zahmetsiz ve estetik açıdan hoş bir tedavi süreci sunar. Şeffaf plaklar takıp çıkarılabilen malzemelerdir. Bu nedenle hastaya çok büyük avantajlar sağlarlar. Ancak şeffaf plaklar iki hafta bir değiştirilmelidir. Bu sayede dişler yavaş yavaş hareket ettirilir ve kolaylıkla istenilen şekle kavuşturulur.

Çeşitlerine göre diş teli fiyatları arasındaki fark ne kadar?

Diş tellerinin en temel görevi dişlerdeki bozuklukları düzeltmektir. Diş telleri sayesinde dişlerdeki bozuklukların hemen hepsi düzeltilir. Dişlerde ki çapraşıklık ve ağızdaki kapanış bozuklukları düzeltilirken diş çürümeleri ve aşınmaları da korunmaktadır. Yani diş telleri sayesinde diş taşlarının neden olduğu sağlam diş kayıpları ortadan kaldırılmaktadır. Diş telleri, ağızda bitişik ve sıkışık dişler yüzünden bakteri oluşmasını da engellemektedir.

4.6/5 - (101 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 299 Yorum
 1. Yeter dedi ki:

  Merhabalar Muhyettin Bey ben 17 yaşındayım ve dis teli taktirmak istiyorum doktora gittiğimde 4 sağlam dişimi ve çekmesi gerektiğini söyledi sizce dogru mudur teşekkür ederim

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Yeter Bey, ortodonti uzmanımızın muayene etmesi sonucunda klinik muayene sonucu belli olur. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizimle irtibat kurarsanız tedavi detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabiliriz.

 2. Cem dedi ki:

  Hocam merhaba. Benim diş dizilimim kusursuzdu ama bu yirmilik denen haydut ile tanışınca sağ alt çene dişlerim içe doğru yattı. Yirmilikten kurtuldum fakat çenemi doğru düzgün kapatamaz oldum o içeri eğilen dişler yüzünden. Bunun gibi problemlere hangi ortodonti tedavisini uyguluyorsunuz? Teşekkürler.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Cem Bey, Tabiki diş teli tedavisi ile düzelebilir fakat doğru bilgi verilmesi ve tedavi planı yapılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 3. Dilek dedi ki:

  Merhaba hocam ben 3gün önce tellerimi çıkardım şuan şefaf plak kullanıyorum. Yanlız alt dişlerim inanılmaz sızlıyor nefes alış verişimde sizce ne yapmalıyım

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Dilek Hanım, 1-2 hafta geçtikten sonra eğer hala devam ediyorsa sızlamalar tekrar bir doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim.

 4. Tolga dedi ki:

  Merhaba, diş teli taktırma konusunda tereddütlerim var. Gündelik konforumu çok etkileyebileceği düşüncesindeyim. Diş telinin dışında farklı alternatif neler yapılabilir.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Tolga Bey, Sabit braketlerde 1 ay kadar bir alışma süreci oluyor bunun akabinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra şeffaf (görünmez) plaklarla da diş teli tedavisi yapılabilmektedir. Fakat doğru bilgi verilmesi ve tedavi planı yapılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 5. Mehmet Ekşi dedi ki:

  Bence fiyatlar gayet uygun. Diş teli için uzun süredir fiyat araştırması yapıyorum sanırım en uygunu burası en kısa zamanda gelmeyi düşünüyorum.

 6. Ali dedi ki:

  Hocam selamlar, aktif olarak diş teli tedavimin sonuna geldim. Başta hastane bana herhangi bir bilgi vermedi, tedavi sonunda ise TERCİHE bağlı pekiştirme tedavisi için ek ücret teklif ettiler. Pekiştirme tedavisi zorunlu diye biliyorum doğru mu? fiyat vermem doğru mu bilmiyorum fakat üç haneli sayıların en büyüğünden fiyat çekiyorlar. Açıkcası hiç mantıklı gelmedi çevremde de ortodontik tedavi olanlar, tüm ücretleri içinde olacak şekilde tedavilerini oldular. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Yapıyorsanız siz pekiştirme tedavisi için ne kadar ücret alıyorsunuz?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Ali Bey, Bu sizin tedavinizin başında anlaşmanıza bağlı bir durum. Biz diş teli tedavisinde tedavi başında anlaşılan tutar haricinde hiç bir ekstra ücret talep etmiyoruz.

 7. Burçin dedi ki:

  İyi günler öncelikle hangi şehirde bulunduğunuzu öğrenbilir miyim?
  Üst dişlerimde çok hafif sorun var köpek dişim biraz yukarıda tel takmayı düşünüyorum bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Burçin Hanım, İletişim Kısmından adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Diş teli tedavisi ile ilgili doğru bilgi alınabilmesi için klinik muayene gerekmektedir.

 8. Ece Alpçakmak dedi ki:

  kırık dişe tel takılırmı

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar Ece Hanım, Kırık diş tedavi edildikten sonra yapılması uygun olur.

 9. gul dedi ki:

  Merhaba. Daha 18 yaşına gelmedim. Üstteki ön dislerimden sadece bi tanesi çok öne gitmiş. Yani tek dişim (çok) önde. Diğer dişlerim düz. Fiyat kaç lira olabilir? Bi de tedavi kaç yıl sürer? Cevap verirseniz çok sevinirim 🙂

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Gül Hanım Merhabalar, Öncelikle diş teli tedavisinde maalesef planlama yapılmadan fiyat verilmesi çok doğru olmamaktadır. Bazen 5-6 aylık bir tedavi ile dişler olması gereken pozisyona gelirken bazen 24 aylık bir tedavi gerekebilmektedir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilmektedir.

 10. abdussamet dedi ki:

  fiyat iyimiş

 11. abdullah dedi ki:

  gerçekten harika bir yer çok ilgililer çok teşekkür ederim.

  1. İlayda dedi ki:

   Merhaba. Ben daha 18 yaşıma gelmedim üst dişlerimin bazıları yukarıda çıkmış diş teli taktıracağım ve alt çenem geride diş teli taktırsam fiyatı neolur ve diş teli taktırsam kaç ay diş teli takarım?

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Selamlar İlayda Hanım, Öncelikle diş teli tedavisi tamamen kişiye özel bir tedavidir. Bunun için klinik muayene gerekmektedir.

   2. İbrahim Öztürk dedi ki:

    Hocam iyi günler kolay gelsin ben 29 yaşındayım alt dislerim baya çarpık usttekiler az bir şey diş teli taktırmayı düşünüyorum ama porselen diş teli için 17 bin lira istediler indirim var diye 14bine indiridiler yaptığım araştırmaya göre 10 bini geçmiyor hocam sadece net fiyat olmamakla beraber sizce bu fiyat abartılı değilmi ben asgari ücret in az üstünde maas alan bir çalışanım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler ederim kolay gelsin

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Selamlar İbrahim Bey, Diş durumunuzu bilmediğim için ve nasıl bir tedavi planlaması yapıldığını bilmediğim için yanlış yönlendirmek istemem. Kliniğimizde 1.000-1.500 lira peşinat aylık 500-750 lira taksitle ortodonti tedavisi yapılabilmektedir. Doğru bilgi verilmesi ve tedavi planı yapılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

   3. Yg dedi ki:

    Hocam iyi günler sadece Tek 1 dış yamuk ne kadar olur taktirmasi acaba

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Merhabalar, Klinik muayene olmadan ihtiyacınız olan tedaviyi belirlemek mümkün değil, 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilir ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 12. serhat dedi ki:

  Merhaba öncellikle yorumlara göstermiş olduğunuz ilginin çok takdir edilesi olduğunu belirtmek isterim. Benim de bir sorum olacak öncellikle yaşım 18 ön dişler alt dişlere göre biraz önde ve çarpıklık ayrıklık vb. yok. Benim sorunum sadece ağzımın uyurken açık kalması ve yan profillerden bakılınca ağız kısmının şişkin görünüp göz altlarında çukurum su bir etki yaratıp yüz estetiğini etkilemesi yönünde bunun ortodontik tedavi ile giderilmesi mümkün müdür ? fiyat ve tedavi süresi tabii ki görmeden bir şey söylenemez fakat aklımda bir şablon oluşması açısından bir ortalama fiyat ve tedavi süresi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Serhat Bey, çene eklemleriniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz anladığım kadarı ile bunun tedavisi kliniğimizde mevcut fakat ne tür bir tedavi yapılacağı klinik muayene yapılmadan belirlenmesi maalesef mümkün olmuyor. Genellikle splint tedavisi dediğimiz eklemlerin pozisyonlarının düzenlenmesi ile giderilebilmektedir. Fakat sizin rahatsızlığınızın sebebi belirlenip doğru tedavi planı aktarılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir.

  2. Aleyna dedi ki:

   Merhabalar dişlerimde çok hafif bir çapraşıklık var Tel ile düzelme süresi ne kadar olur tahminen hocam fiyatı da düzelme süresine göre mi belirliyorsunuz cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Selamlar Aleyna Hanım,

    Öncelikle dişlerinizdeki çapraşıklık durumunun belirlenmesi gerekmektedir. Dişleriniz hafif çapraşık ama eklemlerinizde bir problemden dişlerinizin teması noktasında problemler olabilir. Yani demek istediğim bazen gördüğümüzün dışında da durumlar olabiliyor. Buna rağmen çok zor diye görünen vakalar çok basit ve kısa sürede tedavi olabiliyor. Klinik Muayene olmadan doğru bilgi maalesef veremiyoruz.

 13. iloş dedi ki:

  Merhabalar gömülü köpek dışım var ve yerine geçmesi gereken süt dışım de hala duruyor. Diş teli tedavisiyle gömülü diş sürdürülebilir mi? acaba

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Selamlar İloş Hanım,
   Tabiki sıklıkla uygulanan bir tedavidir.

 14. iloş dedi ki:

  Merhabalar gömülü köpek dışım var ve yerine geçmesi gereken süt dışım de hala duruyor. Diş teli tedavisiyle gömülü diş sürdürülebilir mi?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar İlayda Hanım,
   Konu hakkında bilginiz olması güzel, ortodonti (diş teli) tedavisi uzman doktorumuz bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Fakat diş pozisyonunun görülmesi ve tedavi planlaması yapılabilmesi için klinik muayene gereklidir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabillirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 15. iloş dedi ki:

  ben memnunum diş telimden saol

 16. brawlturk dedi ki:

  Teşekkürler, çok açıklayıcı olmuş.

 17. Cavad dedi ki:

  çok iyi bir siteç kaliteli doktorlarla mükemmel bir netice ala bilirisz!

 18. muzaffer dedi ki:

  iyi çalışmalar dilerim.

 19. ahmet dedi ki:

  Merhabalar yorumlardan gördüğüm kadarıyla gayet başarılı işler yapıyorsunuz başarılı çalışmalar diliyorum

  1. Ayşegül dedi ki:

   Ben 17 yaşındayım dişlerim çarp tel taktırarsam ücreti ne kadar olur

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Merhabalar Ayşegül Hanım,
    Öncelikle dişlerinizdeki ve eklemlerinizdeki mevcut durumun belirlenmesi buna istinaden tedavi planının oluşturulması gerekir akabinde fiyat ve ödeme konusunda bilgi verilir. Ortodonti tedavileri kişiye özel planlandığı için tedavi süresince kullanılacak bütün ekipmanlar hesaplanıp kişiye bu yönde fiyat verilir.

 20. Enes master dedi ki:

  fiyat bakımından çok uygun. sizi seçmemin en büyük sebebide başarılı operasyonlarınız. teşekkür ederim.

 21. Zuhal dedi ki:

  Merhaba fiyatlarınız güncelmi acaba alt üst çeneye diş çarpıklığı için plak takıldığında ortalama ne kadar ücret olur en fazla mesela yukardaki hesaplamada 8000 diyor da

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Zuhal Hanım, Fiyatlarımız güncel fakat internet ortamında fiyat paylaşımı yasak olduğu için sadece Türk Diş Hekimleri birliğinin fiyatlarını sitemizde paylaşabiliyoruz. Detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.

 22. Nur dedi ki:

  Merhaba ortodonti öncesi tedavi diş çekimi vs için ayrı bir ödeme oluyor mu ?taksitle ödeme imkanı varmıdır?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Nur Hanım, vakaya göre değişiyor, Ödeme konusuna gelince elden taksit yapıyoruz.

 23. Aleyna dedi ki:

  Sol üst dişimin üstünde bi artık diş var onu aldırmak istiyorum ama bulunduğum yerde almıyorlar başka bir yerden veya özelden yaptırmak istesem tel taktırmak istemiyorum onun yerine damaklık kullanabilir miyim dişlerimde fazla yamulma yok sadece o fazlalığın gitmesi yeterli benim için sizce damaklık mümkün mü?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Aleyna Hanım,
   Tam olarak durumunuzu anlayamadığım için 0544 620 10 20 numaralı hattımıza bir kaç görselle probleminizi atarsanız daha doğru yönlendirebiliriz.

 24. Yasemin dedi ki:

  Bulgaristandan yaziyorum.dislerim duz degil.hafif yamuk.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Yasemin Hanım, Diş Teli tedavisi ile dişlerinizde düzelme sağlanabilir fakat detaylı bilgi için klinik muayenesi gerekmektedir. Muayene ve panoramik röntgen ücretsizdir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 25. Ramazan Kızıl dedi ki:

  benimde alt ön dişlerim ayrık yaptırmak istiyorum ama dişçi korkum var 🙁

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Ramazan Bey, Maalesef hepimizin geçmişte bu tarz olumsuz anıları oluyor fakat kliniğimizde genel anestezi altında yada yarı baygın şekilde de (sedasyon) tedaviler uyguluyoruz. Bir çok hastamıza bu fobiyi aşmasına yardımcı olduk. Sizde neden olmayasınız?

 26. Tuğba aydın dedi ki:

  Merhaba ben 16 yaşındayım ve dişlerimde çarpıklık ya da ayrıklık yok fakat çenem önde ve dişlerim oval geliyor sizce tel taktırmalı mıyım takılırsa ne takılmalı? Ve bir de hastanenizn nerede olduğunu öğrenebilir miyim ?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Tuğba Hanım, dişlerinizin durumunu ve eklemlerinizi görmemiz lazım net bir bilgi verebilmemiz için sizi yanlış yönlendirmek istemeyiz. Kliniğimiz İstanbul / Beylikdüzü’nde bulunmaktadır. 0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 27. İsmail TUTOĞLU dedi ki:

  Uygun fiyat ve kaliteli diş için akvadent önerilir. Sağlıklı dişler dilerim.

 28. Gizem dedi ki:

  Merhabalar, yaşım 18 ve üst dişlerimde iki köpek dişimde çarpık, altlarda bir problem yok tel taktırmak istiyorum. Fiyat bilgisi ve tedavinin ne kadar süreceği hakkında bilgi verebilir misiniz?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Gizem Hanım, Tedavinin süreci ve tedavi detayları ile ilgili klinik muayene gerekmektedir. Dişleriniz tam olarak çıkmış mı? yarı gömük diş mi? gibi daha sayamadığımız bir çok detay tedavi sürecini ve maaliyetini belirlemektedir. 05446201020 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 29. sssçetin dedi ki:

  yorumlardan anladığım kadarıyla çoğu memnun bende taktırmak istiyorum .
  sadece üst çenemde bozukluk ve diş ayrıklığı var lakin alt çenemdeki dişlerim düzgün olmasına rağmen alt çenem önde alt çenemede diş teli takılırmı (bu konuda rahatsız olmama ragmen) cevaplarsanız çok memnun olurum başarılar bu arada

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Sayın Çetin,
   Tek çene diş teli tedavisi tabiki yapılabiliyor. Fakat bazı durumlarda bozukluk kaynağı diğer çeneden de kaynaklı olduğundan iki çeneye diş teli tedavisi yapılarak beklenen sonuç alınabilmektedir. Net bir bilgi isterseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Güzel düşünceleri için tüm tedavi gören hastalarımıza teşekkür ederiz 🙂

 30. cagla dedi ki:

  fiyat bakımından cidden uygun teşekkür ederim

 31. emre colak dedi ki:

  yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum 🙂

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Emre Bey, insanlar genelde bilinmeyene karşı hep bir korkuyla yaklaşır, Diş teli tedavisi uyguladığımız tedaviler arasında aslında hasta açısından en az zahmetli olan denebilir. Sürecin uzun olması genellikle hastalar açısından bir tedirginlik oluşturabiliyor bunu da zaten başladığınız da aşıyorsunuz. Unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır 🙂

 32. Cemile dedi ki:

  Merhaba hocam benim üst dişlerim öndeki 4 lü alt dişlerimin gerisinde ama üstteki 2 köpek dişim önde o 4 dişim nasıl düzelir nasıl öne çıkar o 4 dişime tel tedavisi uygulansa düzelir mi

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Cemile Hanım, Söylediğiniz kadarıyla sanırım Cross bite denilen kapanışa sahip çeneniz. Diş teli tedavisi ile düzelebilir, doğru teşhis ve tedavi planı için klinik muayenesi gerekmektedir.

 33. Metin Bedir dedi ki:

  İşlerinde gerçekten başarılar fiyatlar çok uygun.

 34. ceyda dedi ki:

  iş yerinizi ve sizi duydum yakın zamanda gelmeyi düşünüyorum. Barış hocadan çok iyi bahsediyorlar. Daha önce nasıl keşfedemedim :O

 35. timuçin dedi ki:

  diş teli taktırdıktan sonra herhangi bir ağrı oluyor mu ?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Timuçin Bey,
   Diş teli tedavisinin başlarında dişlerin hareketi daha hızlı olduğundan bazı vakalarda ağrı gözlemlenebilmektedir fakat bunlar genellikle 2-3 gün içerisinde son bulmaktadır.

  2. Miray dedi ki:

   Benim sadece alt dişlerimde var,ilk 3-4 ayda neredeyse 10 kilo verdim yemek yiyemedim yeni sıkıldığında konuşmak bile istemiyorsun bazen sıkıntılı bi süreç şuan ilk zamanlar gibi değil ama varlığını unutturmuyor zamanla alışıyorsun

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Merhabalar Miray Hanım, ekseriyetle bahsettiğiniz sıkıntılar 1-2 hafta içerisinde geçmektedir. Aksi durumalar da doktorunuza danışmanızı öneririm. Sağlıklı Günler Dilerim.

 36. behlül dedi ki:

  çok başarılı bir çalışma başarılar dilerim

 37. Gizem dedi ki:

  Merhabalar, tek veyahut çift ceneye teli kendimiz belirleyebiliyor muyuz yoksa doktor yönergesi ile mi ilerliyoruz ?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Gizem Hanım, Diş teli tedaviniz ile ilgili Ortodonti Uzman doktorumuz muayene ediyor akabinde ihtiyacınız olan tedaviyi size sunuyor. Bazı durumlarda tek çeneye tel tedavisi uygun olurken bazı durumlar da çene eklem uyumundan dolayı tek çenede olan bozukluk için iki çeneye de diş teli tedavisi yapılması gerekebiliyor.

 38. Halil Özdemir dedi ki:

  Diş Teli ve Diş Bakımı konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir ekip… İsteklerinize hızlı bir şekilde cevap vererek işlemi bitiriyorlar… Helal olsun…

 39. abdurrahman gültekin dedi ki:

  fiyatlarınız gerçekten uygunmuş. benim dişlerim de biraz yamuk gözüküyor düzeltmek istiyorum

 40. Hasan K. dedi ki:

  Ağrılı ve sancılı bir süreç bende şuan tedavi görüyorum farklı bir yerde onun için kesinlikle uzman doktorların olduğu yerleri tercih etmenizi öneririm. daha önce bilseydim AkvaDentte başlardım :/

 41. tarık ordul dedi ki:

  harika bir site olmuş gerçekten tüm ihtiyaç sahiplerine uygun tasarlanmış şimdiden başarılar dilerim

 42. tarık ordul dedi ki:

  Herşey çok güzeldi, Muhyettin hoca çok iyi bir doktor. Suzan hanıma ilgisi ve bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim.

 43. husam dedi ki:

  kaliteli hizmet için teşekkürler

 44. burak cengiz dedi ki:

  çok teşekkür ederiz ilginiz için

 45. Cihan32 dedi ki:

  çocuğumun dişleri ciddi sıkıntılı eğrilik var 21 yaşında diş teli kullanabilir mi?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Cihan Bey, Her yaşta diş teli tedavisi olabiliyor daha genç yaşlarda diş teli tedavisinin olmasının en önemli nedeni kemik gelişimi ve oluşumu daha hızlı olduğundandır. Fakat burada önemli olan nokta ne tür bir aşamada bir diş teli tedavisine ihtiyacı var. bunun belirlenmesi için klinik muayene gerekmektedir.

 46. tolga yıldırım dedi ki:

  çok güzel bir ekip anlayışları var tebrik ederim. öneriyorum

 47. oguzhan dedi ki:

  diş bakımı ve diş teli ile ilgili bilgilendirmeler gerçekten önemli

 48. Şükrü dedi ki:

  İmplantların fiatı ne. Metal olmayan implantlar benim için önemli.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Şükrü Bey,
   Metal olmayan implanttan kastınız nedir?

 49. memo oyuncu dedi ki:

  bir kaç dişimde kırılmalar var daha doğrusu kopmalar oldu sanki tartar parçası gibi ama dilimle dokunduğumda hissediyoum keskin yapısını bu diş için ne yapmam gerekiyor.

 50. emir oğulcan dedi ki:

  harika bir site olmuş gerçekten tüm ihtiyaç sahiplerine uygun tasarlanmış teşekkür ederiz

 51. thexphones dedi ki:

  Konu diş olunca ben artık ben olmuyorum. Korktuğum tedavilerden bir tanesi. Ama artık değil. Son derece sağlıklı, kullanışlı ve uzman eller tarafından acı ve rahatsız edici olumsuzluklar olmadan diş tedavimi tamamladılar. Teşekkürler.

 52. hüseyin dedi ki:

  hizmet çok iyi

 53. Adnan Öncel dedi ki:

  tedavilerinizde uygun fiyat ve hizmet anlayışından çok memnunum ilginiz için teşekkürler.

 54. emre kopuk dedi ki:

  Teşekkür ederim Akva Dent

 55. Emirhan dedi ki:

  Kaliteli ve temiz işcilik var, doktorları çok ilgiliydi. yıllar sonra bile ”iyi ki” dedirten bir klinik.

 56. Sinan Bulut dedi ki:

  diş konusunda oldukça başarılı, teşekkürler

 57. mehmet C. dedi ki:

  10 dan fazla klinik gezdim , İnternette çok ucuz fiyatlar yazıp gittiğinizde acayip fiyatlar çıkaran yerler gördüm. Diş Teli tedavisi konusunda en iyi yer diyebilirim. tavsiye edilir.

 58. mychaster dedi ki:

  Hep daha iyi bir gülüş ve daha iyi bir diş olgunluğu istemişimdir, ve yorumlarada bakacak olursak galiba tam da olmam gereken yerdeyim.

 59. assembly dedi ki:

  Diş teli konusunda çok ilgili ve tecrübeli olduklarını arkadaşımdan duydum en kısa sürede gidip görücem

  1. İrem dedi ki:

   Braket çıkmasında ve ya kopmasında ekstra para alınıyor mu? Ya da ne kadar alınıyor?

   1. Akvadent dedi ki:

    hayır alınmıyor İrem Hanım, Hasta memnuniyetini üst seviyede tutan bir klinik olarak bu tarz sorunlar her diş teli tedavisi olan hastamızın başına gelebilir siz üzülmeyin biz düzeltiriz 🙂

 60. elesger dedi ki:

  Ortodontist Barış Hocaya selamlar,
  Bende buradan görüp gitmiştim, çok ilgili ve çözüm odaklı bir doktor.

 61. Kaan Sucu dedi ki:

  bu konuda hazırlanmış en kapsamlı bilgi kaynağı olmuş. Teşekürler.

 62. Oğuzhan dedi ki:

  Her şey için teşekkürler. En hızlı ve iyi hizmeti sağladığınız için.

 63. Beyza dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz.

 64. Beyza dedi ki:

  fiyat bakımından uygun gibi geldi, tabi herşeyin başı sağlık diş teli seçimi de çok önemli olduğunu düşünüyorum

 65. Hamdi Çetin dedi ki:

  Çok teşekkürler bilgilendirme için diş teli fiyatları gayet uygunmuş.

 66. murat atlamış dedi ki:

  hep merak etmişimdir o dişlere takılan teller ne gibi rahatsızlık veriyor diye. Ama pahalı bir hizmet. Allah lolaylıklar versin. Çabalırınızı boşa çıkartmasın…

 67. 13rownie dedi ki:

  Kaliteli ve temiz işcilik var, yıllar sonra bile ”iyi ki” dedirten bir hizmet.

 68. Sevda dedi ki:

  diş tellerimi size yaptırdım çok memnun kaldım, merak eden ve isteyen olursa güvenebilirsiniz

 69. Erman dedi ki:

  Diş teli ve diş teli fiyatları hakkında araştırma yapıyordum. Anlatımınız için çok teşekkür ederim. Bilgilendirici ve faydalı oldu.

 70. erolcebi dedi ki:

  Bu diş teli tedavisinde yaş bir problem oluyor mu? 41 yaşındayım bu yaştan sonra bu işlemin banada yapılıp yapılamayacağını merak ediyorum.

  1. Akvadent dedi ki:

   Genç yaşlarda kemik oluşumu daha hızlı olduğu için hem tedavi sürecinin daha kısa olması hem de başarı oranı oldukça yüksek olduğu için ortodonti tedavisi genç yaşlarda daha çok tercih edilir. Fakat her durumda ileri yaş hastalarımızda da ortodonti tedavisinde başarılı sonuçlar aldığımızı belirtmek isterim.

 71. Ali dedi ki:

  Ağrılı ve sancılı bir süreç bende şuan tedavi görüyorum ve ağzımın için hep yara.

  1. Akvadent dedi ki:

   Selamlar Ali Bey, ağrılarınız ilk bir hafta olması oldukça doğaldır, dişlerinize yoğun baskı hissi olabilmektedir. Bununla birlikte ağız içinde oluşan yaraları tam anlayamadım. Ne tür yaralar oluştu?
   Eğer açıklarsanız detaylı olarak yardımcı olmaya çalışacağım.

 72. İBRAHİM ADMIŞ dedi ki:

  Merhaba benim alt üst dişlerim için diş teli gerekli ücretler ne kadar acaba alt üst

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar İbrahim Bey,
   Ortodonti tedavisi fiyatları tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır o yüzden net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Net fiyat bilgisi verebilmemiz için Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir .Ödemelerde kolaylık sağlayabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz İstanbul beylikdüzündedir.

 73. Sinan dedi ki:

  Diş teli konusunda çok ilgili ve tecrübeliler. Sürecin her aşamasında yardımcı oluyorlar teşekkür ederim.

 74. Şura TAŞKAN dedi ki:

  merhaba benim üst dış iki dişimin arası ayrık altta bir sorun yok dişlerimde herhangi bir tanıklık veya çene problemim de yok daha önceki doktorumun söylediğine göre üst dilime tel taktırmak istiyorum ortalama fiyatlarınız nedir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Şura Hanım,
   Ortodonti tedavisi fiyatları tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır o yüzden net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir net fiyat almanız için.Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz.Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, ödemelerimiz 1.000-1.500 lira peşin 300-500 lira gibi tutarlar elden taksitle oluyor. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir. muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir.

   1. Alara Aslı dedi ki:

    Merhaba ben 13 yaşındayım küçüklüğümden beri üst ön iki dişim ayrık. ben diş teli kullanabilir miyim? diş teli işe yarıyor mu düzelmesi için? cevabınızı beklıyorum.

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Merhabalar Alara Hanım, Bahsettiğiniz durum diş teli tedavisi ile mümkündür. Ücretsiz klinik muayene sonrasında tedavi planlamanıza istinaden fiyat paylaşılabilir. Detaylı bilgi için 05446201020 numaralı telefonumuzdan bizlerle

 75. Ayça dedi ki:

  Merhabalar

  Ben üst dişlerim için diş teli taktırmak istiyorum fakat diş doktoruna başvurduğumda bana seffaf plakları önerdi ben metal diş teli taktırmak istiyorum açıkçası sefaf plaklara çok güvenemiyorum sizce hangisi daha iyi tedavi açısından

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ayça Hanım,
   Şeffaf plaklar genellikle basit çapraşıklıklarda kullanılmaktadır. Metal braketler ise bir çok ortodontik bozukluk tedavisinde kullanılmaktadır. Tedaviniz ile ilgili ortodonti uzmanınızın önerilerine dikkat etmenizi öneririm.

 76. nil dedi ki:

  selam, ben iki yıl boyunca diş teli taktım metal olanlardan ve ön yüzde görünebilenlerden. üstelik 32 yaşında başlamıştım tedaviye. öncelikle çekincek hiçbir şey yok, at onu kafandan. gayet havalıydı bence diş teli takmak, ne kadar görünmez bir sonuç istiyorsan fiyat o kadar artıyor 🙂 bence hiç gerek yok, çünkü teli takıp düzelmeyi gördüğün an çok sallamıyorsun görüntüyü. dünya da tek tel takan sen olmayacaksın merak etme ağrı acı olmaz. bir iki gün rahatsızlık verir ama sonra inan geçiyor. geç kalmadan taktırmanı tavsiye ederim. kendin için. erteleme lütfen, pişman olmanı istemem. sevgiler..

 77. murat dedi ki:

  merhabalar diş teli takmak istiyorum ama rahatsız etmesinden çekiniyorum çeşit olarak ne var sizde? daha doğrusu diş arkasına takılacak görünmeyecek bir sistem varmı? ve var ise fiyat ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim

  1. Aslı dedi ki:

   Merhaba, hangi üklenin diş telleri daha iyi? Almanya ve Amerika diye biliyorum ama yine de sormak istedim. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Aslı Hanım,
    Bu biraz daha teknik bir konu ortodonti tedavilerinde kullanılan yüzden fazla materyal ve sarf malzemesi vardır, burada kullanılan malzemelerin üretim yerinden ziyade tedavinizi doğru olarak yapacağına güvendiğiniz inandığınız bir ortodonti uzmanını tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
    Sağlıklı Günler Dileriz 🙂

    1. Yağmur dedi ki:

     Merhabalar. Benim üst dişlerim önde ve damağım oldukça ileride bir şey yediğimde üst damağıma yapışıyor diş teli taktırmak gerekir mi ? Ya da başka türlü bir tedavisi var mıdır ?

     1. Akvadent dedi ki:

      Merhabalar Yağmur Hanım, Ortodonti tedavisi ile de düzelebilir Bazı durumlarda ortognatik cerrahi dediğimiz eklemler ile ilgili de işlem yapılması gerekebilmektedir. Bu sebeple klinik muayene olmadan net bir bilgi vermemiz pek mümkün görünmemektedir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

     2. Sema dedi ki:

      Merhaba ben Muş’tayım. Tedavi süreci olursa gidip gelmem biraz zorlu olacaktır. Tedavi sürecinde ortalama ne kadar süre gidip gelme oluyo acaba 🥰

     3. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

      Merhabalar Sema Hanım,
      Ortodonti tedavilerinde ortalama 30-45 günde bir kontrol muayenesi gerekmektedir ve tedavi süresi 9-18 ay ortalamasında sürmektedir. Bu durum sizin için uygunsa 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

    2. Reyyan dedi ki:

     Dişlerimin hepsi seyrek ve diş teli taktırmak istiyorum. Ücreti ne kadar? Ayrıca 16 yaşındayım ne kadar süre takmak zorundayım diş tellerini? Ulaşırsanız çok sevinirim …

     1. Akvadent dedi ki:

      Selamlar Reyyan Hanım,
      Ortodonti tedavisi fiyatları tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır o yüzden net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir net fiyat almanız için.Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz.Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, ödemelerimiz 1.000-1.500 lira peşin 300-500 lira gibi tutarlar elden taksitle oluyor. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir. muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir.

   2. Şevval dedi ki:

    Merhaba benim üst çene dişlerimde bozukluk var alt çene dişlerim normal sadece üste bozukluk var doktora gitmedim gidersem kaç ₺ ücret olur ?

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Şevval Hanım, Fiyatlandırma konusu tamamen tedaviye göre belirlenmektedir. Sizin tedavi süreniz boyunca kullanılacak materyaller hesaplanıp buna göre verilmektedir. Muayenemiz ve Panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 78. murat dedi ki:

  merhabalar diş teli takmak istiyorum ama rahatsız etmesinden çekiniyorum çeit olarak ne var sizde? daha doğrusu diş arkasına takılacak görünmeyecek bir sistem varmı?

 79. cemre dedi ki:

  benim ön iki dişim fazla önde:)ağzımı tam kapatamıyorum sadece iki diş de değil sanırım çünkü 3 -4 cm açıklık var alt çene ile üst çene arasında diş teli taktırmamın bir faydası olur mu bilemedim hem alta hem üste mi taktırmalıyım dişlerimin arasında hiç ayrılık yok hatta fazla iç içeler çenem çok küçük ve en az ne kadar sürede çıkarılabilir diş teli.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Cemre Hanım,
   Diş teli tedavisi ile bahsettiğiniz sorunlar çözümlenebilmektedir. Daha doğru bir bilgi için klinik muayenesi gerekmektedir.
   Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 veya 0850 303 7474 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 80. Beril dedi ki:

  merhabalar benim çene yamukluğum var ve üstten 1 dişim yamuk çıkıyor ve çene yamukluğunda diş teli tedavisi kullanılması etkili midir? lütfen dönüş yapar mısınız?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Beril Hanım, Öncelikle Eklem Uzmanının bahsettiğiniz durumu görmesi gerekebilir. Bazı durumlarda ortodonti tedavisi ile bazı durumlarda hem ortodonti tedavisi hemde eklem tedavisi gerekebilmektedirler. En doğru bilgiyi uzman doktor tarafından yapılan klinik muayene sonrasında alabilirsiniz.

 81. Mustafa dedi ki:

  diş teli takılmasında yaşanabilecek Diş Eti Problemleri Nelerdir ve hangi yaş aralığında diş teli takılması uygundur?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Mustafa Bey,
   Diş teli tedavisinde yaşanan diş eti problemlerinin en önemli nedenlerinden birisi tedavi süresinde dişlere aşırı kuvvet uygulanmaktan kaynaklanabilmektedir. Bu sebeple Ortodonti Tedavisi uzmanı tedavi etmesi büyük önem arz etmektedir.

 82. Esra dedi ki:

  Merhaba benim alt çenemin ön 2 dişi ayrık diş teli fiyatı nedir acaba ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Esra Hanım,
   Ortodonti tedavisi ücretleri tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır bu yüzden net bir fiyat vermemiz mümkün olmuyor.Net fiyat almanız için Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir .Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz. Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, ödemelerimiz 1.000-1.500 lira peşin 300-500 lira gibi tutarlar elden taksitle oluyor. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 83. Sevinç Markuvu dedi ki:

  Geri dönüşünüz ve ilginiz için tşk ederim. çok özverili çalışıyorsunuz.

  1. Lara su dedi ki:

   Merhaba ben diş teli taktım 30 haziranda çıktı sonra bana şeffaf damaklık verildi 2 gün önce damaklığım çatladı bişey olur mu takılıyor ama

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Lara Hanım, Ne tür bir çatlak olduğunu bilemediğim için net bir cevap maalesef veremiyorum. Diş teli uzman doktorunuza danışırsanız daha net bir bilgi edinebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 84. Tuana dedi ki:

  Merhaba benim dişlerim yamuk ve köpek dişlerim yukarıda diş teli takıcağım eğer diş teli köpek dişlerimi düzeltirse çektirmeye gerek kalmıyacak

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Tuana Hanım, Diş teli tedavisi ile köpek dişleri kolaylıkla düzelebiliyor, fakat doğru tespit için klinik muayene gerekmektedir.

 85. Melek dedi ki:

  Benim üst düşlerimde ve alt düşlerimde boşluk var tel taktırmak istiyorum ne kadardır fiyatı acaba

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Melek Hanım,
   Ortodonti tedavisi ücretleri tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır oyüzden net bir fiyat vermemiz asla mümkün değildir Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir net fiyat almanız için.Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz. Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, ödemelerimiz 1.000-1.500 lira peşin 300-500 lira gibi tutarlar elden taksitle oluyor. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir Sizin için randevu oluşturmamı istermisiniz?

 86. Eda Nur Yüksel dedi ki:

  Merhabalar benim kopek dişlerim ondede fazla önde sadece üst dişlere dış teli takılır mı ve ben korkuyorum disciden ne yapmalıyım

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Eda Nur Hanım,
   Diş teli tedavisinde tek çene veya iki çeneye de yapılabiliyor. Detaylı bilgi için bizleri 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

 87. asdfgh dedi ki:

  daha önce tel takmıştım. fakat tedavimi yarım bırakmıştım, fakat dişlerim düzelmişti. aradan yıllar geçti dişlek olmaya başladım ve yirmilik dişimin çıkmasıyla üst ön dişlerim yamulmaya başladı. doktora gittim hem dişlekliğimi hem de yamukluğumu düzeltebilir misiniz diye, doktor bana diş etlerin çok hassas eğer tekrar tel takarsak dişlerin dökülür dedi, yaşım 25 ! bu konuda yardımcı olur muunuz ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar,
   Tüm ortodonti tedavilerinde diş kayıpları olabilmektedir. Bunun olmaması için de tedavi uzatılır sürekli takip edilir. Böylelikle diş eti çekilmesi problemi yaşanmaz. Fakat tabiki sizin durumunuz özelinde klinik muayene olmadan net bir bilgi verilmesi yanıltıcı olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

 88. eda dedi ki:

  Merhaba ben daha önce bi devlet hastanesinde tel taktirdim daha sonra tellerim çıktı 1 sene sonrasında arkadaki teller ciktigi için dislerimde yamulma oldu tekrar üst çeneme sadece tel taktırmak istesem bi fiyat bilgisi alabilir miyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Eda Hanım, Ortodonti tedavisi ortalama 4000 Liradan başlıyor tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır oyüzden net bir fiyat vermemiz asla mümkün değildir Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir net fiyat almanız için.Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz.Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir. dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 89. Nur dedi ki:

  Merhaba , benim alt çenedeki dişlerim çarpışık ve ön iki dişte diş eti çekilmesi var .
  Arkadaki Yirmilik dişlerimde çıkmaya başladı ve onlarda da diş eti çekilmesi var nasıl bir tedavi gerektiriyor ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Nur Hanım,
   Öncelikle diş eti çekilmesinin durumu değerlendirmesi gerekir. Diş eti uzmanının muayenesi sonrası herhangi bir sorun teşkil edip edilmediğine bakılır. Bunun sonrasında diş teli uzman doktorumuz diş teli tedaviniz ile ilgili detaylı bilgi paylaşabilir. Ortodonti tedavisi ücretleri tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır oyüzden net bir fiyat vermemiz asla mümkün değildir.

 90. Emre dedi ki:

  Merhaba, benim ön iki dişim kırık ve bu dişlerin içindeki sinirler alınarak lazer dolgu ile uzatıldı. Dişlerimde de çok fazla olmasa da yamukluk var ve tel yaptırmak istiyorum . Bu dolgular mevcutken kırık dişlerim ile tel taktırabilir miyim?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Emre Bey, Kanal tedavisi dişlerdeki mukavemeti azaltır, fakat tel tedavisi yapmaya engel değildir. dilerseniz diş teli uzmanı doktorumuza ücretsiz muayene randevusu oluşturalım detaylı olarak size bilgi versin.

   1. Açelya dedi ki:

    Merhaba benim ön iki dişim ayrık ve büyük diş teli tedavisinde küçülür mü acaba

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Açelya Hanım, Ön iki dişinizdeki ayrıklıkdan ötürü bazen dişler görüntü itibari ile büyük görünebilmektedir. Bu sebeple diş teli tedavisi ile dişleriniz ortodontik olarak doğru pozisyona geldiğinde anotomik olarak düzelecektir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi Ortodonti uzmanımızın klinik muayenesine istinaden alabilirsiniz.

 91. Bediha güngör dedi ki:

  Merhabalar dış teli taktırmak istiyorum fakat ilk muayeniz ücretli midir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sayın Bediha,
   İlk muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 92. TheExylol dedi ki:

  önemli bilgiler için teşekkür ederim çalışanlarınıza kolay gelsin

 93. Kübra dedi ki:

  Merhabalar, benim ön iki dişim çapraşık ve daha öncesinde dolgu tedavisi gördüm. Buna rağmen diş teli taktırabilir miyim? Bir de tedavi süresince kaç defa kliniğe uğrama olasılığı var? Tedavi süreleri ne kadar sürer yaklaşık olarak?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Kübra Hanım, Genellikle ön iki dişte olan bozukluk çenede bulunan diğer dişlerin sıkıştırması sonucu olduğundan tek çene veya kapanış bozukluğu varsa çift çene diş teli tedavisi gerekebilir. Herkesin ağız ve çene yapısı farklı olduğu için uzman doktorumuz tarafından klinik muayene olmadan maalesef tedavi süreci ve fiyat bilgisi paylaşmamız mümkün olmuyor. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan arayıp detaylı bilgi alıp ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

  2. Handenur Yıldız dedi ki:

   Merhaba benim sadece ön dört dişim ayrı alt taraf düzenli hiç ayrık değil fiyat ne kadar olur acaba

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Handenur Hanım,
    Ortodonti tedavisi ücretleri tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır oyüzden net bir fiyat vermemiz asla mümkün değildir Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir net fiyat almanız için.Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz. Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, ödemelerimiz 1.000-1.500 lira peşin 300-500 lira gibi tutarlar elden taksitle oluyor. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir Sizin için randevu oluşturmamı istermisiniz?

  3. Safiye Naz Çiçek dedi ki:

   Merhabalar ben daha 14 yaşındayım en öndeki Dişim bir tık önde aynı zamanda arka taraftaki dişim ise kaymış bir bicimde oyuzden düz kapanmıyor hem üst hemde alt tarafami diş teli takilir acaba

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Selamlar Safiye Hanım, diş teli tedavisi ile bahsettiğiniz durum tedavi edilebilir. Detaylı bilgi için 05446201020 numaralı telefonumuzdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

 94. Tuba dedi ki:

  Merhabalar ben öndeki 2 dişim diğer dişlerime oranla büyük ve az miktarda üst üste gelmiş yandan bakildigi zaman daha çok farkediliyor yani kısacası yamuk ve hoş görünmüyor diğer dislerim düz acaba buna tel uygulanabilir mi fiyatı ne kadardır 🤗🤗🤗🤗🤗

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Tuba Hanım, Genellikle ön iki dişte olan bozukluk çenede bulunan diğer dişlerin sıkıştırması sonucu olduğundan tek çene veya kapanış bozukluğu varsa çift çene diş teli tedavisi gerekebilir. Herkesin ağız ve çene yapısı farklı olduğu için uzman doktorumuz tarafından klinik muayene olmadan maalesef fiyat bilgisi paylaşmamız mümkün olmuyor. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan arayıp detaylı bilgi alıp ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 95. Yiğit dedi ki:

  Merhaba benim çenemde sorun var üst damak dar… ve gizli tel taktırmak istiyorum sizce uygunmudur

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Yiğit Bey,
   Lingual ortodonti için klinik muayenesi gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Kliniğimizde Invisalign Şeffaf plak ile ortodonti tedavisi de yapılmaktadır.

 96. süleyman dedi ki:

  Merhabalar, araştırma sürecindeyim ve sitenizdeki bilgileri faydalı buldum ama aklıma takılan bir şey var. Burada anlatılan şeffaf plaklar ile sizin plaklarınız arasındaki fark nedir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Süleyman Bey,
   Anlatılan şeffaf plakların tümü kendi uyguladığımız şeffaf plaklardır. Ağırlıklı olarka Invisalign ile çalışmaktayız. Şeffaf Plak alanında Dünyanın en iyisi olan firma özelliğini taşımasının yanı sıra bütçe olarak yüksek olduğundan hastalarımızın tercihine göre yerli alternatiflerde sunmaktayız.

 97. fatih dedi ki:

  wow çok iyiymiş

 98. Tek Murat dedi ki:

  Bu harika bilgiler için sizlere gerçekten çok teşekkür ederiz. İyi günler dilerim.

 99. Zeynep dedi ki:

  Tek çene tel için bilgi alabilir miyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım,
   0544 620 10 20 veya 0850 303 7474 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için.

 100. Ferhat dedi ki:

  Şeffaf Plaklar alt ve üst için ikisi toplam kaç TL?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ferhat Bey,
   0544 620 10 20 veya 0850 303 74 74 numaralı telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 101. İbrahim dedi ki:

  Benimde disime tel takılması lazım ağzımın icinde fazla bir diş var sağlam.onun yanındaki pek sağlam değil onun çekip diğerini onun yerine getirme şansımız var mı

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar İbrahim Bey,
   Bunun için diş yapısını, çene kemiğinizin yapısını ve dişlerinizin kapanışını çene cerrahımızın görmesi gerekmektedir bunun sonunda ihtiyacınız olan tedaviyi detaylı olarak sizlere aktaracaktır.
   Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 102. akinci3 dedi ki:

  Bilgilendirici ve net bilgiler için teşekkür ederim. Çoğu sitede net bilgilere ulaşamıyoruz. Bu yüzden kendi adıma teşekkür ederim.

 103. Deniz dedi ki:

  Arkadaşım yaptırmış çok memnun kalmış

 104. Osman KUŞTEPE dedi ki:

  Diş Teli uygulamaları sonucu güzel görünüm ve sağlıklı dişler elde ediliyor.
  Günümüzde yaygın olarak her yaştaki kişilerin tercihi olmaktadır.
  Uzman Doktorlar tarafından uygulanması ise daha da önem arz etmektedir.
  Güzel bir merkez olarak gördüğüm için ve referanslarınızdan dolayı sizlerden randevu oluşturmak isterim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Osman Bey, Teşekkür ederiz. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

   1. Çağla dedi ki:

    Dişlerimi hep fırçalıyorum diş etim sorunlu ve alt ön dilerimde yamukluk var tüm dişlerim kopacak gibi tel taktırmak istiyorum ne kadar

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Çağla Hanım,
     Diş etinizde sorunlar varsa öncelikle diş eti uzmanımıza muayene olmanızı tavsiye ederim. Diş eti sağlığını bir binanın temeli gibi düşünebilirsiniz. Sağlam olmayan bir temele yapacağınız herşey zarar görme olasılığı çok yüksektir. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

     1. Esranur dedi ki:

      Merhaba dış teli taktirmak istiyorum acaba bilgi verir misiniz

     2. Akvadent dedi ki:

      Merhabalar Esranur Hanım,
      Ortodonti tedavisi ücretleri tedavi sürecine ve işlemine göre değişiyor, fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır oyüzden net bir fiyat vermemiz asla mümkün değildir Ortodonti uzmanımın muayene etmesi gerekmektedir net fiyat almanız için.Ödemelerde kolaylık sağlıyabiliyoruz ortodonti ödemelerini aylık elden nakit taksitlerle yapıyorsunuz. Maalesef net bir fiyat paylaşamıyoruz, ödemelerimiz 1.000-1.500 lira peşin 300-500 lira gibi tutarlar elden taksitle oluyor. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Kliniğimiz istanbul beylikdüzündedir Sizin için randevu oluşturmamı istermisiniz?

 105. Neslihan dedi ki:

  Merhabalar 8 yaşındaki kızımda çene darlığı var ve iki yandan vida takılıp aparat takılacağı söylendi ama fiyatlarınız nedir acaba öğrenebilir miyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Neslihan Hanım,
   Çene tedavileri Ortodonti Uzman hekimimiz tarafından tedavi edilmekte olup. Öncelikle uygulanacak olan tedavinin süreci ve kullanılacak materyallerin belirlenmesi için uzman hekimimiz tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 106. Damla dedi ki:

  Diş teli için peşin ödenmesi gereken fiyat ortalama ne kadar acaba?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Damla Hanım,
   Diş Teli Tedavilerinden peşinat olarak 1.000 – 1.500 Lira civarında oluyor diğer taksitler 400-750 lira civarında ödeme gücünüze ve tedavi tutarına göre değişiyor.

 107. Şafak Genç dedi ki:

  Benim de dişlerime tel takılması gerekiyor. Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu. çok teşekkür ediyorum

  1. Esra dedi ki:

   Bilgilendirici olmuş teşekkürler

 108. Salih Gerçek dedi ki:

  Tel uygulaması için en uygun yaş sınırı nedir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Diş Teli tedavisi yaşa uygun olarak yapılabilmektedir. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu oluştururuz bununla birlikte uzman doktorlarımız sizin için ihtiyacınız olan tedaviyi size aktarır. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 109. Rıfat dedi ki:

  Merhabalar, araştırma sürecindeyim ve sitenizdeki bilgileri faydalı buldum ama aklıma takılan bir şey var. Burada anlatılan şeffaf plaklar ile sizin plaklarınız arasındaki fark nedir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Rıfat Bey, Kliniğimizde Şeffaf plak olarak sadece Dünyanın en iyisi olan Invisalign şeffaf plak kullanıyoruz. Detaylı bilgi için sizleri Polikliniğimize bekleriz. 05446201020 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 110. Bahar dedi ki:

  Doktorlarınız alanında uzman mı? Benim de tel takmam gerekiyor ama diş etlerimde sorun olduğu için sadece uzman doktorlara tel taktirmam gerektigini söyledi periodontoloji doktorum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bahar Hanım,

   Polikliniğimiz de çalışan tüm hekimlerimiz tecrübelidir. Bununla beraber alanında uzmanlık gerektiren tedavilerde ise Uzman doktorlar ile hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 111. bayram dedi ki:

  Herkesin faydasına olacak konularda açık ve gayet yararlı bilgiler verilmiş. İhtiyacı olanların hizmetlerinizden faydalanacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 112. Şahin dedi ki:

  Benim de dişlerime tel takılması gerekiyor. Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu. Teşekkürler

 113. Ferman Sensin dedi ki:

  Diş teli taktırmak için yaş kısıtlaması varmı, yoksa her yaşta uygulama yapılabilirmi

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Diş Teli (ortodonti) Tedavisinde herhangi bir Yaş kısıtlaması yoktur dişler sağlıklı olduğu sürece her yaşta yapılabilir.

 114. Kent243768 dedi ki:

  Diş teline ait gerek fiyat olsun gerek uygulama olsun birçok bilginin paylaşılmış olması açısından gayet detaylı ve başarılı bir yazı olmuş. Emeğiniz için teşekkür ederim.

 115. cihan dedi ki:

  Diş teli ile ilgili olan makalenizi de okudum gerçekten siz bu işi başarabiliyorsunuz.

 116. fatih dedi ki:

  diş teli taktırmak çok iyi oldu memnunum teşekkür ederim.

 117. ömer dedi ki:

  fiyat bakımından uygunluğu gerçekten insanların sizi seçmesi için etkili bir neden olmuştur. çok başarılı operasyonlarınız operasyonlarınız ve çalışanlarınız güleryüzlü ilgili olmaları harika herkese tavsiye ederim

 118. ali sevinç dedi ki:

  diş sağlığımız çok önemli eskiden önemsemiyordum ama yaş geçtikce insan kıymetini anlıyor dişlerimizin kıymetini bilelim

 119. mikail ukan dedi ki:

  Diş teli konusunda İstanbul’da en iyi kliniklerden birisi diyebilirim. Çok iyi referansları var. Herşey için teşekkürler.

 120. şamil tayyyar dedi ki:

  Merhaba fiyatlrınız bu yıl için güncelmidirir ? güncel ise buradan bildirimisiniz ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 121. AHMET dedi ki:

  diş teli ağız sağlığı için gerçekten çok önemli, bu yüzden bu makale çok işime yaradı teşekkür ederim.kolay gelsin

 122. derman dedi ki:

  diş teli ağız sağlığı için gerçekten çok önemli, bu yüzden bu makale çok işime yaradı teşekkür ederim.

 123. ayşen dedi ki:

  Çalışmalarınız çok güzel, tüm temiz ve hijyenik bir diş hastanesi

 124. ali dedi ki:

  fiyat bakımından çok uygun corona bitsin sizlerle iletişimde olacağım

 125. Tolgadw dedi ki:

  Fiyatlar çok uygun ihtiyacı olan biri için kaçırılmayacak fırsat

 126. WİxAdam dedi ki:

  Diş teli bende taktırmak istiyorum ama hala tereddütlerim var :/

 127. Merve dedi ki:

  Merhaba dişlerime tel taktırmak istiyorum peki tel takımına başlamadan önce yapılan çürüklerin giderilmesi vs. Diğer işlemler de ücretli mi oluyo yoksa hepsi bi paket halinde mi ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Toplam bir fiyat olarak verilip ödeme konusunda elden taksit imkanlarımız olmaktadır. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 128. Yunus Emre Koçak dedi ki:

  Çok teşekkür ederim güzel ve yararlı bir paylaşım olmuş sağolun bu siteyi çok seviyorum.

 129. Murat dedi ki:

  Çok gerekli bilgiler gerçekten saolun fiyatlarda uygun

 130. zeynep dedi ki:

  ön iki dişimin arası açık arkadan sadece o iki dişime tel istiyorum kaç lira acaba ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım,
   Ortodonti (Diş Teli) Tedavileri tamamen kişiye özel planlanır. Diş teli fiyatları, tedavi türüne göre 2.500 ile 9.000 TL aralığında değişmektedir. Tek çeneye diş teli tedavisinde bu fiyatlar 2.500 ile 3.500 TL gibi taban fiyatlar ile tedavi edilmektedir, diş yapısı bozukluk oranı bu fiyatları belirleyen temel unsurlardan bir diğeridir. Dilerseniz detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 131. cemal dedi ki:

  Bence çok uygun bir fiyat politikaları var. Şu zor zamanları atlatınca randevu alacagım

  1. Yusra dedi ki:

   Mrblar benim süt dislerim düştü film çekerken etin içinde dişimin olduğu görüldü o Düşlerimin yerine oturması için tel taktirmam gerekiyormuş.Bu sadece üst dışımde mevcut bunun için sadece üst dişe tel taktirmam yeterlimi ve fiyatı ne kadar olur acaba

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Sn. Yusra,
    Tam olarak telden kastınız yer tutucumu tam olarak anlayamadım. Fakat klinik muayeneye istinaden sadece üst dişe de tel tedavisi uygulanabilmektedir. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 132. gorkem dedi ki:

  fiyat bakımından uygun gibi geldi, tabi herşeyin başı sağlık diş teli seçimi de çok önemli olduğunu düşünüyorum teşekkürler.

 133. caner dedi ki:

  diş teli fiyatları gerçekten diğer kurumlara göre çok uygun, işlerini düzgün yapıyorlar.

  1. tuğba dedi ki:

   18 yaş altı ücrette devlet karşılıyor mu?

   1. Akvadent dedi ki:

    Maalesef Tuğba Hanım, Bunun için ortodonti bölümü olan Devlete ait Diş Hastanelerine başvurmanız gerekmektedir.

 134. Alper dedi ki:

  Benim ön 2dişim ayrık onun için hangi tedavi gereklidir

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Alper Bey, Ortodonti tedavisi gerekmektedir. Diş Teli ile düzeltilebillir. Tabiki detaylı bilgi ve muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

   1. MERVE YILMAZ dedi ki:

    Merabalar benim üst dişlerimin 7 tanesinin arasında ayrık var diş teli mı yaptırmam gerekir hangi tedavi daha iyidir

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Merve Hanım,
     Öncelikle dişlerinizin mevcut durumu, dişlerininizin kapanışı çene durumunuz ortodonti uzmanı tarafından değerlendirilip bir planlama yapılması gerekmektedir. Buna istinaden detaylı ve doğru bilgiyi verebiliriz. Diğer tedavi alternatifleri de Zirkonyum kaplama yada lamine kaplama tedavisi de yapılabilir ama bunun için klinik muayenesi gerekmektedir. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Bizlere 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 135. Alperen Esmer dedi ki:

  Dişlerime tel takılması için randevu aldığım ve ilgi alakalarından son derece memnun kaldığım bir kliniksiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

 136. KEMAL dedi ki:

  Güzel Bir Açıklama Olmus

 137. Uğur AĞDAŞ dedi ki:

  Fiyatlarınız diğer yerlere göre gayet uygun en kısa zamanda yerinizi ziyaret edeceğim.

 138. cemorg dedi ki:

  harika bir kurum işlerini ciddiyetle yapıyorlar bayıldım teşekkürler

 139. yusuf dedi ki:

  Diş saglıgı çok önemli bence bidaha kendi ana dişlerimiz olmayacak iyi böyle guzel makale paylaşılmış teşekkurler admin.

 140. Ezgi dedi ki:

  Merhaba dişlerimde çürük var ve arka dişimin bir tanesinin ön tarafı kırık bu diş teli taktırmama engel mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ezgi Hanım,
   Diş teli tedavisi öncesi tüm dişlerinizin çürükleri için dolgu yaptırmanız ve diş taşı var ise diş taşı temizliği yaptırılması gerekmektedir.

 141. bora toprak dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve hizmet yönünden başarılı bir firma teşekkür ederim. Hizmetinizin daim olması dileği ile

 142. Muhammed dedi ki:

  Açıklayıcı bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık.

 143. erdem2134 dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkür ederim.

 144. Eray13 dedi ki:

  Dişlerime tel takılması için randevu aldığım ve ilgi alakalarından son derece memnun kaldığım bir kliniksiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

 145. diyetdusmani dedi ki:

  Gelişen bu dünyada artık her şey mümkün diş telleri ile sağlıklı dişlere kavuşuyoruz ve sizdeki fiyatlarda oldukça uygun

  1. Fatma dedi ki:

   Mrb Tel ücretiniz ne Kadar taktirmayi dusunyrm Da yeriniz Nerďe tam Olark ?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Fatma Hanım,
    Kliniğimiz Beylikdüzü Marmara Park AVM karşısı Skyport – Gülyapı Binası karşısında.
    0544 620 10 20 veya 0850 303 7474 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için.

 146. OneScat dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz.

 147. deniz dedi ki:

  üst ve alt dişlerimlerimde çarpıklaşma var 22 yaşındayım daha önce gittiğim bir diş hekimi iki çenemde de daralma olduğunu söyledi tel taktırmam gerekiyor mu ve fiyatı nedir ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar,
   öncelikle doğru tedavi planlaması yapılabilmesi için klinik muayenesi yapılması gerekmektedir. Buna istinaden ihtiyacınız olan tedaviyi, süreci ve tedavi süresini ortodonti uzman doktorumuz detaylı olarak size aktaracaktır. Dilerseniz Ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 148. Gökçe dedi ki:

  Tüm paketler ve sektöre dair ayrıntılı bilgi vermişsiniz. Faydalı bir yazı olmuş.

 149. erkan dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz.

 150. erkan dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz

 151. erkan dedi ki:

  gayet yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isterim

 152. Murat Yıldız dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun birçok yere baktık ama burası en iyi yer malzemeler de kaliteli tavsiye ederim.

  1. Cansu dedi ki:

   Mrb bende diş teli taktırmak istiyorum yaşım 18 yaş altı duydum ki ücretsiz yapılıyor muş doğru mu

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Cansu Hanım,
    Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Diş Teli tedavileri ücretli olarak yapılmaktadır. Ödemeler elden taksitlerle ödeme kolaylığı sunmaktayız.

 153. isacotur blog dedi ki:

  fiyat bakımından uygun gibi geldi, tabi herşeyin başı sağlık diş teli seçimi de çok önemli olduğunu düşünüyorum

 154. evren seyhan dedi ki:

  Güzel Bir Açıklama Olmuş Elinize Emeğinize Sağlık.Sağlık Ve Dişler Çok Önemli

 155. Şiir Gibi dedi ki:

  Diş sağlığı için bu site çok faydalı oldu

 156. yasir dedi ki:

  kardeşim için diş teli fiyatı almıştık. fiyatları uygun ve ilgili bir firma. ekip çok başarılı

  1. YAKUP dedi ki:

   ne kadar fiyattı?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Yakup Bey,
    0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ve Whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 157. osman dedi ki:

  diş önemlı ve hassas bır konu dikkat etmek gerekıyor böyle güzel yerlerde tedavı yaptırmak gerek

 158. mikail ceylan dedi ki:

  gayet yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isterimç

 159. Burak Kuşcu dedi ki:

  merhabalar, uzun zamandır güzel bir klinik araştırıyorum size rastladım. bilgielndirme istiyorum.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Burak Bey,
   Sizlere 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşırsanız yardımcı olmak isteriz. İyi çalışmalar dilerim.

 160. serdar dedi ki:

  diş tellerinde uzman olan bu firmadan daha ekonomik yapan daha güzel estetik yapan bir firma daha olamaz çok güzel

  1. Ezgi dedi ki:

   Merhaba dişlerimde çürük var ve arka dişimin bir tanesinin ön tarafı kırık bu diş teli taktırmama engel mi?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Ezgi Hanım,
    Diş teli tedavisi öncesi tüm dişlerinizin çürükleri için dolgu yaptırmanız ve diş taşı var ise diş taşı temizliği yaptırılması gerekmektedir.

   2. Himmet dedi ki:

    Merhaba. Üst çene darlığım var ve bununla ilgili bir sorum olacaktı. Üst çene genişletildiği zaman yüz yapımızda bir kareleşme veya bir değişim meydana gelir mi?

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Efendim,
     Hayır çene genişletme yapıldığında yüzünüzde değil ekseriyetle gülüşünüz de değişim yaşanır.

  2. Alperen dedi ki:

   Mrb yaşım 19 köpek dişimin arkasinda dış var ve ondeki disim oynuyo arkadaki disim ön dışımın yerine gelirmi yoksa tedavi gereklimi

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Alperen Bey,
    Net bir bilgi verebilmemiz için Ortodonti uzman doktorumuzun muayene etmesi gerekmektedir. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan.

 161. Sabiha dedi ki:

  Bu harika bilgiler için sizlere gerçekten çok teşekkür ederiz. İyi günler dilerim.

 162. Melih Kökçü dedi ki:

  Güzel Bir Açıklama Olmus Elinize Emginize Saglık.Saglık Ve Dşler Çok Önemli

 163. Burcu Canbolat dedi ki:

  Diş teli fiyat bilgisi alabilir miyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Burcu Hanım,
   Ortodonti tedavisinde net bir fiyat paylaşımı maalesef yapılamıyor, sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır. Hekimimizin muayene etmesi gerekmektedir. Böylelikle sizin durumunuza uygun tedavi planlaması yapabilsin. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Sizin için randevu oluşturmamızı isterseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

   1. Berna dedi ki:

    Tek bir dişin arkasına takılınca fiyat ne kadar oluyor

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Berna Hanım, Tam olarak sorunuzu anlayamadım maalesef. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman doktorlarımız size detaylı bilgiyi verecektir.

 164. Akif dedi ki:

  ücret bilgisi alabilirmiyim??

  1. Akvadent dedi ki:

   detaylı bilgi içi 05446201020 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

  2. Eda dedi ki:

   Merhaba 20 yaşındayım ön dişlerim tavşan ve diğer dişlerden önde nasil tedavi edilir

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Merhabalar Eda Hanım, Ortodontik Diş teli tedavisi ile tedavi edilebilir fakat tedavi detayları ve süreci ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 165. Derya dedi ki:

  MErhaba, muayenw ücreti ne kadar acaba? Sadece üst çeneye tel taktırmak istiyorum ve tedavi edilmesi gereken bir dişim var

  1. Akvadent dedi ki:

   Muayene Ücretsizdir efendim. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzu arayabilir, whatsapp üzerinden bilgi alabilirsini.

 166. niyo08 dedi ki:

  fiyat bakımından uygunluğu gerçekten beni sizi seçmem için etkili bir neden oldu. ve başarılı operasyonlarınız da buna dahil. teşekkür ederim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Niyazi Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

  2. Canan dedi ki:

   Ne kadar acaba

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Canan Hanım,
    0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

   2. Hanin dedi ki:

    Akva dent sağlıklı dişler

    1. Zeynep dedi ki:

     Merhabalar gömülü köpek dışım var ve yerine geçmesi gereken süt dışım de hala duruyor. Diş teli tedavisiyle gömülü diş sürdürülebilir mi?

     1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

      Merhabalar Zeynep Hanım , Konuyla ilgili bilgi sahibisiniz. 🙂 evet gömülü köpek dişiniz ortodonti tedavisi ile süt dişinizin yerine sürdürülebiliyor. Tedavi süreçleri ile ilgili klinik muayene gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp