Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Dişlerimi Beyazlattırmalı Mıyım?

Tarih6 Kasım 2019 13:07

Baktığımız her yerde, dergilerde, televizyonda, filmlerde veya çevrim içi olarak en sevdiğiniz ünlüleri süsleyen güzel beyaz gülümsemeler dikkatinizi çekmiştir. İdol olarak görebileceğiniz herkes dişlerini farklı tonlarda da olsa beyazlatıyor.

Bembeyaz Bir Gülümseme İçin

Diş Beyazlattırma Pırıl pırıl, beyaz bir gülümseme elde etmek için bu kadar yüksek bir talep olduğunda, diş beyazlatma yaptırmak neredeyse bir gereksinim haline geldi. Dişlerinizi beyazlattırmaya karar verdiyseniz öncelikle diş hekiminizi iyi seçmeniz gerekir. Yani, dişlerinizi beyazlattırmak için güzellik merkezleri yerine gerçek bir dişçi tercih etmelisiniz. Bu konuda verebileceğimiz en iyi tavsiye, daha beyaz ve sağlıklı bir gülümseme istiyorsanız, her zaman bir dişçiyi ziyaret etmeniz gereklidir. Bunun arkasındaki neden oldukça basittir. Diş hekiminiz dişlerinizin ve diş etlerinin sağlığına dikkat eder. Ağız sağlığınızı artıran veya hem güvenli hem de etkili bir kozmetik etkiye sahip diş tedavileri sağlamak üzere eğitilmiştir. Hastayı korumak için tasarlanan diş beyazlatma tedavilerinde kullanılabilecek ürünlere hakimdir.

 Ucuz Tekliflere Aldanmayın

Diş beyazlatma için internette bulunabilecek ucuz tekliflerden etkilenmeyin; bunlar eğitimli, kalifiye ve kayıtlı diş hekimliği uzmanları tarafından yapılmayacaktır. Bu nedenle ürünün ne kadar güvenli olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmayacaktır. En iyi durumda, bu yalnızca paranızın boşa harcandığı kısa vadeli sonuçlarla etkisiz tedaviye yol açabilir. Ancak en kötü ihtimalle dişlerinize ve diş etlerine kalıcı hasar verebilir. Bir dişçi kliniğine gidip kalıcı kaş tasarımı yapmasını istemezsiniz, peki neden güzellik terapistinin diş tedavisi yaptırmasına izin veresiniz ki!

 Yasalara Uygun Şekilde Tedavi

Türkiye’de diş beyazlatması yapan diş hekimliği uzmanlarının tümü, yasaların gerektirdiği şekilde, uygun şekilde eğitilmiş ve genel diş hekimliği resmi kuruluşlarına kayıtlı hekimlerdir. Diş beyazlatma tedavisi için uygun bir aday olduğunuzdan emin olmak için her zaman tam bir değerlendirme yapan dişçi yalnızca güven duyduğu ürünleri kullanır. Sadece güvenli değil, aynı zamanda gerçekten seveceğinizi bildikleri sonuçlar için detaylı bir tedavi uygular. Doğru diş hekiminin yapacağı diş beyazlatma tedavisi göz kamaştırıcı beyaz gülüşünüzü mümkün olduğunca uzun süre kalıcı hale getirme konusunda size yardımcı olacaktır.

Diş Beyazlattırma Muayenelerinizi AksatmayınDiş Beyazlatmak

Diş beyazlatma, sağlıklı dişler üzerine uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle estetik görünümden ziyade diş ve diş etlerinizin sağlığına önem vermelisiniz. Muayeneler, yılda en az bir diş hekimi tarafından yapılmalıdır. Bir sorumluluk açısından bakıldığında, bir diş hekimi hastayı düzenli olarak muayene etmelidir. Ayrıca, diğer faktörler diş hekiminin bir hastayı ne sıklıkta incelemesi gerektiğini etkileyebilir. Örneğin, bir diş hekimi herhangi bir klinik tedavi yapmadan önce bir muayene yapmalıdır, çünkü bir muayene izlenecek uygun tedavi sürecini belirlemeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, ciddi veya devam eden ağız sağlığı sorunları varsa hastaların daha sık görülmeleri gerekebilir. Bu durum doktor-hasta ilişkisine dayalı olarak sürekli olmalıdır. Çünkü güven dolu bir gülümseme önce sağlıklı dişlerde başlar.

 

5/5 - (2 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Ergin dedi ki:

  Demineralizasyon ve dekalsifikasyon görüntüsü. Çürümeye ve madde kaybına doğru yol alıyor dişlerim. Bunun için estetik dolgu mu önerirsiniz, yoksa lamine kaplama mı? Ve ayrıca korkum lamine de dişlerin bir kısmı kesiliyor mu? Yaşım 25.

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Ergin Bey, klinik muayene yapılmadan maalesef yanlış yönlendirmemiz söz konusu olabilir. Bu sebeple dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı hattaın ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp