Pazartesi - Cumartesi09:00 - 21:00
AdresYakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul

Osstem İmplant Fiyatı

30 Ocak 20194

Osstem implant , fiyatı ve kalitesindeki dengeyle son zamanların en çok tercih edilen implant çeşitlerinden biridir.

Osstem İmplant, diş eksikliği yaşayan ve estetik görünüme kavuşmak isteyenlere uygulanan bir implant markasıdır. Dünya genelinde diş implantları alanında uzmanlaşan ve dünya geneline adını duyurmayı başaran marka, ihtiyaçları ve markaya olan eğilimi karşılamak amacıyla Ar-Ge yatırımları ve yenilikleri geliştirmeye devam etmektedir.

Dünya’da implant satış sıralamasında 5. sırada bulunan marka, yüksek standartlarda üretime ve teknolojiye sahiptir. Amerika ve Güney Kore’de üretim yapan marka implantları 60’ın  üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

Üst kalitede ürün üreten OSSTEM, bilinirliğini her geçen gün arttırmaya devam ederken Ar-Ge yatırımlarını genişleterek marka kalitesi çıtasını sürekli olarak daha üst seviyelere ulaştırmayı başarmaktadır. Türkiye Osstem İmplant hizmeti veren Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak, markanın kalitesine saygılı kalarak, hasta taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

​Neden Osstem İmplant ?

TSIII, TSIV, CAS LAS Setleri ve Ultra Geniş Sistemi gibi çeşitli alanlarda üretim yapan OSSTEM, çeşitli alanlarda üretim yapmaktadır. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamak amacıyla teknoloji dünyasını sürekli takip eden marka, tüm çalışmalarına ek olarak 2008 yılında kurulmuş olan Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü’nde kemik rejenerasyonu ve diş implantları için temel teknolojiyi araştırmayı teşvik etmektedir.

Akvadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni arayın

Osstem implant Türkiye hizmetlerini sunan sağlık merkezimiz, İstanbul/Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olup alanında başarılı uzman doktorlara sahiptir. İmplant markası ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için iletişim bilgilerinden hastanemize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı gülüşlere ve estetik duruşa sahip olmak için doğru adrestesiniz.

4 comments

 • Derya

  18 Şubat 2021 at 13:21

  Merhbkr on iki disim icin lamine dsnyrm disler kisaltiliyormu ve lamine yaptirdigim belli oluyormu dogalligi kayboluyormu tskedrm

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   26 Şubat 2021 at 23:17

   Merhabalar Derya Hanım, Lamina dişlerde istediğiniz formda yapılabilmektedir. Dişlerin doğal görünümü ise kullanılan materyal ve laboratuvar işçiliği ile de doğru orantılıdır. Bu sebeple kliniğimizde lamina kaplamada sadece ivoclar emax tercih ediyoruz ve bunu 30 yıl tecrübeli bir laboratuvar ile yapıyoruz.

   Reply

   • Mehmet

    6 Temmuz 2021 at 10:21

    Osten ımlant turkiyede mi üretiliyor tsk

    Reply

    • Dt. Muhyettin Yılmaz

     10 Ağustos 2021 at 13:58

     Selamlar Mehmet Bey,
     Osstem İmplant Güney Kore’de üretilmektedir. 60 ‘dan fazla ülkeye ihraç edilen dünya satış sıralamasında ilk 5 te olan bir implant markasıdır. Bununla beraber implant markası kadar önemli bir husus ise bu tedaviyi yapan kişinin çene cerrahı olması ve uzun yıllar implant tedavisi yapması olmalıdır. Kliniğimizde Uz. Dr. Nesimi Sofuoğlu 17 senelik tecrübesi ile implant tedavilerini yapmaktadır.

     Reply

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/02/AkvaDent-Logo.svg

İstanbul’da kaliteli diş hekimliği hizmetini arayan hastalar için en doğru adrestesiniz.

Belge & Sponsorluk
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GHP.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GCR.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/Miss-Turkey-Official-logo.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/International-Health-Tourism.png
Sosyal Medya

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Bilgi Alın

×
Bilgi Al

Bilgi Alın

Whatsapp

Whatsapp