Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

Lamine Diş Fiyatları

Lamine Diş Fiyatları
22.04.2019

Lamine Diş Fiyatları Ne Kadar?

Lamine Diş Fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Lamine diş; tıpkı zirkonyum kaplama veya porselen kaplama gibi bir diş kaplama yöntemidir. Zamanla hasar görmüş ve estetik görünüşünün yanı sıra kullanışlılığını da kaybetmiş dişlerin sentetik materyaller ile kaplanması şeklinde gerçekleştirilir. Bu hasarlar dişlerin olması gerektiğinden kısa olması, çapraşık olması, renk değişimleri gözlenmesi, aralarda fazla boşluk olması veya dişlerin kırılması gibi şekillerde kendini gösterebilir. Lamine diş kaplama uygulamasıyla bu sorunlara uzun soluklu çözümler getirilebilir.

2019 Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenen Lamine Diş Fiyatları 

Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından alınan karar neticesinde her yıl diş tedavi ücretleri özel hastaneler ve devlet hastaneleri olmak üzere belirlenir. Klinik tedavi fiyatlarının rekabet şartları dolayısıyla internet üzerinde paylaşılması yasaktır. Dolayısıyla en doğru fiyat bilgisini öğrenmek için kliniğimizi ziyaret etmeniz ve klinik muayenesi olmanız gerekmektedir.

Lamine Diş Fiyatları 2019 2019 KDV HARİÇ TL 2019 KDV DAHİL(%8) TL
Laminate Veneer (Akrilik) 532,41 575,00
Laminate Veneer (Seramik) 1.069,44 1.155,00
Tam Seramik Kuron (Metal Desteksiz) 1.023,15 1.105,00
İmplant Üstü Veneer Kuron (Seramik) 1.115,74 1.205,00

Lamine Diş Gülüş EstetiğiLamine diş uygulaması uzman diş hekimleri tarafından diş kliniklerinde yapılması gereken bir iştir. Oldukça fazla dikkat ve beceri gerektirir. Diş hekiminin yanlış bir hareketinin sağlam bir dişin kaybedilmesine sebep olabileceği göz önünde bulundurulursa işinde uzman ve tecrübeli bir diş hekimiyle çalışmanın ne kadar önemli olduğu da anlaşılıyor.

Lamine diş fiyatları pek çok farklı koşul göz önünde bulundurularak hesaplanabilir. Bunların bazıları ve sebepleri şu şekilde açıklanabilir:

Uygulamanın yapılacağı klinik ya da hastane:

 • Uygulamanın yapılacağı klinik, fiyat politikası dahilinde, yapılan işlemi serbestçe fiyatlandırma hakkına sahiptir. Hasta olarak gerekli araştırmayı yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Özel klinik ve devlet hastanesi arasında fark olabileceği gibi farklı semtlerdeki özel klinikler arasında da lamine diş fiyatları fark gösterebilecektir.

Uygulamayı yapacak diş hekimi ve ekibi:

 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lamine diş uygulaması el becerisi ve tecrübe gerektiren bir teknik. Dolayısıyla uygulamayı yapacak olan diş hekiminin doğru seçilmesi operasyonun istediğiniz gibi sonuçlanması için büyük önem taşıyor. Fakat unutmamak gerekir ki daha prestijli bir diş hekimi daha yüksek fiyatlara çalışacaktır.

Uygulamanın yapılacağı hastanın durumu:

 • Lamine diş nedirUygulama öncesinde yapılan klinik muayenede, diş hekimi hastanın diş ve ağız yapısını gözden geçirir. Kimi hastalarda uygulamaya ön hazırlık süresi çok kısadır ve dişlerin çok fazla törpülenmesine gerek kalmadan sürece başlanabilir. Kimi hastalarda ise dişler müdahale edilmesi güç bir durumdadır ve öncesinde birkaç seans ön hazırlık yapılır. Haliyle bu durum lamine diş fiyatları üzerinde oynamalar yapacaktır.

Lamine yapılacak diş sayısı:

 • Lamine yapılacak diş sayısının artması kullanılan malzemeyi ve harcanması gereken zamanı arttıracaktır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda lamine diş fiyatları, uygulama yapılacak diş sayısıyla beraber artacaktır demek yanlış olmaz.

Dolayısıyla lamine diş fiyatları hakkında net bir bilgiye kavuşmak için hastanın yapması gereken şey bir diş kliniğinden randevu alıp bizzat muayene olmaktır. Uzman ve tecrübeli diş hekimi kadromuzla hizmet verdiğimiz AkvaDent diş kliniğimizden lamine diş fiyatları almak için telefon numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşın ya da ilk muayeneyi hemen olup tedaviye başlamak için kliniğimizde bizi ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları - 28 Yorum
 1. Ümmügülsüm dedi ki:

  Merhaba ben 4 yıl boyunca tel tadavisi gördüm şuan dişlerim bozulmasın diye dişlerimin arkasında teller var lamine dış tedavisi oluyormu peki

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ümmü Gülsüm Hanım, Söylediğiniz durum ile ilgili lamine diş tedavisine herhangi bir engel görünmüyor fakat net bir bilgi paylaşılabilmesi için klinik muayene gerekmektedir.

 2. Buse dedi ki:

  uzun yıllar ortodonti tedavisi gördüm (iskeletsel simetrik bozukluktan kaynaklı) ve şu an damaklık kullanmaktayım. Üst ön kesici dişim çürüktü ve dolgu yapıldı. Herhangi bir hassasiyet yok ama diş renginde çok koyulaşma var. Lamine diş tedavisi benim için uygun görülebilir mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Bus Hanım, Eğer ki diş diziliminiz düzgün ise çok fazla aşındırma yapmadan Lamine diş tedavisi yapılabilir. Fakat dişlerinizde çarpışıklık olduğu durumlarda zirkonyum tedavisi öneriyoruz. Detaylı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 3. Şehriban dedi ki:

  Merhaba ben 25 yaşındayım yaprak lamine diş yaptırmak istiyorum sadece 1 adet köpek dişim üstte rahatsız oluyorum tel taktırılırmı yoksa lamine diş uygunum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Şehriban Hanım,
   Öncelikle kliniğimizde Koruyucu diş hekimliği modelini uyguluyoruz. Kendi dişlerinizin istediğiniz formda ve görüntüde olması için ilgili tedavilere yönlendiriyoruz. Sizin durumunuz özelinde ise Diş teli tedavisi daha uygun olabileceğini düşünüyorum. Fakat öncelikle klinik muayene yapılması gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 4. Deniz dedi ki:

  Merhaba, üst çenemde orta dişimin biri diğerine göre daha üstte ona da lamine işlemi uygulanabilir mi

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Lamine diş yapılması için gülüş hattının düzgün olmasını gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. Berna dedi ki:

  Merhaba 20 lik dişlerim ciktigi icin ust on 2 disimde üst üste binme oldu. Bunun goderilmesi icin 20 lik disler cekildikten sonra lamine yapilmasi gerekir mi yok da kendiliginden eski haline doner mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Berna Hanım, 20 lik dişleriniz çekildekten sonra ortodonti (diş teli) tedavisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 6. Şeyma dedi ki:

  Merhaba bu fiyatlar tek diş icinmi yoksa ful kaplama içinmi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhaba Şeyma Hanım, İnternet üzerinden fiyat paylaşımı yasak olduğundan sadece Türk Diş Hekimleri Birliğinin paylaştığı fiyatları sizlerle paylaşmaktayız. Dilerseniz 054 620 1020 numaralı hattımızdan ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 7. Melisa dedi ki:

  Merhaba benim dişlerim lazer dolgu ile yapıldı ancak memnun değilim dolgular çabuk gidiyor ve uçları kırılıyor ne yapmam gerek acab?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Melisa Hanım,
   Yapılan işlem ne şekilde yapılmış olduğunu, ne tür bir malzeme kullanılmış olduğunu bilmediğimizden sizi yanlış yönlendirmek istemeyiz. Dilerseniz muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir. 0544 620 10 20 numaralı hattın ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 8. Seda dedi ki:

  Merhaba benim 1 sene önce öndişime kanal tedavisi uygulandı. Şimdi rengi biraz bozuldu. Lamine yapılırsa eski haline gelir mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Seda Hanım, Endo Bleach denilen kanal tedavisi olan dişinize beyazlatma işlemi uygulanabiliyor, tabiki diş yapınız uygunsa lamine diş kaplaması yapılabilir. Bunun haricinde zirkonyum diş kaplaması ile de estetik sorununuzu giderebilirsiniz.

 9. Irem dedi ki:

  Merhaba acaba lamine yapılırken yaş sınırı var mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar İrem Hanım, Herhangi bir yaş sınırı yoktur fakat 18 yaş altı hastalarımızda eğer ki diş bozuklukları varsa diş teli tedavisi veya kesim yapılmadan lamine tedavisini öneriyoruz fakat bunun içinde klinik muayene gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. muayenemiz ve panoramik rönten çekimimiz ücretsizdir.

 10. Dicle dedi ki:

  merhaba, yukarda belirttiğiniz fiyatlar tüm dişi mi kaplamakta yoksa diş başı mı örneğin 1000 tl ? ortalama 4 diş için kaç tl alınır? bilgi verir misiniz?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Dicle Hanım, Fiyatlandırma tek diş olarak yapılır, farklı kalitelerde lamine uygulamalar yapılabiliyor biz sadece dünya da kullanılan en iyi malzeme olan ivoclar e-max empress ile çalışıyoruz. Bununla beraber lamine dişlerin sizin çene yapınızda nasıl duracağını akrilik dişler ile size bizzat gösteriyoruz. Muayenemiz ve panoramik röntgen çekimimiz ücretsizdir dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 11. Eda dedi ki:

  Merhaba iki ön disim ayrık lamine mi zikronuyum mu önerirsiniz dis genisliğim fazla olur mu????

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Eda Hanım,
   Belki de diş teli tedavisi ile ayrık dişleriniz basit bir şekilde tedavide edilebilir. Bunun için klinik muayene gerekmektedir. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 12. Eda dedi ki:

  Merhaba iki ön disim ayrık lamine mi zikronuyum mu önerirsiniz dis genisliğim fazla olur mu?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Eda Hanım, Bunun için bir çok farklı tedavi uygulanabilir. Örneğin ön bölge estetik dolgu, Diş teli tedavisi, zirkonyum veya lamine fakat bunlardan hangisi sizin için uygun olur bunun için klinik muayene gerekmektedir. Herkesin ağız ve çene yapısı farklı olduğu için maalesef diş hekimliğinde genel bir bilgi paylaşılması yanlış olur. Sizin özelinizde ihtiyacınız olan doğru tedavi alternatiflerini uzman doktorlarımızdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 13. Melis dedi ki:

  Merhaba öndeki iki dişim kırıktı artık dolgu tutmuyordu ve ilk öndeki 4 dişime lamine diş takıldı şimdi yanlarına ikişer tane daha taktırmak istiyorum yapılan 4 tane dişi çıkarıp toplu 8 birleşik mi takılır yoksa 4 tane olan dişlerimin yanlarına ikişer ikişer mi takarlar lütfen cevaplarmısınız görüntü açısından yaptırmak iatiyorum

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Melis Hanım, Sadece 4 diş yapmanız yeterli olabilir fakat net bir bilgi verebilmemiz için klinik muayenesi gerekmektedir.
   0544 620 10 20 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 14. barış dedi ki:

  Yukarıdaki diş fiyatları genel ortalama fiyatlar mı? Yoksa tek diş fiyatımı mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   İnternet üzerinde fiyat paylaşımı yasak olduğu için sitemizde sadece İstanbul Diş Hekimleri Odası’nın belirlemiş olduğu fiyatlar bulunmaktadır.Tedavide kullanılacak metod ve sistem kişiye özel planlanmaktadır. Ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu