Pazartesi - Cumartesi09:00 - 21:00
AdresYakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul

Hollywood Gülüşü (Hollywood Smile) Beylikdüzü

3 Şubat 20191

Son zamanlarda özellikle magazin dünyasında çokça adı duyulan Hollywood Gülüşü (Hollywood Smile) için, diş, diş eti, dudak ile ilgili bir takım estetik düzenlemeler yapmak demek yerinde olur.

Genel olarak öncelikle dişlere, daha sonra ve gerekli ise diğer hususlara estetik açısından güzel bir görünüm kazandırılır. Beylikdüzü Hollywood Smile uzmanı ise AkvaDent’tir.

Ağız ve diş poliklinikliklerinde uygulanan Hollywood gülüşü, dişlerin porselen ile kaplanmasıyla başlar ve çeşitli müdahaleler yapılarak beğenilmeyen diş yapısından kurtulma sağlanır. Diş etleri ile dişler arasındaki uyumsuzluğun giderilmesi amacı ile dişetine uygulanan estetik ve beyaz görünen dişlere sahip olmak için uygulanan zirkon kaplama ile mükemmel bir sonuç elde edilmektedir.

Ağız ve diş sağlığı alanında sunmuş olduğumuz başarılı çalışmalarımıza bu seçeneği de ekleyerek hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Beylikdüzü Hollywood gülüşü aramalarında en çok tercih edilen kliniğimiz ile istediğiniz mükemmelliği çok daha kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Star’lar gibi Gülümseyin!

​İlerleyen ve her geçen gün gelişmeye devam eden tıp teknolojisi, kişisel bakım konusunda da insanlara yardımcı olmaktadır. Hayranlık duyduğunuz bir starın gülüşü ile aynı gülüşe sahip olmak, dudak ve diş yapısı ile aynı olmak için yaptırabileceğiniz Hollywood gülüşü uygulaması sonucunda istediğiniz verimi elde edebilirsiniz. Peki, bu gülüşe sahip olmak için hangi uygulamalara başvurulmalıdır?

Porselen vener: Diş yüzeylerinin hafifçe aşındırılarak dişlerin ön yüzeylerine uygulanan porselen vener, birçok ünlünün tercih ettiği tekniklerden biridir. Uygulanan bu yöntem sayesinde kişiler hayran oldukları Hollywood starları ile aynı gülüşe sahip olabilmektedir.

Çarpık, aralıklı, estetikten uzak dolgulu dişlere, kırık veya yamuk dişlere, küçük ve bazı nedenlerden dolayı sararmış dişlere uygulanan porselen vener, Hollywood gülüşü yaptırmak isteyenlere en çok uygulanan tekniklerin başında gelmektedir.

Diş beyazlatma: Diş beyazlatma, her insanın isteklerinden biridir. Dişleri ile herhangi bir sorunu olmayan, estetiklik açısından herhangi bir kusur bulunmayan dişlere uygulanan bu yöntem sayesinde de yine kişiler istedikleri ünlü ile aynı gülüşe sahip olabilmektedir.

İmplant Tedavisi: Hollywood gülüşü için uygulanan yöntemlerden biri de implant tedavisidir. Bu tedavi ile kırık olan dişler tamamlanır ve mükemmel bir görünüm elde edilmiş olunur.

Siz hangi Star’ın gülüşüne sahip olmak istersiniz?

İstanbul Hollywood gülüşü tasarımında tercih edilen adresimize gelerek istediğiniz starın diş ve dudak yapısına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak hizmet alabileceğiniz Akvadent Özel Ağız ve Diş Poliklinikliğimizi arayarak Hollywood gülüşü fiyatı hakkında şimdi bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

One comment

  • Akvadent

    8 Mayıs 2019 at 12:32

    Merhabalar Efendim, Gülüş Tasarımı tamamen kişiye özel olarak yapılmakta olup sizin beklentileriniz , talepleriniz ile doğru orantılıdır. Dilerseniz 0544 620 10 20 numaralı telefondan bizlere ulaşıp Ücretsiz muayene randevusu oluşturabillirsiniz.

    Reply

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/02/AkvaDent-Logo.svg

İstanbul’da kaliteli diş hekimliği hizmetini arayan hastalar için en doğru adrestesiniz.

Belge & Sponsorluk
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GHP.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GCR.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/Miss-Turkey-Official-logo.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/International-Health-Tourism.png
Sosyal Medya

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Bilgi Alın

×
Bilgi Al

Bilgi Alın

Whatsapp

Whatsapp