fbpx
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

İmplant Diş Fiyatlarında Kalite 

İmplant Diş Fiyatlarında Kalite 
04.09.2019

İmplant Diş Fiyatı Hesapla

Bu hesaplamalarda Türk Diş Hekimleri Birliği nin belirlediği fiyatlar baz alınarak hazırlanmış olup, tahmini olarak fiyatlandırılmıştır. Net fiyat bilgisi için ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

İmplant Diş Fiyatlarında Kalite 

ucuz implant fiyatlarıİmplant diş fiyatları yüksek olduğu için yapmayı düşündüğümüz implant ameliyatlarından vazgeçmeyiniz. Çünkü eğer piyasanın çok altında  sayılabilecek düzeylerde implant diş fiyatları ile karşılaştıysanız bu durumda dikkat etmeniz gereken unsur implantlardaki kalite olmalıdır. piyasa fiyatlarının altında satılan ucuz implant markaları çoğunlukla uluslararası gerekli kalite standartlarına sahip değildir.

Özellikle implant diş fiyatları belirlenirken dikkate alınan önemli unsurlardan birisi de implantın markasıdır. Eğer size iyi bir markadan bahsediliyor ve piyasanın en iyisi olduğu söyleniyorsa maddi olarak karşılayabildiğiniz sürece size önerilen implant markasını kabul etmenizde fayda vardır.

 

Ucuz İmplant Markalarının Zararları

İmplant dişler, protez dişler gibi belli süreli ömrü olan dişler değildir. Doğru yapılmış bir implant ağız hijyeninize dikkat ettiğiniz takdirde, yüksek tansiyon,şeker, kanser vb. (Allah Korusun) gibi bir rahatsızlığınız olmadığı sürece ömür boyu sağlıcakla kullanabilirsiniz.  Hem yapılan tıbbi işlemin mahiyeti hem de harcanacak paranın miktarı düşünülecek olursa implant fiyatları için çok da tereddüt duymamanız gerektiği ortaya çıkmaktadır.

Çünkü yıllarca kullanmanız gereken diş implantının kötü bir marka olması, uzman olmayan kişiler tarafından yapılması nedeniyle hem sağlığınızda hem de kullanım süresinde büyük fedakarlıklarda bulunmanızı gerektirebilecektir.

ucuz implant fiyatları kötü kaliteli ve sağlığını tehlikeye sokacak türde implantlar olduğu noktasında fikir birliği vardır. Çok iyi marka olup da ömrünüz boyunca kullanabileceğiniz kalitedeki implantların size sağlayacağı yüksek konforu, ucuz implant markaları tarafından sağlanması pek mümkün değildir.

İmplantlara Dişlerin Takılması

ucuz implant diş nasıl olurDiş kökü olarak kullanılan implantların ameliyatla çene kemğine monte edilmesinden sonra geçmesi gereken süre yaklaşık olarak 3 ayı bulabilmektedir. Bazı nedenlerden dolayı uzayan veya kısayan bu bekleme aşamasından sonra çene kemiklerine takılan implantlara dişlerin takılması aşaması gelmektedir.

Diş implantlarının dişin takılmasını sağlayacak üst kısmındaki delikli bölümün geçici olarak kapatılmasında kullanılan metal parça diş takımı sırasında çıkartılmaktadır. Bu işlemler için lokal anestezi kullanılabileceği gibi yüksek hassasiyet olmaması halinde bazen anesteziye gerek de kalmamaktadır.

Bu parçanın çıkartılması aşamasında bir sızı veya ağrının olmaması nedeniyle anestezi kullanımı da çok gerekmemektedir. Diş etini yeniden kesmeye dahi ihtiyaç duymadan ve yüzeyde görünür olan bu parça kısa sürede basit bir işlemle çıkartılmaktadır.

Bu küçük parça çıkartıldıktan sonra yerine takılacak olan protez diş parçanın vidalandığı implantın üstten açık halde görülen deliğine vidalanarak protez diş gerçek bir diş kalitesinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

 

5/5 - (3 votes)

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhyettin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Savaş dedi ki:

    Akvadent gerçekten aldığı paranın hakkını veriyor çok memnun kaldım. bundan sonra herkeze tavsiye edeceğim.

  2. Tarih-TV dedi ki:

    zor bir amelyat

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu