Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
en

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları
28.05.2019

Diş Teli Nedir?

Diş teli, dizilimi bozuk ve çapraşık dişlerin düzeltilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Diş teli fiyatları kullanılan ürünler ve tedavi uygulayan kliniklere göre değişiklik göstermektedir. Dişlere uygulanan diş telleri uzun süreli kullanımda dişlerin muazzam bir şekilde düzelmesini sağlamaktadır. Ayrıca diş telleri; diş çıkmaması, dişlerin ayrık olması ya da kırık olması gibi problemler meydana gelmesi durumunda da sık sık tercih edilmektedir.

Diş teli fiyatları, tedavi türüne göre 2.500 ile 9.000 TL aralığında değişmektedir. Tek çeneye diş teli tedavisinde bu fiyatlar 2.500 ile 3.500 TL gibi taban fiyatlar ile tedavi edilmektedir, diş yapısı bozukluk oranı bu fiyatları belirleyen temel unsurlardan bir diğeridir. En doğru fiyat ve tedavi bilgisi için klinik muayenesi gerekmektedir.

Diş Teli Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Diş teli nedirDiş teli fiyatı belirleyen bir çok etken bulunmaktadır. Herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır. Ortodonti uzman doktoru kusursuz bir gülüş için gerekli tedavi sürecini planlayıp danışanları detaylı olarak bilgilendirir. Diş Teli Fiyatı belirlenebilmesi için klinik muayenesi gerekmektedir.Böylelikle kişinin durumuna en uygun tedavi planlaması yapılabilir.

Diş Teli Fiyatını Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından alınan karar neticesinde her yıl ortodonti (Diş Teli Fiyatları) devlet hastaneleri ve özel hastaneler için olmak üzere belirlenir. Bu fiyatların rekabet şartları dolayısıyla İnternet üzerinde paylaşılması yasaktır. Dolayısıyla en doğru fiyat bilgisini öğrenmek için kliniğimizi ziyaret etmeniz ve klinik muayenesi gerekmektedir.

Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenen Diş Teli Fiyatları 2020 listesi

DİŞ TELİ HİZMETİ – FİYATLARI 2020 KDV HARİÇ TL 2020 KDV DAHİL(%8) TL
Angle sınıf 1 ortodontik tedavisi 1569 1695
Angle sınıf 2 ortodontik tedavisi 1875 2025
Angle sınıf 3 ortodontik tedavisi 2513 2715
Sabit kapanış yükseltici tatbiki 106 115
Açık kapanış ortodontik tedavisi 2513 2715
Pekiştirme tedavisi 560 605
Pekiştirme aygıtı (hawley vs) 546 590
Sabit Pekiştirme Aygıtı (lingual retainer) 560 605
Tek çene için aparey Yapımı (vida hariç) 560 605
Çift çene için aparey Yapımı (frankey-akt vs) 1013 1095
Lingual Ark 305,56 330,00
Braket tatbiki (tek diş) 143 155
Düşen braket tatbiki (tek çene) 134 145
Düz ark teli tatbiki (tek çene niti teli) 222 240
Ağız İçi Distalizasyon Apareyi (Pendex vb) 1.171,30 1.265,00
Hızlı maxiller genişletme apareyi 791 855

 

Diş Teli Uygulaması

Diş TeliDiş teli uygulamasına başlayan diş hekimi ilk adım olarak dişte bulunan çürükleri ve diş taşlarını temizler. Diş teli uygulamasının yapılacağı dişler diş teli uygulaması içi hazırlanır. Daha sonra gerek görülen dişlere diş telleri uygulanır ve gerek duyulursa lastik takılır ve tedaviye destek sağlanır. Diş teli uygulaması yapıldıktan sonra ağzınızda bir fazlalık olduğu hissedebilirsiniz. Bu his oldukça normaldir. Tedavinin ilerleyen zamanlarında diş telleri dişlere hareket vermeye başlayacağı için ağzınızda acı da hissedebilirsiniz. Bunun için ağrı kesiciler kullanılması önerilmektedir. Diş telleri ilk takıldığı dönemlerde yemek rutininizde de değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Et ya da sert yemekler sizi zorlayabilir. Özellikle ilk haftalarda daha çok sıvı ve yumuşak yiyecekler tüketmelisiniz. Sert yiyecekler tüketmeniz durumunda diş tellerinin yerinden oynamasına neden olabilirsiniz. Bunların dışında diş köklerinde hareketlenmeler meydana geldiğinde de ısırarak yenecek yiyecekleri tüketmekte zorluk çekebilirsiniz.

Diş Teli Çeşitleri

Diş teli çeşitlerini; metal diş telleri, şeffaf diş telleri, lingual braketler, şeffaf plaklar şeklinde sıralamak mümkündür.

Metal Diş Telleri:

Metal diş telleri, ortodontik tedavide en sık kullanılan yöntemdir. Metal diş telleri diğer diş teli fiyatları çeşitlerine göre çok daha dayanıklıdır. Özellikle de çocukların tedavisinde sık sık metal diş telleri kullanılmaktadır. Metal diş telleri, dişlerin dış tarafına yerleştirildiği için oldukça belirgin bir şekilde görülmektedir. Her ne kadar bakıldığında gözükse de metal diş telleri en hızlı sonuç veren diş telleridir.

Diş teli

Şeffaf ya da Porselen Diş Telleri:

Şeffaf diş telleri metal diş tellerine göre daha az gözükmektedir. Bu nedenle dişlerindeki tellerin görülmesinden rahatsız olan kişiler şeffaf diş tellerini sıklıkla tercih etmektedir.

Lingual Braketler:

Lingual braketler genellikle yaşlılar tarafından kullanılmaktadır. Lingual braketler, dişlerin iç düzeyine değil dişlerin iç kısmına yapıştırılır. Bu nedenle estetik açıdan herhangi bir sorun yaşatmazlar. Ancak lingual braketler çok daha dikkatli bir bakım gerekmektedir. Maliyet açısından da lingual braketler diğer diş teli fiyatları göre çok daha pahalıdır.

Diş Telinin Fiyatları

Şeffaf Plaklar:

Şeffaf plaklar neredeyse hiç görünmeyen bir tedavi türüdür. Bu nedenle şeffaf plaklar hastaya zahmetsiz ve estetik açıdan hoş bir tedavi süreci sunar. Şeffaf plaklar takıp çıkarılabilen malzemelerdir. Bu nedenle hastaya çok büyük avantajlar sağlarlar. Ancak şeffaf plaklar iki hafta bir değiştirilmelidir. Bu sayede dişler yavaş yavaş hareket ettirilir ve kolaylıkla istenilen şekle kavuşturulur.

Diş Teli Fiyatları Arasındaki Farklılıklar

Şeffaf Diş Teli FiyatlarıDiş tellerinin en temel görevi dişlerdeki bozuklukları düzeltmektir. Diş telleri sayesinde dişlerdeki bozuklukların hemen hepsi düzeltilir. Dişlerde ki çapraşıklık ve ağızdaki kapanış bozuklukları düzeltilirken diş çürümeleri ve aşınmaları da korunmaktadır. Yani diş telleri sayesinde diş taşlarının neden olduğu sağlam diş kayıpları ortadan kaldırılmaktadır. Diş telleri, ağızda bitişik ve sıkışık dişler yüzünden bakteri oluşmasını da engellemektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları - 96 Yorum
 1. İbrahim dedi ki:

  Benimde disime tel takılması lazım ağzımın icinde fazla bir diş var sağlam.onun yanındaki pek sağlam değil onun çekip diğerini onun yerine getirme şansımız var mı

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar İbrahim Bey,
   Bunun için diş yapısını, çene kemiğinizin yapısını ve dişlerinizin kapanışını çene cerrahımızın görmesi gerekmektedir bunun sonunda ihtiyacınız olan tedaviyi detaylı olarak sizlere aktaracaktır.
   Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 2. akinci3 dedi ki:

  Bilgilendirici ve net bilgiler için teşekkür ederim. Çoğu sitede net bilgilere ulaşamıyoruz. Bu yüzden kendi adıma teşekkür ederim.

 3. Deniz dedi ki:

  Arkadaşım yaptırmış çok memnun kalmış

 4. Osman KUŞTEPE dedi ki:

  Diş Teli uygulamaları sonucu güzel görünüm ve sağlıklı dişler elde ediliyor.
  Günümüzde yaygın olarak her yaştaki kişilerin tercihi olmaktadır.
  Uzman Doktorlar tarafından uygulanması ise daha da önem arz etmektedir.
  Güzel bir merkez olarak gördüğüm için ve referanslarınızdan dolayı sizlerden randevu oluşturmak isterim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Osman Bey, Teşekkür ederiz. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 5. Neslihan dedi ki:

  Merhabalar 8 yaşındaki kızımda çene darlığı var ve iki yandan vida takılıp aparat takılacağı söylendi ama fiyatlarınız nedir acaba öğrenebilir miyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Neslihan Hanım,
   Çene tedavileri Ortodonti Uzman hekimimiz tarafından tedavi edilmekte olup. Öncelikle uygulanacak olan tedavinin süreci ve kullanılacak materyallerin belirlenmesi için uzman hekimimiz tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 6. Şafak Genç dedi ki:

  Benim de dişlerime tel takılması gerekiyor. Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu. çok teşekkür ediyorum

 7. Salih Gerçek dedi ki:

  Tel uygulaması için en uygun yaş sınırı nedir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Diş Teli tedavisi yaşa uygun olarak yapılabilmektedir. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu oluştururuz bununla birlikte uzman doktorlarımız sizin için ihtiyacınız olan tedaviyi size aktarır. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 8. Rıfat dedi ki:

  Merhabalar, araştırma sürecindeyim ve sitenizdeki bilgileri faydalı buldum ama aklıma takılan bir şey var. Burada anlatılan şeffaf plaklar ile sizin plaklarınız arasındaki fark nedir?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Rıfat Bey, Kliniğimizde Şeffaf plak olarak sadece Dünyanın en iyisi olan Invisalign şeffaf plak kullanıyoruz. Detaylı bilgi için sizleri Polikliniğimize bekleriz. 05446201020 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 9. Bahar dedi ki:

  Doktorlarınız alanında uzman mı? Benim de tel takmam gerekiyor ama diş etlerimde sorun olduğu için sadece uzman doktorlara tel taktirmam gerektigini söyledi periodontoloji doktorum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bahar Hanım,

   Polikliniğimiz de çalışan tüm hekimlerimiz tecrübelidir. Bununla beraber alanında uzmanlık gerektiren tedavilerde ise Uzman doktorlar ile hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 10. bayram dedi ki:

  Herkesin faydasına olacak konularda açık ve gayet yararlı bilgiler verilmiş. İhtiyacı olanların hizmetlerinizden faydalanacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 11. Şahin dedi ki:

  Benim de dişlerime tel takılması gerekiyor. Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu. Teşekkürler

 12. Ferman Sensin dedi ki:

  Diş teli taktırmak için yaş kısıtlaması varmı, yoksa her yaşta uygulama yapılabilirmi

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Diş Teli (ortodonti) Tedavisinde herhangi bir Yaş kısıtlaması yoktur dişler sağlıklı olduğu sürece her yaşta yapılabilir.

 13. Kent243768 dedi ki:

  Diş teline ait gerek fiyat olsun gerek uygulama olsun birçok bilginin paylaşılmış olması açısından gayet detaylı ve başarılı bir yazı olmuş. Emeğiniz için teşekkür ederim.

 14. cihan dedi ki:

  Diş teli ile ilgili olan makalenizi de okudum gerçekten siz bu işi başarabiliyorsunuz.

 15. fatih dedi ki:

  diş teli taktırmak çok iyi oldu memnunum teşekkür ederim.

 16. ömer dedi ki:

  fiyat bakımından uygunluğu gerçekten insanların sizi seçmesi için etkili bir neden olmuştur. çok başarılı operasyonlarınız operasyonlarınız ve çalışanlarınız güleryüzlü ilgili olmaları harika herkese tavsiye ederim

 17. ali sevinç dedi ki:

  diş sağlığımız çok önemli eskiden önemsemiyordum ama yaş geçtikce insan kıymetini anlıyor dişlerimizin kıymetini bilelim

 18. mikail ukan dedi ki:

  Diş teli konusunda İstanbul’da en iyi kliniklerden birisi diyebilirim. Çok iyi referansları var. Herşey için teşekkürler.

 19. şamil tayyyar dedi ki:

  Merhaba fiyatlrınız bu yıl için güncelmidirir ? güncel ise buradan bildirimisiniz ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 20. AHMET dedi ki:

  diş teli ağız sağlığı için gerçekten çok önemli, bu yüzden bu makale çok işime yaradı teşekkür ederim.kolay gelsin

 21. derman dedi ki:

  diş teli ağız sağlığı için gerçekten çok önemli, bu yüzden bu makale çok işime yaradı teşekkür ederim.

 22. ayşen dedi ki:

  Çalışmalarınız çok güzel, tüm temiz ve hijyenik bir diş hastanesi

 23. ali dedi ki:

  fiyat bakımından çok uygun corona bitsin sizlerle iletişimde olacağım

 24. Tolgadw dedi ki:

  Fiyatlar çok uygun ihtiyacı olan biri için kaçırılmayacak fırsat

 25. WİxAdam dedi ki:

  Diş teli bende taktırmak istiyorum ama hala tereddütlerim var :/

 26. Merve dedi ki:

  Merhaba dişlerime tel taktırmak istiyorum peki tel takımına başlamadan önce yapılan çürüklerin giderilmesi vs. Diğer işlemler de ücretli mi oluyo yoksa hepsi bi paket halinde mi ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Toplam bir fiyat olarak verilip ödeme konusunda elden taksit imkanlarımız olmaktadır. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 27. Yunus Emre Koçak dedi ki:

  Çok teşekkür ederim güzel ve yararlı bir paylaşım olmuş sağolun bu siteyi çok seviyorum.

 28. Murat dedi ki:

  Çok gerekli bilgiler gerçekten saolun fiyatlarda uygun

 29. zeynep dedi ki:

  ön iki dişimin arası açık arkadan sadece o iki dişime tel istiyorum kaç lira acaba ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım,
   Ortodonti (Diş Teli) Tedavileri tamamen kişiye özel planlanır. Diş teli fiyatları, tedavi türüne göre 2.500 ile 9.000 TL aralığında değişmektedir. Tek çeneye diş teli tedavisinde bu fiyatlar 2.500 ile 3.500 TL gibi taban fiyatlar ile tedavi edilmektedir, diş yapısı bozukluk oranı bu fiyatları belirleyen temel unsurlardan bir diğeridir. Dilerseniz detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 30. cemal dedi ki:

  Bence çok uygun bir fiyat politikaları var. Şu zor zamanları atlatınca randevu alacagım

 31. gorkem dedi ki:

  fiyat bakımından uygun gibi geldi, tabi herşeyin başı sağlık diş teli seçimi de çok önemli olduğunu düşünüyorum teşekkürler.

 32. caner dedi ki:

  diş teli fiyatları gerçekten diğer kurumlara göre çok uygun, işlerini düzgün yapıyorlar.

 33. Alper dedi ki:

  Benim ön 2dişim ayrık onun için hangi tedavi gereklidir

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Alper Bey, Ortodonti tedavisi gerekmektedir. Diş Teli ile düzeltilebillir. Tabiki detaylı bilgi ve muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 34. Alperen Esmer dedi ki:

  Dişlerime tel takılması için randevu aldığım ve ilgi alakalarından son derece memnun kaldığım bir kliniksiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

 35. KEMAL dedi ki:

  Güzel Bir Açıklama Olmus

 36. Uğur AĞDAŞ dedi ki:

  Fiyatlarınız diğer yerlere göre gayet uygun en kısa zamanda yerinizi ziyaret edeceğim.

 37. cemorg dedi ki:

  harika bir kurum işlerini ciddiyetle yapıyorlar bayıldım teşekkürler

 38. yusuf dedi ki:

  Diş saglıgı çok önemli bence bidaha kendi ana dişlerimiz olmayacak iyi böyle guzel makale paylaşılmış teşekkurler admin.

 39. Ezgi dedi ki:

  Merhaba dişlerimde çürük var ve arka dişimin bir tanesinin ön tarafı kırık bu diş teli taktırmama engel mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ezgi Hanım,
   Diş teli tedavisi öncesi tüm dişlerinizin çürükleri için dolgu yaptırmanız ve diş taşı var ise diş taşı temizliği yaptırılması gerekmektedir.

 40. bora toprak dedi ki:

  Fiyatlar gayet makul ve hizmet yönünden başarılı bir firma teşekkür ederim. Hizmetinizin daim olması dileği ile

 41. Muhammed dedi ki:

  Açıklayıcı bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık.

 42. erdem2134 dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkür ederim.

 43. Eray13 dedi ki:

  Dişlerime tel takılması için randevu aldığım ve ilgi alakalarından son derece memnun kaldığım bir kliniksiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

 44. diyetdusmani dedi ki:

  Gelişen bu dünyada artık her şey mümkün diş telleri ile sağlıklı dişlere kavuşuyoruz ve sizdeki fiyatlarda oldukça uygun

 45. OneScat dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz.

 46. deniz dedi ki:

  üst ve alt dişlerimlerimde çarpıklaşma var 22 yaşındayım daha önce gittiğim bir diş hekimi iki çenemde de daralma olduğunu söyledi tel taktırmam gerekiyor mu ve fiyatı nedir ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar,
   öncelikle doğru tedavi planlaması yapılabilmesi için klinik muayenesi yapılması gerekmektedir. Buna istinaden ihtiyacınız olan tedaviyi, süreci ve tedavi süresini ortodonti uzman doktorumuz detaylı olarak size aktaracaktır. Dilerseniz Ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 47. Gökçe dedi ki:

  Tüm paketler ve sektöre dair ayrıntılı bilgi vermişsiniz. Faydalı bir yazı olmuş.

 48. erkan dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz.

 49. erkan dedi ki:

  yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isteriz

 50. erkan dedi ki:

  gayet yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isterim

 51. Murat Yıldız dedi ki:

  Fiyatlar gayet uygun birçok yere baktık ama burası en iyi yer malzemeler de kaliteli tavsiye ederim.

  1. Cansu dedi ki:

   Mrb bende diş teli taktırmak istiyorum yaşım 18 yaş altı duydum ki ücretsiz yapılıyor muş doğru mu

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Cansu Hanım,
    Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Diş Teli tedavileri ücretli olarak yapılmaktadır. Ödemeler elden taksitlerle ödeme kolaylığı sunmaktayız.

 52. isacotur blog dedi ki:

  fiyat bakımından uygun gibi geldi, tabi herşeyin başı sağlık diş teli seçimi de çok önemli olduğunu düşünüyorum

 53. evren seyhan dedi ki:

  Güzel Bir Açıklama Olmuş Elinize Emeğinize Sağlık.Sağlık Ve Dişler Çok Önemli

 54. Şiir Gibi dedi ki:

  Diş sağlığı için bu site çok faydalı oldu

 55. yasir dedi ki:

  kardeşim için diş teli fiyatı almıştık. fiyatları uygun ve ilgili bir firma. ekip çok başarılı

  1. YAKUP dedi ki:

   ne kadar fiyattı?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Yakup Bey,
    0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan ve Whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 56. osman dedi ki:

  diş önemlı ve hassas bır konu dikkat etmek gerekıyor böyle güzel yerlerde tedavı yaptırmak gerek

 57. mikail ceylan dedi ki:

  gayet yararlı bilgiler verdiniz ihtiyacımız olduğunda mutlaka hizmetlerinizden yararlanmak isterimç

 58. Burak Kuşcu dedi ki:

  merhabalar, uzun zamandır güzel bir klinik araştırıyorum size rastladım. bilgielndirme istiyorum.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Burak Bey,
   Sizlere 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşırsanız yardımcı olmak isteriz. İyi çalışmalar dilerim.

 59. serdar dedi ki:

  diş tellerinde uzman olan bu firmadan daha ekonomik yapan daha güzel estetik yapan bir firma daha olamaz çok güzel

  1. Ezgi dedi ki:

   Merhaba dişlerimde çürük var ve arka dişimin bir tanesinin ön tarafı kırık bu diş teli taktırmama engel mi?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Ezgi Hanım,
    Diş teli tedavisi öncesi tüm dişlerinizin çürükleri için dolgu yaptırmanız ve diş taşı var ise diş taşı temizliği yaptırılması gerekmektedir.

  2. Alperen dedi ki:

   Mrb yaşım 19 köpek dişimin arkasinda dış var ve ondeki disim oynuyo arkadaki disim ön dışımın yerine gelirmi yoksa tedavi gereklimi

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Alperen Bey,
    Net bir bilgi verebilmemiz için Ortodonti uzman doktorumuzun muayene etmesi gerekmektedir. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan.

 60. Sabiha dedi ki:

  Bu harika bilgiler için sizlere gerçekten çok teşekkür ederiz. İyi günler dilerim.

 61. Melih Kökçü dedi ki:

  Güzel Bir Açıklama Olmus Elinize Emginize Saglık.Saglık Ve Dşler Çok Önemli

 62. Burcu Canbolat dedi ki:

  Diş teli fiyat bilgisi alabilir miyim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Burcu Hanım,
   Ortodonti tedavisinde net bir fiyat paylaşımı maalesef yapılamıyor, sizin de bildiğiniz gibi herkesin diş, çene ve kemik yapısı farklı olduğu için ortodonti tedavileri tamamen kişiye özel yapılır. Hekimimizin muayene etmesi gerekmektedir. Böylelikle sizin durumunuza uygun tedavi planlaması yapabilsin. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. Sizin için randevu oluşturmamızı isterseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

   1. Berna dedi ki:

    Tek bir dişin arkasına takılınca fiyat ne kadar oluyor

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Berna Hanım, Tam olarak sorunuzu anlayamadım maalesef. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman doktorlarımız size detaylı bilgiyi verecektir.

 63. Akif dedi ki:

  ücret bilgisi alabilirmiyim??

  1. Akvadent dedi ki:

   detaylı bilgi içi 05446201020 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

 64. Derya dedi ki:

  MErhaba, muayenw ücreti ne kadar acaba? Sadece üst çeneye tel taktırmak istiyorum ve tedavi edilmesi gereken bir dişim var

  1. Akvadent dedi ki:

   Muayene Ücretsizdir efendim. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzu arayabilir, whatsapp üzerinden bilgi alabilirsini.

 65. niyo08 dedi ki:

  fiyat bakımından uygunluğu gerçekten beni sizi seçmem için etkili bir neden oldu. ve başarılı operasyonlarınız da buna dahil. teşekkür ederim.

  1. Akvadent dedi ki:

   Teşekkürler Niyazi Bey, Sağlıklı Günler Dileriz.

  2. Canan dedi ki:

   Ne kadar acaba

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Canan Hanım,
    0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

   2. Hanin dedi ki:

    Akva dent sağlıklı dişler

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu