fbpx
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

İskelet Protez

İskelet Protez
05.02.2019

İskelet Protez Nedir?

iskelet protez veya “hassas tutuculu” olarak adlandırılan halk arasında “çıt çıtlı protezler” olarak da bilinen bu protezler, dişler üzerine gelen kroşeler yerine destek dişlerin üzerine yapılan kronlara denmektedir. Bu tip protezlerde hareketli kısım ağızdaki sabit protezlere özel olarak bağlanırlar.

Estetiklik ve tutuculuk açısından son derece kullanışlı olan protez, maliyet bakımından diğer protezlere göre biraz daha pahalıdır. Ancak diş problemi yaşayanlar için de ideal bir seçim olduğunu belirtmek gerekiyor.

İskelet Protez

Kroşeler dişleri çürütür mü?

Normal şartlarda iskelet protez, diş çürümesine mahal vermez fakat gerekli temizliği özenli bir şekilde yapılması gerekir. Gerekli temizlik yapılmadığı takdirde her protezde olduğu gibi bu türlerde de ağız ve diş sağlığı problemleri yaşanabilmektedir.

Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İle Görüşün

İstanbul/Beylikdüzü’nde hizmet veren ve uzman hekimleri ile iskelet protez konusunda deneyimli bir adrestir. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle tedavinizi yaptırabileceğiniz poliklinikliğimizin çağrı merkezi numarasını arayarak protez dişler hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu talebinde bulunarak sağlıklı gülüşlere “merhaba” diyebilirsiniz.

5/5 - (3 votes)

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhyettin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu