Pazartesi - Cumartesi09:00 - 21:00
AdresYakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul

Yaprak Porselen

5 Şubat 20190

Yaprak porselen diş aynı zamanda Lamine diş kaplama olarakta bilinmektedir., son zamanlarda estetik görünüme önem verenler tarafından en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biridir.

Lamine Kaplama ,dudaklar ve yanakla temas eden diş yüzeylerinin 0,3 mm. Aşındırılarak uygulanan bir yöntemdir, bazı durumlarda dişlerde herhangi bir aşındırılma yapılmaz.

Estetik görünüme önem verenler ve diş yapılarında rahatsızlık verecek kadar kötü görünüm bulunan hastalar, Lamine Kaplama tedavisini tercih etmektedir. İstanbul yaprak porselen tedavisi hizmetlerinde başarılı çalışmalara imza atan Akvadent Özel Ağız ve Diş Poliklinikliği olarak hastalarımızın estetik görünümde beklediklerinden daha fazlasını tedavide sunarak rahat etmelerini sağlıyoruz.

Yaprak porselen nasıl yapılır?

Son zamanların en çok tercih edilen lamine diş kaplama, hastanın karar vermesinden sonra ölçüleri alındıktan sonra özel olarak hazırlanmaktadır. Modeller hazırlandıktan sonra porselen üzerine taklitleri uygulanarak ağız içerisinde örnek uygulama yapılır. bu uygulama sayesinde herhangi bir işlem yapmadan önce hasta nasıl bir görünüm elde edeceğini görür. Örnek uygulama, hastanın talep etmesi durumunda birkaç gün ağızda kalır ve böylelikle karar verme aşaması daha sağlıklı şekilde gelişir. Örnek yaprak porselen uygulaması, hekimin yüz ile uyumu ile devam ederek aşındırma yapılıp yapılmaması gerektiğine karar verildikten sonra gerçeği uygulanır.

Yaprak porselen özellikleri ve avantajları

– Çay, kahve ve sigara lekelerinden dolayı dişlerinde sarılık meydana gelen kişiler, bu tip sorunlarından kurtulurlar,

– Dişler küçültülmeden uygulanır,

– Görünümde herhangi bir porselen uygulamanın yapıldığı belli olmaz,

– Dişlerin dil tarafında kalan bölümlerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için hastalar,porselen dişi hissetmezler,

– Diş çürümelerine karşı yardımcı olur, uzun ömürlüdür ve bakımı son derece kolaydır.

Yaprak porselen kimlere uygulanır?

Beylikdüzü Lamine Diş uygulamasında başarılı çalışmaları ile kendini kanıtlayan Akvadent Özel Ağız ve Diş Polikliniği olarak diş görünümlerinden şikayetçi olan, diş aralarında boşluk bulunan ve dişlerinin sararmasından şikayet eden tüm hastalara uygulamaktayız.

Lamine diş hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için çağrı merkezi numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Lamine Diş Zararlı mıdır?

Lamine Diş konusunda en çok konuşulan durumlardan birisi de zararları ile ilgilidir. Yaprak porselen kaplama herhangi bir zararı konusunda herhangi bir kayıt bulunmamaktadır. Yapısı itibari ile ince olmasından ötürü daha hassas kullanılması gerekmektedir.

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/02/AkvaDent-Logo.svg

İstanbul’da kaliteli diş hekimliği hizmetini arayan hastalar için en doğru adrestesiniz.

Belge & Sponsorluk
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GHP.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GCR.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/Miss-Turkey-Official-logo.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/International-Health-Tourism.png
Sosyal Medya

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Bilgi Alın

×
Bilgi Al

Bilgi Alın

Whatsapp

Whatsapp