Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Estetik Protez

Tarih27 Ocak 2021 15:34

Estetik Diş Protezi Nedir?

Estetik protez; estetik hekimleri tarafından yapılan bir işlem olup amaç, eksik olan dişleri tamamlamak ve diş etlerindeki problemleri gidererek hastanın yüzüne uyumlu hale getirerek güzel bir görünüm elde etmektir.

Estetik Protez

Zaman zaman karşılaşılan bazı durumlar, kişilerin estetiklikten uzaklaşmasına neden olmaktadır. bunların başlıca nedenleri;

· Doğallıktan uzak, abartılı formların uygulanması,

· Diş eti problemlerinin giderilmemesi gibi nedenlerdir.

İlk bakışta amatör bir kişinin bile fark edebileceği bu olumsuzluklar, kişinin özgüvenini kaybetmesine neden olmaktadır. Beylikdüzü Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hekimlerimiz, alanında uzman kadrodan oluşup işlerini itina ile yaparak hastaların beklentilerinden daha fazlasını sunmaktadır.

Doğallıktan uzak kalmadan, beklentilerinizi karşılayabilecek estetik protez tedavisi aşamaları şöyle olmalıdır;

– Muayene,

– Radyografik inceleme,

– Model hazırlama,

– Fotoğraflama,

– Planlama.

Dişlerin estetik bir görünüme ulaşması ve beklentilerin gerçek anlamda elde edilebilmesi için yukarıdaki adımların titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra hastanın ağız ve diş yapısına göre protez belirlemek, en önemli inceliklerden biridir.

Estetik protez uzmanınıza danışın

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan ağız ve diş sağlığı merkezimiz estetik hekimleri, işlerini disiplin ve titizlik içinde yürütmektedir. Hastanın sadece estetiklik açısından beklentilerini sunmakla kalmayan hekimlerimiz, aynı zamanda hastanın konuşma, çiğneme fonksiyonlarının sağlıklı şekilde çalışması için de gerekli uygulamalardan taviz vermemektedir. Çağrı merkezi numaramızdan arayarak estetik protez hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturarak sağlıklı ve özgüvenli gülüşlere “merhaba” diyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp