Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Lamine Diş Fiyatları

Lamine Diş Fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Lamine diş; tıpkı zirkonyum kaplama veya porselen kaplama gibi bir diş kaplama yöntemidir. Zamanla hasar görmüş ve estetik görünüşünün yanı sıra kullanışlılığını da kaybetmiş dişlerin sentetik materyaller ile kaplanması şeklinde gerçekleştirilir.

Tarih15 Ocak 2021 14:02

Lamine Diş Fiyatları Ne Kadar?

Bu hasarlar dişlerin olması gerektiğinden kısa olması, çapraşık olması, renk değişimleri gözlenmesi, aralarda fazla boşluk olması veya dişlerin kırılması gibi şekillerde kendini gösterebilir. Lamine diş kaplama uygulamasıyla bu sorunlara uzun soluklu çözümler getirilebilir.

2019 Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenen Lamine Diş Fiyatları 

Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından alınan karar neticesinde her yıl diş tedavi ücretleri özel hastaneler ve devlet hastaneleri olmak üzere belirlenir. Klinik tedavi fiyatlarının rekabet şartları dolayısıyla internet üzerinde paylaşılması yasaktır. Dolayısıyla en doğru fiyat bilgisini öğrenmek için kliniğimizi ziyaret etmeniz ve klinik muayenesi olmanız gerekmektedir.

Lamine Diş Fiyatları 2019 2019 KDV HARİÇ TL 2019 KDV DAHİL(%8) TL
Laminate Veneer (Akrilik) 532,41 575,00
Laminate Veneer (Seramik) 1.069,44 1.155,00
Tam Seramik Kuron (Metal Desteksiz) 1.023,15 1.105,00
İmplant Üstü Veneer Kuron (Seramik) 1.115,74 1.205,00

Lamine Diş Gülüş EstetiğiLamine diş uygulaması uzman diş hekimleri tarafından diş kliniklerinde yapılması gereken bir iştir. Oldukça fazla dikkat ve beceri gerektirir. Diş hekiminin yanlış bir hareketinin sağlam bir dişin kaybedilmesine sebep olabileceği göz önünde bulundurulursa işinde uzman ve tecrübeli bir diş hekimiyle çalışmanın ne kadar önemli olduğu da anlaşılıyor.

Lamine diş fiyatları pek çok farklı koşul göz önünde bulundurularak hesaplanabilir. Bunların bazıları ve sebepleri şu şekilde açıklanabilir:

Uygulamanın yapılacağı klinik ya da hastane:

 • Uygulamanın yapılacağı klinik, fiyat politikası dahilinde, yapılan işlemi serbestçe fiyatlandırma hakkına sahiptir. Hasta olarak gerekli araştırmayı yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Özel klinik ve devlet hastanesi arasında fark olabileceği gibi farklı semtlerdeki özel klinikler arasında da lamine diş fiyatları fark gösterebilecektir.

Uygulamayı yapacak diş hekimi ve ekibi:

 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lamine diş uygulaması el becerisi ve tecrübe gerektiren bir teknik. Dolayısıyla uygulamayı yapacak olan diş hekiminin doğru seçilmesi operasyonun istediğiniz gibi sonuçlanması için büyük önem taşıyor. Fakat unutmamak gerekir ki daha prestijli bir diş hekimi daha yüksek fiyatlara çalışacaktır.

Uygulamanın yapılacağı hastanın durumu:

 • Lamine diş nedirUygulama öncesinde yapılan klinik muayenede, diş hekimi hastanın diş ve ağız yapısını gözden geçirir. Kimi hastalarda uygulamaya ön hazırlık süresi çok kısadır ve dişlerin çok fazla törpülenmesine gerek kalmadan sürece başlanabilir. Kimi hastalarda ise dişler müdahale edilmesi güç bir durumdadır ve öncesinde birkaç seans ön hazırlık yapılır. Haliyle bu durum lamine diş fiyatları üzerinde oynamalar yapacaktır.

Lamine yapılacak diş sayısı:

 • Lamine yapılacak diş sayısının artması kullanılan malzemeyi ve harcanması gereken zamanı arttıracaktır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda lamine diş fiyatları, uygulama yapılacak diş sayısıyla beraber artacaktır demek yanlış olmaz.

Dolayısıyla lamine diş fiyatları hakkında net bir bilgiye kavuşmak için hastanın yapması gereken şey bir diş kliniğinden randevu alıp bizzat muayene olmaktır. Uzman ve tecrübeli diş hekimi kadromuzla hizmet verdiğimiz AkvaDent diş kliniğimizden lamine diş fiyatları almak için telefon numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşın ya da ilk muayeneyi hemen olup tedaviye başlamak için kliniğimizde bizi ziyaret edin.

5/5 - (9 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 96 Yorum
 1. Merve dedi ki:

  merhaba full alt üst dişler için lamine kaplama fiyatı nedir acaba

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Merve Hanım, 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizimle irtibat kurarsanız tedavi detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabiliriz.

 2. Eda Ebru dedi ki:

  Hocam ben ortodonti tedavisi gördüm. Dişlerimde aşınmalar ileri seviyede olduğu için beyazlatma işlemini yapmadılar. Ben dişlerimin bu kadar sarı olmasindan çok rahatsızım hocam bana ne önerebilirsiniz?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Eda Hanım,
   Dişlerinizdeki renk değişimi beyazlatma ile geçici olacaktır. Lamine diş tedavisi ile istediğiniz beyazlıkta dişlere sahip olabilirsiniz. Ücretsiz klinik muayene sonrasında tedavi planlamanıza istinaden fiyat paylaşılabilir. Detaylı bilgi için 05446201020 numaralı telefonumuzdan bizlerle görüşebilirsiniz.

 3. abdullah dedi ki:

  7 tane kaplama fiyatı nedir acaba

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Abdullah Bey, 5 farklı çeşit kaplama diş uygulaması var neden bahsettiğinizi anlayamadım maalesef, Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 4. sude dedi ki:

  merhaba full alt üst dişler için lamine kaplama fiyatı nedir acaba

 5. Yasemin dedi ki:

  İyi günler 10 yıl önce ön dişimden birisi yarım şekilde kırıldığı için o dişime kanal tedavisiyle dolgu yapıldı. Ve şuan dişimde kararma olduğu için bundan rahatsızım ne gibi bir işlem önerirsiniz acaba lamina nasıl olabilir .lamina yapıldığında dolgu düşer mi merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Yasemin Hanım, Kanal tedavisi olan dişlerde bu tarz durumlar gözlemlenebiliyor. kanal içi beyazlatma tedavisiyle büyük oranda diş beyazlayabiliyor bununla beraber Lamine diş kaplaması ile yada Zirkonyum kaplama tedavisi ile de sorununuz giderilebilir.

 6. Emre dedi ki:

  Benim ön iki dişimde dış katmanı aşınmış iki lekem var ve biraz üst üste lamine yapılır mı ve gerçekten önerirmisiniz

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Emre Bey, Öncelikle ne tür bir aşınma bunu değerlendirmemiz gerekir, eğer ki basit çözümlerle belirttiğiniz sorun çözüme ulaşıyorsa size sunarız akabinde diş yapınız lamine diş kaplaması için uygunsa bunun için detaylı bilgi verebiliriz.

   1. Baran dedi ki:

    Bütün dişlerime yaparsam tahmini ne kadar tutar

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Selamlar, Ne yapılırsa Baran Bey?

  2. M.emin dedi ki:

   Ön 2 dişimde ortasında boşluk var hangisi daha sağlam laminemi… bilgi verebilir misiniz

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Merhabalar Emin Bey, Diestema tedavisinde (aralıklı diş tedavisi) Lamina diş kaplaması da olabilir, bonding dediğimiz ön bölge estetik dolgu da yapılabilmektedir.

 7. Nur dedi ki:

  Merhaba ben dişlerimin beyaz olmasını istiyorum lamina mı olur yada başka birşey mi ne önerirsiniz birde dişlerimi fırçaladığım halde koku yapıyor bunun içinde ne önerirsiniz hocam şimdiden teşekkürler.

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Nur Hanım,
   Ağız içi kokusunun bir çok farklı nedeni olabilmektedir. Bunların bazıları mide ve sindirim sorunları ile alakalıda olabilmektedir. Bu sebeple sebebin belirlenmesi için klinik muayene gerekmektedir. Buna istinaden ihtiyacınız olan tedavi konusunda detaylı bilgi verebiliriz.

   1. Nur dedi ki:

    Dişlerimin beyaz olması için ne önerirsiniz hocam ve fiyatları nekadar oluyor

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Diş Beyazlatma önerebilirim Nur hanım, fakat bazen sadece diş taşı temizliği ve polisaj ile de çok daha düşük maliyetler ile istediğiniz temizliğe ve beyazlığa ulaşabilirsiniz. Dişlerinizi görmek gerekir.

  2. Nisa dedi ki:

   Merhaba ön alt ve üst dişlerime kaplama istiyorum ne kadar tutar?

   1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

    Merhabalar Nisa Hanım, Ücretsiz klinik muayene sonrasında tedavi planlamanıza istinaden fiyat paylaşılabilir. Detaylı bilgi için 05446201020 numaralı telefonumuzdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

 8. Zeynep dedi ki:

  Benim suanda dis teli var bu tedavi bitince lamine kaplama istiyorum cay kahve cola cok tüketen biriyim ve dislerim hemen sarariyor dis tasina neden oluyor buarada yurtdisindayim fiYatlar basit degismeyecekse iletisime gecmek istiyorum

 9. Açelya dedi ki:

  Merhaba hocam benim ön iki dişim çürük, lamine mi daha uygun olur yoksa zirkonyum mu?

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Açelya Hanım, Eğer diş hattınız düzgünse sadece probleminiz çürük ile ilgiliyse Lamine diş tedavisi de yapılabilir. Zirkonyum diş tedavisinde biraz daha aşındırma gerektiği için bu sebeple zirkonyum kaplama diş tedavisi kesin çözüm olacaktır.

 10. Furkan dedi ki:

  İyi günler, benim toplam (öndeki) 10 dişim ayrık duruyor, 18 yaşındayım. Kaplama yaptırmak daha duracak sanırım. Sizce fiyat aralığı ne olur?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Furkan Bey,
   Kaplama diş tedavisinden önce sizlerin ortodonti uzmanımıza görükmenizi tavsiye ederim yaşınız çok genç bu sebeple ana dişlerinize ne kadar az müdahale edilirse sizin sağlığınız için o kadar daha iyi olacaktır. Tabiki karar sizin. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 11. Damla dedi ki:

  Merhabalar ön iki dişim önde dişlek, acaba kaplama ile düzelirmi ? Tel takırmak icin durumum yok

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Damla Hanım,
   Kaplamadan ziyade ön bölge estetik dolgu (bonding) ile dahi düzelebilir. Fakat bunun için klinik muayene gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.

 12. abdülkadir dedi ki:

  hocam merhabalar benim ön dişimle köpek dişimin yanında ki dişimde yarıya kadar sarı plak oluşmuş durum da kaplama dışın da bir tedavisi söz konusu mudur ? bide diş köklerinde diş taşı değil ama beyaz lekeler oluşuyor nasıl birşey önerirsiniz

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Abdulkadir Bey,
   Dişlerde mineral oluşumu olabilmektedir. Tartar ve plak temizlenip lekeler ortadan kaldırıldığında durum daha da netleşecektir. Bunun için klinik muayene gerekmektedir. 0544 620 10 20 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 13. Münevver dedi ki:

  Merhabalar benim üst dişimin bir tarafı full eğik gidiyor büyükten küçüğe doğru önce tedavi görmem gerekiyor mu ne yapmam lazım lamine mi ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Münevver Hanım,
   Ortodontik tedavi gerekebilir, doğru bilgi verebilmemiz için 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   1. İdris kocaağa dedi ki:

    Merhabalar Hocam Zirkonyum kaplamamı porselen Lamine kaplamamı sizce hangisini Tercih Etmeliyim Fiyatları Nelerdir ?

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar İdris Bey, Porselen kaplama ile zirkonyum kaplamanın alt yapısı farklıdır. Porselen kaplama metal altyapılı olur ışık geçirgenliği olmadığı için estetik olarak daha çok arka bölge dişlerde tercih edilir. Zirkonyum Kaplama ise ışık geçirgenliği vardır ve diş rengindedir daha sert bir malzemedir ve daha estetik ve ince çalışılabilir. Lamina diş kaplama ise dişler çok aşındırılmaz dişlerin ön yüzeyine uygulanan bir işlemdir. Fiyat konusunda da detaylı bilgiyi klinik muayeneye istinaden öğrenebilirsiniz.

 14. Oğuzhan dedi ki:

  Öncelikle merhabalar . Ön alt dişlerim iç tarafından ufak parçalar halinde kırılıyor . Buda dişlerimin arasını açtığı için iki dişimin arası siyah görünüyor . Bunun için nasıl bir tedavi uygulanabilir ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Oğuzhan Bey,
   Öncelikle bunun nedeni belirlenmesi gerekiyor eğer belirtiğiniz durum çürükten kaynaklı ise dişlerinizdeki çürükler temizlenip dolgu yapılarak dişlerinizin sağlığına kavuşabilirsiniz.

 15. Sümeyye dedi ki:

  Meraba benim ön dişimin biri öbürkünün üstünde önde yani ne tedavisi uygulamalıyız ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sümeyye Hanım,
   Dişleriniz için diş teli tedavisi uygulanabilir. Daha hızlı sonuç almak istiyorsanız dişleriniz biraz küçültülüp zirkonyum yada lamine kaplama yapılabilir. Net ve doğru bilgi verebilmemiz için uzman doktorumuzun muayene etmesi gerekmektedir.

 16. İkbal dedi ki:

  Öndeki iki diş boşluğu arası için fiyat nedir

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar İkbal Hanım,
   Ön iki diş arasındaki boşluk bonding uygulaması dediğimiz ön bölge dişleriniz için uygulanan estetik dolgu ile kapatılabilmektedir. Lamine diş tedavisi ile kapatılabilir fakat ağız içinde görmek gerekir doğru bir planlama oluşturulabilmesi için. 08503037474 veya 05446201020 numaralı hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 17. sinemmm dedi ki:

  merhabar benim dişlerimde kanal tedavi var engel bir durum söz konusu mu bir de lamine tedavisi dişlere zarar verir mi çürüme dökülme vs. ortalama kaç yıl kulanırız lamineyi

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Efendim,
   Kanal tedavisi yapılmış olan dişler kemik kaybı olmasından dolayı daha kırılgan olabiliyorlar bu sebeple zirkonyum tedavisi tüm dişi koruduğu için daha sağlıklı olabilir. Sağlıklı bilgi verebilmemiz için klinik muayenesi yapılması gerekmektedir.
   Yapmış olduğumuz işlerde 5 yıl boyunca laboratuvar garantisi veriyoruz fakat çok daha uzun yıllar sağlıkla kullanabilirsiniz.

 18. beyza dedi ki:

  merhaba. dişlerimin neredeyse hepsinin arasında boşluk var ve düzeltmek için hangi tedaviyi uygulamam gerektiğini bilmiyorum. Bonding tedavisi bu durum için uygun olur mu?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Beyza Hanım,
   Ortodonti tedavisi ile dişleriniz aynı hizaya geldiğinde boşluklar kapanabilir. Bununla birlikte Bonding denilen ön bölge estetik dolgu ile diş büyültülebilir, diş arasındaki boşluklar kapatılabilir. Aynı zamanda kaplama tedavisi de yapılabilir. Sizin de gördüğünüz gibi bir çok farklı yöntem bulunmaktadır. dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  2. Kardelen dedi ki:

   Merhaba ön iki dişim yamuk sadece ortodonti hariç başka hangi tedavi söz konusu olabilir?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Kardelen Hanım,
    Dişlerinizin durumuna göre eğer uygunsa bonding denilen ön bölge estetik dolgu ile düzeltilebilir, zirkonyum diş kaplama ile düzeltilebilir. Tedavi planlaması yapılabilmesi için klinik muayenesi gerekmektedir.

 19. Sultan dedi ki:

  Merabalar benim ön dişlerim hafif ayrik ve on dişlerimim yanındaki dişlerim on dişime göre baya küçük hangi tedaviyi yaptırmam gerekiyo

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sultan Hanım,
   Ortodonti tedavisi ile dişleriniz aynı hizaya geldiğinde küçük olarak gördüğünüz dişleriniz daha belirgin hale gelecektir. Bununla birlikte Bonding denilen ön bölge estetik dolgu ile diş büyültülebilir, diş arasındaki boşluklar kapatılabilir. Aynı zamanda kaplama tedavisi de yapılabilir. Sizin de gördüğünüz gibi bir çok farklı yöntem bulunmaktadır. dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 20. TüLin dedi ki:

  Merhaba benim alt dişimin biri eksik o yüzden biraz aralıklı üst dişlerimi de beğenmiyorum yaptırmak istiyorum ortalama fiyat ne kadar olur bilgi verir misiniz

  1. Akvadent dedi ki:

   Selamlar Tülin Hanım,
   Fiyat paylaşabilmek için yapılacak tedavinin belirlenmesi gerekiyor öncelikle. Aralıklı dişler ortodonti tedavisiyle de düzelebilir. Emax cam seramik ,Zirkonyum Porselen, metal porselen gibi kaplama alternatifleri de uygulanabilir. Bu sebeple net bir fiyat paylaşımı klinik muayene olmadan maalesef mümkün değil.

 21. Kübra dedi ki:

  Merhaba benim üst dişlerim ayrık başka bir sıkıntısı yok aceba bunu lamine ile yaptırsam olur mu ?

  1. Akvadent dedi ki:

   Selamlar Kübra Hanım, Eğer diş yapınız uygunsa hiç kesim işlemi yapılmadan lamina diş tedavisi yapılabilmektedir. 0544 620 1020 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 22. Anonim dedi ki:

  Merhabalar küçükken geçirdiğim ufak bir kazadan dolayı bir ön disim yamuk tel mi yatırmalıyım yoksa lamine mi yaptirmaliyim teşekkür ederim

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar , Tek bir dişe lamine diş yaptırmak estetik olarak beklentilerinizi karşılamayabilir. Yaşınızı bilmediğim için daha net yorum yapamıyorum. Fakat diş teli tedavisi daha uygun olabilir. Buna tabiki uzman doktorumuzun muayenesine istinaden karar verilmelidir.

 23. meryem dedi ki:

  merhaba ben ortodontik tedavi gördüm 17 yaşındayım fakat ön dişlerimin arasında çok azıcık bir boşluk var lamine yaptırmak istiyorum ömrü ne kadar düşme ihtimali var mı yememe dikkat etmem gerekiyor mu yada 17 yaş erken mi

  1. Akvadent dedi ki:

   Selamlar Meryem Hanım,
   yaşınızla beraber görmüş olduğunuz tedaviyi değerlendirirsek bunun için ortodonti doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ederim. Bununla birlikte diş diziliminiz düzgünse diş renginiz iyisi sadece sizin de bahsettiğiniz gibi küçücük bir boşluk için lamine diş tedavisi yaptırmanızı tavsiye etmem. Hiç bir diş kendi dişleriniz kadar kullanışlı olmayacaktır.
   Sağlıklı günler dileriz 🙂

 24. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba ön dişlerimin ikisinde yamukluk var tel tedavisi yerine lamine uygulanabilir mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Sümeyye Hanım, Tamamen hastanımızın talepleri ile ilgili bir durum fakat biz genellikle mevcut olan dişe işlem yapmadan diş teli tedavisi ile düzeltilmesini tercih ederiz ve öneririz.

 25. Ayşe dedi ki:

  Merhaba porselen lamina ve yaprak lamina arasındaki fark denir ?hangisi daha estetik durur ?l

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ayşe Hanım, Porselen Lamia , Yaprak Lamina, Emax Lamina, Lamina Diş hepsi aynı anlamda kullanılır. Ivoclar IPS E.max Porselen tozu Empress denilen sıkıştırma yöntemiyle yapılmasıdır. Dijital olarak bloktan kazıma yöntemi ile de yapılmaktadır. Kliniğimizde Sadece Ivoclar IPS E.Max Lamina kullanmaktayız.

 26. Ümmügülsüm dedi ki:

  Merhaba ben 4 yıl boyunca tel tadavisi gördüm şuan dişlerim bozulmasın diye dişlerimin arkasında teller var lamine dış tedavisi oluyormu peki

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ümmü Gülsüm Hanım, Söylediğiniz durum ile ilgili lamine diş tedavisine herhangi bir engel görünmüyor fakat net bir bilgi paylaşılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir.

 27. Buse dedi ki:

  uzun yıllar ortodonti tedavisi gördüm (iskeletsel simetrik bozukluktan kaynaklı) ve şu an damaklık kullanmaktayım. Üst ön kesici dişim çürüktü ve dolgu yapıldı. Herhangi bir hassasiyet yok ama diş renginde çok koyulaşma var. Lamine diş tedavisi benim için uygun görülebilir mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bus Hanım, Eğer ki diş diziliminiz düzgün ise çok fazla aşındırma yapmadan Lamine diş tedavisi yapılabilir. Fakat dişlerinizde çarpışıklık olduğu durumlarda zirkonyum tedavisi öneriyoruz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 28. Şehriban dedi ki:

  Merhaba ben 25 yaşındayım yaprak lamine diş yaptırmak istiyorum sadece 1 adet köpek dişim üstte rahatsız oluyorum tel taktırılırmı yoksa lamine diş uygunum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Şehriban Hanım,
   Öncelikle kliniğimizde Koruyucu diş hekimliği modelini uyguluyoruz. Kendi dişlerinizin istediğiniz formda ve görüntüde olması için ilgili tedavilere yönlendiriyoruz. Sizin durumunuz özelinde ise Diş teli tedavisi daha uygun olabileceğini düşünüyorum. Fakat öncelikle klinik muayene yapılması gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 29. Deniz dedi ki:

  Merhaba, üst çenemde orta dişimin biri diğerine göre daha üstte ona da lamine işlemi uygulanabilir mi

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Lamine diş yapılması için gülüş hattının düzgün olmasını gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 30. Berna dedi ki:

  Merhaba 20 lik dişlerim ciktigi icin ust on 2 disimde üst üste binme oldu. Bunun goderilmesi icin 20 lik disler cekildikten sonra lamine yapilmasi gerekir mi yok da kendiliginden eski haline doner mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Berna Hanım, 20 lik dişleriniz çekildekten sonra ortodonti (diş teli) tedavisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 31. Şeyma dedi ki:

  Merhaba bu fiyatlar tek diş icinmi yoksa ful kaplama içinmi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhaba Şeyma Hanım, İnternet üzerinden fiyat paylaşımı yasak olduğundan sadece Türk Diş Hekimleri Birliğinin paylaştığı fiyatları sizlerle paylaşmaktayız. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 32. Melisa dedi ki:

  Merhaba benim dişlerim lazer dolgu ile yapıldı ancak memnun değilim dolgular çabuk gidiyor ve uçları kırılıyor ne yapmam gerek acab?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Melisa Hanım,
   Yapılan işlem ne şekilde yapılmış olduğunu, ne tür bir malzeme kullanılmış olduğunu bilmediğimizden sizi yanlış yönlendirmek istemeyiz. Dilerseniz muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. 0544 620 10 20 numaralı hattın ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

   1. mustafa dedi ki:

    diş başı fiyat mı ben 4 dişimi yaptırıcam 13 yaşımdayım ortalama fiyat ne olur

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Mustafa Bey, 13 yaşında genç bir beyefendi için bu tarz tedaviler çok erken bu sebeple eğer ki rahatsız olduğunuz bir durum varsa bunun için klinik muayenesi olması gerekmektedir. Bu şekilde size daha iyi yardımcı olabiliriz.

  2. Berfin dedi ki:

   Merhabalar benim öndeki iki disim arasında boşluk var ve bir tanesi biraz kırık acaba lamina tedavisi uygulanabilir mi?

   1. Akvadent dedi ki:

    Merhabalar Berfin Hanım, Kırık olan dişiniz için lamine diş tedavisi uygulanabilir. Tabiki bunun kararını verebilmek için klinik muayenesi gerekmektedir.
    0544 620 10 20 veya 0850 303 7474 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için.

 33. Seda dedi ki:

  Merhaba benim 1 sene önce öndişime kanal tedavisi uygulandı. Şimdi rengi biraz bozuldu. Lamine yapılırsa eski haline gelir mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Seda Hanım, Endo Bleach denilen kanal tedavisi olan dişinize beyazlatma işlemi uygulanabiliyor, tabiki diş yapınız uygunsa lamine diş kaplaması yapılabilir. Bunun haricinde zirkonyum diş kaplaması ile de estetik sorununuzu giderebilirsiniz.

 34. Irem dedi ki:

  Merhaba acaba lamine yapılırken yaş sınırı var mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar İrem Hanım, Herhangi bir yaş sınırı yoktur fakat 18 yaş altı hastalarımızda eğer ki diş bozuklukları varsa diş teli tedavisi veya kesim yapılmadan lamine tedavisini öneriyoruz fakat bunun içinde klinik muayene gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. muayenemiz ve panoramik rönten çekimimiz ücretsizdir.

 35. Dicle dedi ki:

  merhaba, yukarda belirttiğiniz fiyatlar tüm dişi mi kaplamakta yoksa diş başı mı örneğin 1000 tl ? ortalama 4 diş için kaç tl alınır? bilgi verir misiniz?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Dicle Hanım, Fiyatlandırma tek diş olarak yapılır, farklı kalitelerde lamine uygulamalar yapılabiliyor biz sadece dünya da kullanılan en iyi malzeme olan ivoclar e-max empress ile çalışıyoruz. Bununla beraber lamine dişlerin sizin çene yapınızda nasıl duracağını akrilik dişler ile size bizzat gösteriyoruz. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 36. Eda dedi ki:

  Merhaba iki ön disim ayrık lamine mi zikronuyum mu önerirsiniz dis genisliğim fazla olur mu????

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Eda Hanım,
   Belki de diş teli tedavisi ile ayrık dişleriniz basit bir şekilde tedavide edilebilir. Bunun için klinik muayene gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

   1. Büşra dedi ki:

    İyi günler benim ön kesici iki dişimde içe doğru hafif v şeklinde eğrilik var Lamine tedavisi mi uygulanır acaba ya da ek tedavi yöntemi var mıdır?görünüşten rahatsız olduğum için istiyorum

    1. Akvadent dedi ki:

     Merhabalar Büşra Hanım, Eğer diş hattınız düzgün ise dişleriniz fazla aşındırmadan Lamine tedavisi olur, Eğer dediğiniz gibi bir V varsa bunun için zirkonyum tedavisi daha iyi olabilir. Fakat karar verilebilmesi için klinik muayenesi gerekmektedir.
     0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 37. Eda dedi ki:

  Merhaba iki ön disim ayrık lamine mi zikronuyum mu önerirsiniz dis genisliğim fazla olur mu?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Eda Hanım, Bunun için bir çok farklı tedavi uygulanabilir. Örneğin ön bölge estetik dolgu, Diş teli tedavisi, zirkonyum veya lamine fakat bunlardan hangisi sizin için uygun olur bunun için klinik muayene gerekmektedir. Herkesin ağız ve çene yapısı farklı olduğu için maalesef diş hekimliğinde genel bir bilgi paylaşılması yanlış olur. Sizin özelinizde ihtiyacınız olan doğru tedavi alternatiflerini uzman doktorlarımızdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 38. Melis dedi ki:

  Merhaba öndeki iki dişim kırıktı artık dolgu tutmuyordu ve ilk öndeki 4 dişime lamine diş takıldı şimdi yanlarına ikişer tane daha taktırmak istiyorum yapılan 4 tane dişi çıkarıp toplu 8 birleşik mi takılır yoksa 4 tane olan dişlerimin yanlarına ikişer ikişer mi takarlar lütfen cevaplarmısınız görüntü açısından yaptırmak iatiyorum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Melis Hanım, Sadece 4 diş yapmanız yeterli olabilir fakat net bir bilgi verebilmemiz için klinik muayenesi gerekmektedir.
   0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 39. barış dedi ki:

  Yukarıdaki diş fiyatları genel ortalama fiyatlar mı? Yoksa tek diş fiyatımı mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   İnternet üzerinde fiyat paylaşımı yasak olduğu için sitemizde sadece İstanbul Diş Hekimleri Odası’nın belirlemiş olduğu fiyatlar bulunmaktadır.Tedavide kullanılacak metod ve sistem kişiye özel planlanmaktadır. Ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

   1. Erkan dedi ki:

    Hocam merhaba sol ön dişim ve onun solunda ki dişim dolgu ve dolgu yapılırken ana dişim yarıya kadar kesildi dolgu her an kırılıcak gibime geliyor dolgu düşerse ne yapmamı önerirsiniz

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Merhabalar Erkan Bey,
     kafanızı hiç takmamanızı öneririm her durumun bir çözümü var. Dolgunuz düşerse tekrar dolgu yaptırabilirsiniz, kaplama yaptırabilirsiniz, lamine yaptırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp