Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

Estetik Protez

Estetik Protez
05.02.2019

Estetik Diş Protezi Nedir?

Estetik protez; estetik hekimleri tarafından yapılan bir işlem olup amaç, eksik olan dişleri tamamlamak ve diş etlerindeki problemleri gidererek hastanın yüzüne uyumlu hale getirerek güzel bir görünüm elde etmektir.

Estetik Protez

Zaman zaman karşılaşılan bazı durumlar, kişilerin estetiklikten uzaklaşmasına neden olmaktadır. bunların başlıca nedenleri;

· Doğallıktan uzak, abartılı formların uygulanması,

· Diş eti problemlerinin giderilmemesi gibi nedenlerdir.

İlk bakışta amatör bir kişinin bile fark edebileceği bu olumsuzluklar, kişinin özgüvenini kaybetmesine neden olmaktadır. Beylikdüzü Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hekimlerimiz, alanında uzman kadrodan oluşup işlerini itina ile yaparak hastaların beklentilerinden daha fazlasını sunmaktadır.

Doğallıktan uzak kalmadan, beklentilerinizi karşılayabilecek estetik protez tedavisi aşamaları şöyle olmalıdır;

– Muayene,

– Radyografik inceleme,

– Model hazırlama,

– Fotoğraflama,

– Planlama.

Dişlerin estetik bir görünüme ulaşması ve beklentilerin gerçek anlamda elde edilebilmesi için yukarıdaki adımların titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra hastanın ağız ve diş yapısına göre protez belirlemek, en önemli inceliklerden biridir.

Estetik protez uzmanınıza danışın

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan ağız ve diş sağlığı merkezimiz estetik hekimleri, işlerini disiplin ve titizlik içinde yürütmektedir. Hastanın sadece estetiklik açısından beklentilerini sunmakla kalmayan hekimlerimiz, aynı zamanda hastanın konuşma, çiğneme fonksiyonlarının sağlıklı şekilde çalışması için de gerekli uygulamalardan taviz vermemektedir. Çağrı merkezi numaramızdan arayarak estetik protez hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturarak sağlıklı ve özgüvenli gülüşlere “merhaba” diyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhyettin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu