Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL

Nobel İmplant Fiyatları

Anasayfa » Nobel İmplant Fiyatları

Dünya’nın En iyi İmplant Markaları

Nobel Biocare firmasının kökenleri aslında 1965 yılına kadar dayanmaktadır. Bu tarihlerden itibaren çeşitli alanlarda hizmet veren ve 1981 yılından itibaren de İsveç’te diş estetiği ile ilgilenmektedir. Türkiye dahil Avrupa’nın hemen hemen her şehrinde merkezi bulunmaktadır. Genel anlamda ise bilim ve inovasyonun hemen her alt dalında hizmetlerini sürdürmektedir.Nobel implant pazar büyüklüğü anlamında başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada ciddi bir pay sahibidir.

Nobel Biocare firmasının en önemli çalışma alanlarından biri diş restorasyonu ve diş estetiğidir. Restorasyon konusunda, implantların geliştirilmesi, üretilmesi ve satışı alanlarında dünyada lider konumdadır. İmplantları başta olmak üzere ürettiği tüm teknolojiler, dünya çapında uzmanlar tarafından yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Hatta tüm dünyada pek çok uzman doktorun ilk tercihi olmaktan gurur duymaktadırlar.

Neden Nobel İmplant Tercih Edilir ?

Nobel Biocare firmasının en aktif olarak çalıştığı alan diş implantları. Diş implantı konusunda tek diş kaybını içeren vakalardan tutun da total dişsizlik diye tabir edilen tüm dişlerin eksik olması durumlarına kadar her problem için devrimsel nitelikte çözümleri bulunmakta. Sahip oldukları ve asla ödün vermeyecekleri en önemli kriterin kalite ve yüksek standartlar olduğunu da her fırsatta ifade ediyorlar.Nobel Biocare firması;  en iyi diş kaplama (protez), porselen kaplama (laminate veneer) ortodontik köprü ve dental implant. Kayıp dişlerin restoratif tedavilerine odaklanan çözüm önerileriyle bilinmektedir. Bu tedavi yöntemlerinin belki en bilineni All on four (All-on-4) teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde tam dişsiz hastalarda direkt olarak çeneye 4 adet dayanak kurulup bu dayanakların üzerine aynı gün diş protezinin yerleştirilmesi mümkün hale gelmiştir. Hızlı ve güvenilir biri yöntemdir ve bu teknik sayesinde normal şartlarda implant uygulanması mümkün olmayan çene örneklerinde başarılı sonuçlar gözlemlenmiştir.

All On Four Tedavisi

All on four tekniğinin yanı sıra açılı vida kanalı çözümleri ve çok katmanlı zirkonyum çözümleri de Nobel implant denince akla gelen hizmetler arasında. Özellikle implantların tamamında bulunan agresif yiv yapısı ve duruma uygun hale getirilmiş yüzey sayesinde diş çekiminin ardından süre geçmesini beklemeden yapılan implant uygulamalarında ortalamanın üzerinde bir başarı sağlanmıştır.

Nobel Biocare firmasının sunduğu geniş implant yelpazesinde 7mm’den başlayıp 52,5mm’ye kadar çıkabilen ve tüm kemik yoğunluklarına %100 uyum sağlamaktadır. Üstelik bahsi geçen tüm bu implantlar kişiye özel olarak üretilebiliyor ve uzun yıllar boyunca bizzat Nobel Biocare garantisiyle korunuyor. İmplant Fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur
Sizi arayıp detaylı bilgi vermemizi istermisiniz ?
GÖNDER
CONTACT
US
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu