Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Emax Diş Kaplama Fiyatları

Emax diş kaplama tedavisi günümüzde estetik diş hekimliğinde kullanılan, üst düzey kaplama yöntemlerinden biridir. Emax kuron içindeki zirkoryum bileşenler 360 – 1000 Mpa kadar basınca dayanıklı ileri düzey bir dayanıklılık sağlarken, içerisindeki lityum disilikat, kullanılan materyalin ışık geçirgenliğini ve saydamlığını arttırarak doğal bir estetik görünüme sahip olmasını sağlar.

Tarih15 Ocak 2021 14:17

Emax Diş Kaplama YapımıEstetik görünümün ön planda olduğu bu tedavi yönteminde hastalara mükemmel gülüş tasarımı yaratılır. Aynı zamanda ünlüler tarafından çok tercih edilen bir estetik tedavi yöntemidir. Ön dişlerinde yıpranma veya hasar olan insanlar, toplum içerisinde gülmekten çekinmektedirler. Genellikle dişlerini göstermeden veya eli ile kapatarak gülmeyi tercih ederler. Bu sorunları yaşan insanlar için en iyi ve en çok tercih edilen uygulama emax diş kaplama tedavisidir. Bu tedaviyi olmak isteyen kişiler öncelikle bir diş hekimine muayene olmalıdır. Bu tedavinin uygulanıp uygulanmaması kararını yine diş hekimi vermektedir. Peki, emax diş kaplama fiyatları nelerdir ve bu tedavi nasıl uygulanır?

Emax Diş Kaplama Nasıl Yapılır?

Emax diş kaplama tedavisi diğer diş kaplama uygulamalarının çoğuyla hemen hemen aynıdır. Tüm diş uygulamalarında olduğu gibi öncelikle ölçü alınması gerekmektedir. Bu nokta emax uygulaması için ciddi bir önem taşır. Tedavide diş hekiminin taşıdığı önem kadar, laboratuvar ortamında dişinizi hazırlayan teknisyenlerin de işçiliği son derece önemlidir. Ön muayene ile başlayan tedavi sürecinde öncelikle hastanın şikâyetleri ve beklentileri belirlenir.

Emax Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?Bu şikâyetler arasında genellikle, ön dişler arasında ayrıklık, kırılma, yıpranma ve hasar gibi problemler yer almaktadır. Bu problemler estetik bir gülüşün önüne geçmektedir. Ön tedavi sonrasında emax diş kaplaması uygulanacak olan dişlerin ölçüleri alınır. Bu ölçüler dijital ortamda alınarak net ölçüler oluşturulur. Ölçüler alındıktan sonra dişlerin fiziki halini alması için laboratuvara gönderilir. Bu ölçülerin fiziki dişlere dönüştürülmesi ortalama 3 ila 5 gün sürmektedir. Bu bekleme sürecinde hastalar estetik açıdan mağdur olmamak için geçici diş kullanabilir. Laboratuvardan gelen dişler sabitlenmeden önce hasta üzerinde prova yapılır. Çiğneme, konuşma, ısırma gibi durumlarda oluşabilecek olumsuz bir durum için sabitleme öncesi bu prova oldukça önemlidir. İdeal konfora ulaşıldıktan sonra emax kaplamalar sabitlenir

Emax Diş Kaplama Fiyatları Nelerdir?

Bu tedaviyi tercih etmek isteyenlerin kafalarındaki en önemli soru işaretlerinden biri de fiyatlardır. Fiyat konusu uygulanacak tedaviye, doktora ve uygulanacak diş sayısına göre değişiklik gösteren esnek bir konudur. Ancak ortalama olarak belirtmek gerekirse tek diş için en düşük fiyat 1.000 TL olarak belirtilmektedir.

 

4/5 - (1 vote)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp