Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Osstem İmplant Fiyatı

Osstem implant , fiyatı ve kalitesindeki dengeyle son zamanların en çok tercih edilen implant çeşitlerinden biridir. Osstem İmplant, diş eksikliği yaşayan ve estetik görünüme kavuşmak isteyenlere uygulanan bir implant markasıdır.

Tarih13 Mayıs 2024 15:39

Osstem İmplant Nedir?

Dünya genelinde diş implantları alanında uzmanlaşan ve dünya geneline adını duyurmayı başaran marka, ihtiyaçları ve markaya olan eğilimi karşılamak amacıyla Ar-Ge yatırımları ve yenilikleri geliştirmeye devam etmektedir.

Dünya’da implant satış sıralamasında 5. sırada bulunan marka, yüksek standartlarda üretime ve teknolojiye sahiptir. Amerika ve Güney Kore’de üretim yapan marka implantları 60’ın  üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

Üst kalitede ürün üreten OSSTEM, bilinirliğini her geçen gün arttırmaya devam ederken Ar-Ge yatırımlarını genişleterek marka kalitesi çıtasını sürekli olarak daha üst seviyelere ulaştırmayı başarmaktadır. Türkiye Osstem İmplant hizmeti veren Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak, markanın kalitesine saygılı kalarak, hasta taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

​Neden Osstem İmplant ?

TSIII, TSIV, CAS LAS Setleri ve Ultra Geniş Sistemi gibi çeşitli alanlarda üretim yapan OSSTEM, çeşitli alanlarda üretim yapmaktadır. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamak amacıyla teknoloji dünyasını sürekli takip eden marka, tüm çalışmalarına ek olarak 2008 yılında kurulmuş olan Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü’nde kemik rejenerasyonu ve diş implantları için temel teknolojiyi araştırmayı teşvik etmektedir.

Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni arayın

Osstem implant Türkiye hizmetlerini sunan sağlık merkezimiz, İstanbul/Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olup alanında başarılı uzman doktorlara sahiptir. İmplant markası ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için iletişim bilgilerinden hastanemize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı gülüşlere ve estetik duruşa sahip olmak için doğru adrestesiniz.

 

Osstem İmplant Fiyatları

Osstem implant fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için ;

Hemen buraya tıklayıp şimdi fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için ;

https://www.akvadent.com/implant/

3.4/5 - (19 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Derya dedi ki:

  Merhbkr on iki disim icin lamine dsnyrm disler kisaltiliyormu ve lamine yaptirdigim belli oluyormu dogalligi kayboluyormu tskedrm

  1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

   Merhabalar Derya Hanım, Lamina dişlerde istediğiniz formda yapılabilmektedir. Dişlerin doğal görünümü ise kullanılan materyal ve laboratuvar işçiliği ile de doğru orantılıdır. Bu sebeple kliniğimizde lamina kaplamada sadece ivoclar emax tercih ediyoruz ve bunu 30 yıl tecrübeli bir laboratuvar ile yapıyoruz.

   1. Mehmet dedi ki:

    Osten ımlant turkiyede mi üretiliyor tsk

    1. Dt. Muhyettin Yılmaz dedi ki:

     Selamlar Mehmet Bey,
     Osstem İmplant Güney Kore’de üretilmektedir. 60 ‘dan fazla ülkeye ihraç edilen dünya satış sıralamasında ilk 5 te olan bir implant markasıdır. Bununla beraber implant markası kadar önemli bir husus ise bu tedaviyi yapan kişinin çene cerrahı olması ve uzun yıllar implant tedavisi yapması olmalıdır. Kliniğimizde Uz. Dr. Nesimi Sofuoğlu 17 senelik tecrübesi ile implant tedavilerini yapmaktadır.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp