Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL

Lamine Diş Fiyatları

Lamine Diş Fiyatları
22.04.2019
680

Lamine Diş Fiyatları

Lamine diş fiyatları pek çok farklı koşul göz önünde bulundurularak hesaplanabilir. Bunların bazıları ve sebepleri şu şekilde açıklanabilir:

Lamine diş; tıpkı zirkonyum kaplama veya porselen kaplama gibi bir diş kaplama yöntemidir. Zamanla hasar görmüş ve estetik görünüşünün yanı sıra kullanışlılığını da kaybetmiş dişlerin sentetik materyaller ile kaplanması şeklinde gerçekleştirilir. Bu hasarlar dişlerin olması gerektiğinden kısa olması, çapraşık olması, renk değişimleri gözlenmesi, aralarda fazla boşluk olması veya dişlerin kırılması gibi şekillerde kendini gösterebilir. Lamine diş uygulamasıyla bu sorunlara uzun soluklu çözümler getirilebilir.

Lamine diş uygulaması uzman diş hekimleri tarafından diş kliniklerinde yapılması gereken bir iştir. Oldukça fazla dikkat ve beceri gerektirir. Diş hekiminin yanlış bir hareketinin sağlam bir dişin kaybedilmesine sebep olabileceği göz önünde bulundurulursa işinde uzman ve tecrübeli bir diş hekimiyle çalışmanın ne kadar önemli olduğu da anlaşılıyor.

Lamine diş fiyatları pek çok farklı koşul göz önünde bulundurularak hesaplanabilir. Bunların bazıları ve sebepleri şu şekilde açıklanabilir:

Uygulamanın yapılacağı klinik ya da hastane:

  • Uygulamanın yapılacağı klinik, fiyat politikası dahilinde, yapılan işlemi serbestçe fiyatlandırma hakkına sahiptir. Hasta olarak gerekli araştırmayı yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Özel klinik ve devlet hastanesi arasında fark olabileceği gibi farklı semtlerdeki özel klinikler arasında da lamine diş fiyatları fark gösterebilecektir.

Uygulamayı yapacak diş hekimi ve ekibi:

  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lamine diş uygulaması el becerisi ve tecrübe gerektiren bir teknik. Dolayısıyla uygulamayı yapacak olan diş hekiminin doğru seçilmesi operasyonun istediğiniz gibi sonuçlanması için büyük önem taşıyor. Fakat unutmamak gerekir ki daha prestijli bir diş hekimi daha yüksek fiyatlara çalışacaktır.

Uygulamanın yapılacağı hastanın durumu:

  • Uygulama öncesinde yapılan klinik muayenede, diş hekimi hastanın diş ve ağız yapısını gözden geçirir. Kimi hastalarda uygulamaya ön hazırlık süresi çok kısadır ve dişlerin çok fazla törpülenmesine gerek kalmadan sürece başlanabilir. Kimi hastalarda ise dişler müdahale edilmesi güç bir durumdadır ve öncesinde birkaç seans ön hazırlık yapılır. Haliyle bu durum lamine diş fiyatları üzerinde oynamalar yapacaktır.

Lamine yapılacak diş sayısı:

  • Lamine yapılacak diş sayısının artması kullanılan malzemeyi ve harcanması gereken zamanı arttıracaktır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda lamine diş fiyatları, uygulama yapılacak diş sayısıyla beraber artacaktır demek yanlış olmaz.

Dolayısıyla lamine diş fiyatları hakkında net bir bilgiye kavuşmak için hastanın yapması gereken şey bir diş kliniğinden randevu alıp bizzat muayene olmaktır. Uzman ve tecrübeli diş hekimi kadromuzla hizmet verdiğimiz AkvaDent diş kliniğimizden lamine diş fiyatları almak için telefon numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşın ya da ilk muayeneyi hemen olup tedaviye başlamak için kliniğimizde bizi ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur
Sizi arayıp detaylı bilgi vermemizi istermisiniz ?
GÖNDER
CONTACT
US
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu