Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş Tasarımı Fiyatları
06.05.2019
693

GÜLÜŞ TASARIMI FİYATLARI

Gülüş tasarımı, hastanın daha estetik ve güzel bir gülüşe kavuşmasını sağlamak amacıyla, yüzü ve dişlerinin uyumlu olabilmesi için uygulanan işleme verilen addır. Gülüş tasarımında kişinin dişleri ile yüz hatlarının bir bütün olarak görünmesi gülüş tasarımı için önemlidir. Gülüş tasarımı için ayrılması gereken maliyet yapılacak işlemlere, kişinin beklentilerine ve kullanılacak malzemelere göre farklılıklar gösterir.

GÜLÜŞ TASARIMINDA YAPILACAK İŞLEMLER

 • Gülüş tasarımı, dişler üzerinde gerekli düzeltmelerin yapılmasıdır. Dişlerdeki şekil bozukluklarının düzeltilmesi gülüş tasarımı için en önemli adımlar biridir. Üst üste ya da yamuk duran, birbirinden ayrık olan dişlerin düzeltilmesi gerekir. Dişteki şekil bozukluklarını gidermek adına, maliyet açısından daha uygun olduğu için, diş teli tedavisi uygulanır. Fakat diş teli tedavisi sürecin uzamasına sebep olacağı için bu adımda farklı uygulamalardan da faydalanmak mümkündür. Yani, hasta diş teli kullanmak istemiyor ve ücret konusunda herhangi bir kaygı taşımıyor ise kaplamalar sayesinde de dişteki duruş bozukluklarının düzeltilmesi sağlanır. Diş teli uygulaması yaptıracak hastalar için ortala 3.000 TL ile başlayan bir maliyet ortaya çıkacaktır.
 • Estetik bir gülüş için dişler sıralı ve boşluksuz olmalıdır. Sıralı dişler için yapılacak uygulamadan bahsettik, sırada eksik olan dişler için nasıl bir uygulama yapılacağı var. Hasta diş kaybı yaşamış ise bu kayıp için protez ve implantlardan faydalanarak diş boşluğu doldurulur. Protez fiyatları kullanılan materyale göre farklılıklar gösterir. Bu adımda bir diş hekimiyle görüşüp protez için fiyat almak daha iyi olacaktır.
 • Sıradaki adım ise parlak ve beyaz dişlere kavuşmak için yapılacak diş beyazlatma işlemidir. Gülüş tasarımında büyük rol oynayan beyazlatma işlemi için, 2-3 seans yeterli olacaktır. Dişler uygulama için hazırlandıktan sonra beyazlatıcı bir jel sürülüp, özel bir ışıkla bu jelin donması sağlanır. Bu işlem tercih edeceğiniz doktora göre de ücret konusunda farklılıklara sebep olacaktır.

Sizler de gülüş tasarımı ile istediğiniz gülüşe sahip olmak istiyorsanız, AkvaDent diş kliniği farkıyla en doğru gülüş estetiği fiyatları için telefon numaralarımızdan veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir veya ilk muayenenizi olup hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

GÜLÜŞ TASARIMI FİYATLARI

Gülüş tasarımı fiyatları, hastanın daha estetik ve güzel bir gülüşe kavuşmasını sağlamak amacıyla, yüzü ve dişlerinin uyumlu olabilmesi için uygulanan işleme verilen addır. Gülüş tasarımında kişinin dişleri ile yüz hatlarının bir bütün olarak görünmesi gülüş tasarımı için önemlidir. Gülüş tasarımı için ayrılması gereken maliyet yapılacak işlemlere, kişinin beklentilerine ve kullanılacak malzemelere göre farklılıklar gösterir.

 

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. mustafa dedi ki:

  yaprak protez yapıyormusunuz yapıyorsanız 1 adet fıyatınız ne kadar toplam 3 veya 4 adet yaptıracagım toplam seans surenız ne kadar

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Mustafa Bey, Yaprak Porselen kliniğimiz de uygulanmaktadır. Fiyat ve taksit seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiyi. 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz efendim.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur
Sizi arayıp detaylı bilgi vermemizi istermisiniz ?
GÖNDER
CONTACT
US
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu