Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Alman İmplant Fiyatları

Tarih11 Ocak 2021 23:54

2024 İmplant Diş Fiyatı Hesapla

Net tedavi ücretleri için kliniklerden bilgi alınız.

Alman İmplant Fiyatları

3 Günde Diş İmmediate  Implant fiyatları da diğer pek çok ürünün fiyatlandırmasında olduğu gibi farklı farklı faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Bunların en önemlileri malzeme kalitesi, kullanışlılık, uzun ömürlülük ve estetik görünüş olarak sıralanabilir. Dilerseniz Alman implant fiyatları konusuna geçmeden önce implant nedir, neden uygulanır ve fiyatı neden farklılaşır buna kısaca değinelim.

Implant Nedir ve Neden Uygulanır?

Implant tanım olarak vücuttaki canlı dokuların platinyum, zirkonyum gibi güçlü elementler ile değiştirilmesi veya var olan canlı dokunun bu gibi elementler ile güçlendirilmesi anlamına gelmektedir. Bu implantın genel tanımı olarak düşünülmelidir ve dişe yapılan implant uygulamaları da aynı temel prensiple hareket eder. Diş için üretilen implantlara “dental implant” adı verilir.

Dental implantların uygulanmasında temel amaç dişlerini kaybetmiş hastalara fonksiyonel diş veya diş setleri kazandırmaktır. Bunun için en yaygın kullanılan yöntem damaklara yerleştirilen dental implantlara protez dişlerin takılması şeklindedir. Son derece kolay bir yöntemdir ve ülkemizde yıllardır güvenle uygulanmaktadır.

Dental implantlar konusunda tecrübesiyle öne çıkan markalar genellikle İsviçre ve Alman yapımıdır. Alman markaları Avrupa ve dünya pazarlarında en çok tercih edilen ikinci implant grubudur. Yüksek kalite materyaller, Alman işçiliği ve nispeten uygun fiyatlarla birleştirilerek büyük beğeni toplanmıştır. Bu gibi unsurlar Alman implant fiyatları konusunda da belirleyici olmuştur.

Alman implant fiyatları konusunda belirleyici rol oynayan dört büyük marka bulunmaktadır. Bunlar Alman implant fiyatlarıHumantech Solutions Implant, SKY Implant Systems ve Dentsply – Friadent, Bego Semados, Medentika şeklinde sıralanabilir. Her markanın yoğunlaştığı farklı implant teknolojileri ve patentleri mevcut. Durum böyle olunca her birinin Alman implant fiyatları konusu üzerinde söz hakkı var. Kullanılan malzeme ve teknoloji göz önünde bulundurularak Alman implant fiyatları değişkenlik göstermekte. Ayrıca ithal bir ürün olduğu için fiyatların Euro üzerinden hesaplanarak yansıtılacağını da unutmamak gerekir.

Türk Diş hekimleri Birliği tarafından yayınlanan bildirge neticesinde kullanılan kıymetli metallerin fiyatlarını halka açık şekilde belirtmek yasaklanmıştır. Buna ek olarak her hastada uygulanacak tedavi ve kullanılacak ürünler farklılık göstermektedir. Dolayısıyla kliniğimizde uygulamakta olduğumuz Alman implant fiyatları konusunda, muayene öncesinde net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. En doğru bilgi için Whatsapp yardım hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da muayene olmak için bizi kliniğimizde ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp