Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL

Lamine Diş Beylikdüzü

03.02.2019
161
Lamine Diş Beylikdüzü

Lamine Diş Kaplama Beylikdüzü

Diş estetiğinin son zamanlardaki en popüler uygulamalarından biri olan Lamine Diş Kaplama, uzmanıtarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Lamine Porselen Diş Kaplama; Lamine Diş,Lamine Kaplama, Yaprak Porselen, Lamine Diş Kaplama olarak da bilinmektedir. Dişlerin yüzeyini hafifçe aşındırılarak ölçüsü alınıp laboratuvarda hazırlanır. Bazı durumlarda müdahaleye bile gerek kalmadan, sadece dişin ölçüsü alınıp yapıldığı da olmaktadır.

Diğer uygulamalara nazaran diş üzerinde en az değişikliği yaparak mükemmel görselliğin yakalanabildiği lamine diş kaplamalar, Beylikdüzü’nün en çok tercih edilen kliniği olan AkvaDent’te uzmanı tarafından yapılmaktadır.

Lamine Diş Çalışmaları

Gülüş estetiği hastanın yüz ve dudağı ile uyumlu renk ve formdaki düzgün dizilmiş dişlerin sağlıklı diş etlerini yansıtmasıyla dikkat çeker. Hollywood Smile olarak da adlandırılır.

Güzel bir gülüş estetiği insanların günlük, iş ve sosyal yaşamlarında kendilerine güvenmelerini sağlayan en önemli etkenlerden biridir.

Günümüzde Laminate Veneer çalışmaları hastanın fotoğrafı üzerinden dijital yöntemlerden destek alarak kişiye özel tasarlanmaktadır.

Laminate Veneer uygulamaları direkt klinik ortamında çalışılabildiği gibi klinik ve laboratuvar çalışmalarının birlikte yürütüldüğü indirekt uygulamaları da kapsamaktadır. Klinik ortamında direkt uygulamalar Kompozit Laminate kaplama Restorasyonları olarak adlandırılır. Bu çalışmada kompozit dolgu maddelerinden faydalanılır. Klinik çalışma ile birlikte yürütülen laboratuvar çalışmaları indirekt uygulamalar olup Porselen Laminate Veneer Kuron Protezi şeklinde çalışılabilir.

Bu çalışmalar teknik hassasiyet gerektiren maliyetli çalışmalardır.

Lamine kaplama çalışmaları;

  • Diş renkleşmelerinde,

  • Diastemaların varlığında,

  • Fazla madde kaybı olmayan eski restorasyonların varlığında,

  • Ön bölge diş estetiğinin renk ve uyumunun sağlanması amacı ile yapılabilir.

Ağız hijyeninin zayıf olduğu, kapanışın sorunlu olduğu, diş minesinin yeterli özellikte olmadığı, diastamaların çok geniş olduğu ve yüksek çürük riski bulunan hastalarda uygulanmaz.

Kompozit Lamine kaplama Restorasyonlarda ve Porselen Laminate Veneer Kuron Protezinin klinik hazırlık aşamasında diş yüzeyinden yaklaşık 1 mm kaldırılarak aşındırılmış yüzey ince bir kompozit dolgu materyali veya yaprak şeklinde ince bir porselen kuron protezi ile tamamlanarak estetik gülüş sağlanmış olur.

Lamine Diş Kaplama Fiyatları 2019

Diş estetiği uygulamaları kişiden kişiye değişeceği için fiyatlarını da kişiye özel belirlemek gerekmektedir. Size özel fiyat alabilmek için bizi ziyaret etmeniz ve ücretsiz muayene olmanız veya aşağıdaki yöntemlerden birine tıklayarak bizimle şimdi iletişime geçmeniz gerekmektedir (ağız resminizi veya röntgeninizi de gönderebilirsiniz).

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu