Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
en

Lamine Diş Fiyatları

Lamine Diş Fiyatları
22.04.2019
40.211

Lamine Diş Fiyatları Ne Kadar?

Lamine Diş Fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Lamine diş; tıpkı zirkonyum kaplama veya porselen kaplama gibi bir diş kaplama yöntemidir. Zamanla hasar görmüş ve estetik görünüşünün yanı sıra kullanışlılığını da kaybetmiş dişlerin sentetik materyaller ile kaplanması şeklinde gerçekleştirilir. Bu hasarlar dişlerin olması gerektiğinden kısa olması, çapraşık olması, renk değişimleri gözlenmesi, aralarda fazla boşluk olması veya dişlerin kırılması gibi şekillerde kendini gösterebilir. Lamine diş kaplama uygulamasıyla bu sorunlara uzun soluklu çözümler getirilebilir.

2019 Türk Diş hekimleri Birliği tarafından belirlenen Lamine Diş Fiyatları 

Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından alınan karar neticesinde her yıl diş tedavi ücretleri özel hastaneler ve devlet hastaneleri olmak üzere belirlenir. Klinik tedavi fiyatlarının rekabet şartları dolayısıyla internet üzerinde paylaşılması yasaktır. Dolayısıyla en doğru fiyat bilgisini öğrenmek için kliniğimizi ziyaret etmeniz ve klinik muayenesi olmanız gerekmektedir.

Lamine Diş Fiyatları 2019 2019 KDV HARİÇ TL 2019 KDV DAHİL(%8) TL
Laminate Veneer (Akrilik) 532,41 575,00
Laminate Veneer (Seramik) 1.069,44 1.155,00
Tam Seramik Kuron (Metal Desteksiz) 1.023,15 1.105,00
İmplant Üstü Veneer Kuron (Seramik) 1.115,74 1.205,00

Lamine Diş Gülüş EstetiğiLamine diş uygulaması uzman diş hekimleri tarafından diş kliniklerinde yapılması gereken bir iştir. Oldukça fazla dikkat ve beceri gerektirir. Diş hekiminin yanlış bir hareketinin sağlam bir dişin kaybedilmesine sebep olabileceği göz önünde bulundurulursa işinde uzman ve tecrübeli bir diş hekimiyle çalışmanın ne kadar önemli olduğu da anlaşılıyor.

Lamine diş fiyatları pek çok farklı koşul göz önünde bulundurularak hesaplanabilir. Bunların bazıları ve sebepleri şu şekilde açıklanabilir:

Uygulamanın yapılacağı klinik ya da hastane:

 • Uygulamanın yapılacağı klinik, fiyat politikası dahilinde, yapılan işlemi serbestçe fiyatlandırma hakkına sahiptir. Hasta olarak gerekli araştırmayı yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Özel klinik ve devlet hastanesi arasında fark olabileceği gibi farklı semtlerdeki özel klinikler arasında da lamine diş fiyatları fark gösterebilecektir.

Uygulamayı yapacak diş hekimi ve ekibi:

 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lamine diş uygulaması el becerisi ve tecrübe gerektiren bir teknik. Dolayısıyla uygulamayı yapacak olan diş hekiminin doğru seçilmesi operasyonun istediğiniz gibi sonuçlanması için büyük önem taşıyor. Fakat unutmamak gerekir ki daha prestijli bir diş hekimi daha yüksek fiyatlara çalışacaktır.

Uygulamanın yapılacağı hastanın durumu:

 • Lamine diş nedirUygulama öncesinde yapılan klinik muayenede, diş hekimi hastanın diş ve ağız yapısını gözden geçirir. Kimi hastalarda uygulamaya ön hazırlık süresi çok kısadır ve dişlerin çok fazla törpülenmesine gerek kalmadan sürece başlanabilir. Kimi hastalarda ise dişler müdahale edilmesi güç bir durumdadır ve öncesinde birkaç seans ön hazırlık yapılır. Haliyle bu durum lamine diş fiyatları üzerinde oynamalar yapacaktır.

Lamine yapılacak diş sayısı:

 • Lamine yapılacak diş sayısının artması kullanılan malzemeyi ve harcanması gereken zamanı arttıracaktır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda lamine diş fiyatları, uygulama yapılacak diş sayısıyla beraber artacaktır demek yanlış olmaz.

Dolayısıyla lamine diş fiyatları hakkında net bir bilgiye kavuşmak için hastanın yapması gereken şey bir diş kliniğinden randevu alıp bizzat muayene olmaktır. Uzman ve tecrübeli diş hekimi kadromuzla hizmet verdiğimiz AkvaDent diş kliniğimizden lamine diş fiyatları almak için telefon numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşın ya da ilk muayeneyi hemen olup tedaviye başlamak için kliniğimizde bizi ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. barış dedi ki:

  Yukarıdaki diş fiyatları genel ortalama fiyatlar mı? Yoksa tek diş fiyatımı mı?

  1. Akvadent dedi ki:

   İnternet üzerinde fiyat paylaşımı yasak olduğu için sitemizde sadece İstanbul Diş Hekimleri Odası’nın belirlemiş olduğu fiyatlar bulunmaktadır.Tedavide kullanılacak metod ve sistem kişiye özel planlanmaktadır. Ücretsiz muayene randevusu için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu