Pazartesi - Cumartesi09:00 - 21:00
AdresYakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul

Devlet Hastanesinde İmplant Yaptırmak Mümkün Mü?

8 Aralık 202060

Devlet hastanesinde implant yaptırmak mümkün bir işlemdir. Devlet hastanesinde implant yaptırmak ve diğer diş tedavilerini görebilmek mümkündür.

Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır!

Kemik içi implant tedavisi alacak olanların ücretlerini karşılamayan SGK; aynı zamanda altın, platin, paladyum, irrudyum gibi kıymetli madenlerin ücretlerini de tedavi kapsamında ödememektedir. SGK’nın belirlediği şartların sağlanmış olması durumunda; devlet hastanesinde yaptırılan diş tedavisinin bir bölümünü SGK karşılamaktadır. Sözleşmeli sağlık kurum ve kuruluşlarından implant tedavisi alındığında, implant ücretleri SGK tarafından karşılanmaktadır.

18 Yaşından Küçükler Devlet Hastanesinde İmplant Yaptırabilir Mi?

18 yaşından küçüklere implant tedavisi uygulanması durumunda; tedavi masrafları bağlı oldukları Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanmaktadır. Üç diş hekimi tarafından bir sağlık kurulu hazırlanmış olması halinde; kurumla sözleşmesi olmayan ve özel sağlık hizmeti veren diş ünitelerinde de hizmet alabilmektedirler. Tedavinin esas amacının estetik kaygılar olmadığı ve maloklüzyon tipi açık bir şekilde alınmış olan sağlık kurulu raporunda belirtilmelidir. Sağlık kurulu raporunun hazırlanması ile beraber 6 ay içerisinde tedavinin başlatılması gerekmektedir.

SGK’nın Diş Tedavilerini Karşılama Şartları Nelerdir?

SGK’nın diş teli tedavi karşılama koşullarına bakıldığında; normal şartlarda kemik içi implant masrafları karşılanmamaktadır. Ancak implant tedavisinin SGK tarafından karşılanabileceği durumlar aşağıdaki gibidir:

 • Maksillofasiyal travma, kist ve tümörlere bağlı olarak eğer maksiler ve mandibuler kemikte aşırı doku kaybı görülür ise; devlet implant tedavi masraflarını karşılamaktadır.
 • Alt ve üst çenede tek taraflı serbest sonlu dişsizlik var ise; implant diş tedavisi devlet tarafından karşılanmaktadır.
 • Konjenital diş eksikliği olan hastaların tedavi masrafları devlet tarafından karşılanmaktadır.
 • Dudak damak yarığı gibi doğuma bağlı anormallikler sonucunda diş ve ilgili kemik doku defektleri var ise; implant bedelini devlet karşılamaktadır.

Devlet veya Özel Hastanelerde İmplant Tedavisinin Aşamaları Nelerdir?

Devlet ve özel hastanede implant tedavisi için öncelikle hastaneden randevu alınması gerekmektedir. Randevu alınmış olan iş hekimliği fakültesine randevu gününde gidilmeli ve muayene olunmalıdır. Hasta tedavinin yapılacağı bölüme sevk edilmektedir. Tedavi süreci başlatılmaktadır ve hastaya verilen günlerde implant uygulaması yapılmaktadır. Devlet hastanesinde implant yaptırmak isteyenler, devlet hastanesinin yoğunluğu sebebi ile rapor alamaz iseler; hastaneden rapor alarak özel implant yapan hastanelere başvuru yapabilmekte ve bu hastanelerden hizmet alabilmektedirler.

SGK’nın İmplant İçin Ödeme Yaptığı Tutar Ne Kadardır?

SGK’nın implant ödemesine bakıldığında; 3713 sayılı kanun, 5434 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu 56’ncı Maddesi veya 2330 sayılı kanunun 2’nci maddesi kapsamında aylık alanlar; başkasının yardımı ve desteği olmadan yaşam fonksiyonlarını yerine getiremiyor iseler, implant tedavileri devlet tarafından karşılanmaktadır. İmplant başına hangi tutarda faturalandırma yapılacağı ise Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen bir tutardır. En az %40 ve üzeri engelli olan hastaların özel sağlık sunucularında tedavi edilmesi için de SGK’ya başvuru yapılması mümkündür.

Engelli Hastaların İmplant Tedavileri Nasıl Karşılanır?

Engelli bireylerin implant tedavilerinin karşılanması için hastanın en az %40 oranında engelli olması gerekmektedir. Engelli bireylerin devlet hastanelerinde implant yaptırmak ve masrafları devletin karşılaması için başvurmak istemeleri durumunda; rapor düzenlenmesi için başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Rapor düzenlenebilecek hastaneler; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastaneleri, üniversitelerin diş hekimliği fakülteleri olmaktadır. Düzenlenen bu raporda en az üç farklı doktorun imzası bulunmalıdır. Rapor alındıktan sonra 10 iş günü içerisinde implant tedavisi uygulanmaya başlanmalıdır.10 iş günü sayılmaya raporun düzenlendiği tarihten başlamaktadır.

60 comments

 • Burhan

  17 Temmuz 2021 at 14:04

  Merhaba
  Emekli sandığı emeklisiyim. Doğuştan ön dişlerim seyrek ve gülüş esnasında çirkin bir durum oluşuyor. Bunun çözümü var mı?
  Ayrıca, sağ tarafta azı dişlerimin biri eksik. Çektirmiştim.
  İmplant harici önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
  Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  Sağlıklı günler dilerim.

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   10 Ağustos 2021 at 13:47

   Selamlar Burhan Bey, Porselen yada Zirkonyum Kaplama tedavisi ile bahsetmiş olduğunuz sorunlar çözümlenebilmektedir. Bununla birlikte implant yapılmadan köprü ile boşluk olan bölgeye diş yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0544 620 10 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

   Reply

 • Sinem01

  12 Temmuz 2021 at 03:50

  Merhabalar, ben 17 yaşındayım
  4 arka dişim dolgu yapılamayacak kadar çürümüş durumda ön dişlerinden biri kırık ve diğer ön dişlerin işe dolgu istiyor
  Yaptırmak istersem sgk karşılar mı ?
  Nereye başvurmak gerekir?
  Cevabınız benim için çok önemli, şimdiden teşekkür ederim.

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   10 Ağustos 2021 at 13:49

   Selamlar Sinem Hanım, Özel sağlık kurumlarının maalesef sgk anlaşması bulunmamaktadır.

   Reply

 • Volkan

  23 Haziran 2021 at 03:30

  Esenlikler
  Özel klinikte implant yaptırmakla devlet hastanesinde yaptırmak arasında ciddi bir fiyat farkı oluyormu ben sgk karşılasın istemiyorum direk ücretli bir şekilde yaptırmak istiyorum mümkün mü

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   11 Ağustos 2021 at 11:52

   Tabiki Volkan Bey, ücretli olarak implant tedavisi özel kliniklerde beklemeden yaptırabilirsiniz.

   Reply

 • Eyüp Bayram

  21 Haziran 2021 at 00:26

  Üst cenede hic dişim yok köprülü iplant yaptırmak istiyorum kaca malolur

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:45

   Merhabalar Eyüp bey , Fiyat verilebilmesi için klinik muayene olmanız ihtiyacınız olan tedavi belirlenip, planlanıp akabinde fiyat bilgisi paylaşılmaktadır.

   Reply

 • Sabiha

  20 Haziran 2021 at 22:58

  Merhaba çok fazla dişim eksik sgklıyız implant yaptırmak istiyorum devlet hastanesinde yatçptırınca sgk karşılar mı

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:44

   Merhabalar Geçmiş olsun, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Turgay coşar

  20 Haziran 2021 at 13:30

  Merhaba benim ağzımda dışım kalmadı erken yaşta kaybettim yaşım 54 ağzımda protez var ve diş etlerim bazen tahriş olabiliyor %44 raporum var implant yapmak istiyorum devlet karşılıyor mu

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:44

   Merhabalar Geçmiş olsun, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Tozan

  18 Haziran 2021 at 17:28

  Benim sağ ve sol üst komple döküldü..daha doğrusu kaplamaydi..kaplamalar 10 yıl sonra çıktığı gibi altında yer alan dişlerde kökleri ile çıktı..2-3 implant la üst çene dişle dolabildgini okumuştum..masraf ne kadar çıkar..Benim bu durumuma devlet hastanesi bakmazmi..adamın parası yoksa ne olacak..olecekmi.ben yemek yiyemiyorum..50 kiloya düştüm.taksitle yaptırayım dedim.
  .kime gittiysem taksit yapmıyor..

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:39

   Merhabalar Geçmiş olsun, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Banu Yeşillik

  15 Haziran 2021 at 21:33

  Sol üst tarafta köpek dişimden sonra 20. Yaş dişim dahil 5 dişim yok sonsuz yani. Devlet Hastanesi impilantı bir kısmını karşılıyor mu? Birde özelde yapılanlarla impilant kalitesi aynı mı? Teşekkür ederim.

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:39

   Merhabalar Banu Hanım, Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Fatih

  15 Haziran 2021 at 20:01

  Merhaba hocam bir yorumunuz da İmplant tedavileri devlet hastaneleri veya ağız diş sağlığı merkezleri tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır demissiniz. Bi diğerin de ise SGK kapsamında bulunmamaktadır. Demissiniz. Hocam nedir aslı bunu ?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:38

   Merhabalar Fatih Bey, bu konuda o kadar çok kez aynı şeyi tekrarlamışım ki bir seferinde yanlış yazmışım onu da bulup düzelttim. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Mert

  15 Haziran 2021 at 18:19

  Merhaba 19 yaşındayım dişlerim doğuştan çıkmıyor küçüklük 2 adet dişim mevcut ve fazlasıyla diş eksikligim var devlet bu konuda yardımcı olurmu

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:35

   Merhabalar Mert Bey, Bu konuda detaylı bilgiyi Devletin Ağız ve Diş Sağlığı hastanelerinden öğrenebilirsiniz sanırım.

   Reply

 • Şirin

  15 Haziran 2021 at 10:49

  Merhabalar, ben genel sağlık sigortalıyım. Dişim kanal tedavisi gördü. Daha sonra kırıldı ve geçici dolgu yapıldı. O da düştü. Dişimin çekilmesi gerektiğini söylediler. İmplant veya başka bir yolla bunu kurtarma şansım olur mu ve devlet bunu karşılar mı

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:32

   Merhabalar Şirin Hanım, Geçici dolgu düşmesi gayet normaldir. Kanal tedavili dişiniz için çekip implant yapmak yerine kaplama yapmak daha sağlıklı olacaktır. Klinik muayene gerekmektedir doğru bir tedavi planı için.

   Reply

 • Esila

  2 Haziran 2021 at 13:51

  Merhaba benim dişlerim düzensiz yani çok iç içe geçmiş bir şekilde babam emekli memur emekli sandığına bağlı 17 yaşındayım üst arka dişlerimden biri dolgu yapılamayacak kadar çürük ve yine üst arka dişlerimden biri de sadece kök kalmış alt ön dişlerinde çok hafif çürüme var diş teli takmak istiyorum ücretsiz ya da minimum düzeyde bize ne kadara mal olur söylerseniz çok sevinirim cevabınız benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:14

   Merhabalar Esila, detaylı bilgi için devlet ağız ve diş sağlığı hastanelerinden randevu alman gerekir. Maalesef o süreçlere çok hakim değiliz.

   Reply

 • Aslı

  26 Mayıs 2021 at 11:44

  Merhaba 2 tane eksik sgklı ççalışanım acaba karşılar mı

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 09:57

   Merhabalar, Maalesef devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

   • Önder

    2 Temmuz 2021 at 15:07

    Ben üniveriste öğrencisiyim. Köpek dişlerim yamuk. Diş teline verebilecğim bir birikimimde yok. Onları çektirip yerlwrine impşant yaptırabilir miyim

    Reply

    • Dt. Muhyettin Yılmaz

     10 Ağustos 2021 at 14:06

     Selamlar Önder Bey, Diş Teli tedavilerinde aylık 500 TL gibi ücretlerle yapılmaktadır. 0544 620 10 20 numaralı hattımızdan bizimle irtibat kurarsanız tedavi detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabiliriz.

     Reply

 • Zeynep

  25 Mayıs 2021 at 15:32

  17 yaşındayım şuan özelde diş teli tedavisi uygulanıyor. Ancak bir dişim eksik implant yapılması lazım. İmplantı devlet Hastanesi’nde yaptirabilirmiyim

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 09:56

   Merhabalar, Maalesef devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Meriç

  24 Mayıs 2021 at 12:08

  Üst damağım komple protezdi ancak içerideki dişler çürüdü ve protezi kestirdim sadece 5 diş kaldı devlet hastanesinde implant yaptırabilirmiyim

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 09:56

   Merhabalar, Maalesef devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Kenan

  23 Mayıs 2021 at 01:40

  Merhaba hocam ben azı dişime 3 yıl önce dolgu yaptırdım dişim şimdi ağrımaya başladı doktora gittim doktor röntgen çekti ve kanal tedavisi nin tam köke kadar olmadığını ve bu yüzden apse yaptığı ni söyledi çekilmesi gerekiyor mus bu dişe ikinci kez kanal tedavisi olurmu teşekkürler

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 09:47

   Merhabalar Kenan Bey, Kanal tedavisi ikinci kez yapılabilmektedir. Buna Retreatment kanal tedavisi denilir. Fakat başarı şansı ilk kanal tedavisi kadar olmasa bile dişi çekmekten iyi olduğu kanaatindeyim. Hiç bir yapay diş kendi dişimiz kadar mükemmel değildir. Benimde bir tane kanal tedavisi tekrarı yapılmış dişim var 3 senedir kullanıyorum gözünüz korkmasın :).

   Reply

 • Rumeysa

  21 Mayıs 2021 at 17:04

  Merhaba. 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Doktorum çene kemiğimin implant için kısa mesafeli olduğunu söyledi. Ve yan yana olan iki dişim 4 yıl kadar önce çekildi. Kaplama kullanıyordum o da son zamanlarda hareket etmeye başladı. Bu nedenle implanta karar verdim ama çene kemiğim sebebiyle nasıl yapılır bilmiyorum. Bunun için bir tedavi yöntemi var mıdır acaba?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 09:38

   Selamlar Rümeysa Hanım, Bir çok vakada artık implant tedavisi uygulanabiliyor. Doğru implant , doğru cerrahi tedavi, doğru biomateryal ile çok başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Eğer doktorunuz Çene Cerrahisi Uzman doktoru değilse, Çene Cerrahisi Uzman doktora muayene olmanızı öneririm.

   Reply

 • melike

  19 Mayıs 2021 at 08:27

  merhabalar, sigortalı çalışıyorum devlet implant tedavimin ne kadarını karşılar acaba?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:32

   Merhabalar Melike Hanım, implant tedavisini devlet hastanesi karşılamamaktadır.

   Reply

 • Muhammed Tuğru

  18 Mayıs 2021 at 01:22

  İyi akşamlar benim sanırım, doğuştan iki tane ön dişim eksik şuan diş teli tedavisi oluyorum ve oralara implant boşluğu ayarlandı devlet hastanesinde implant olabiliyor muyum?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:46

   Merhabalar, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Sefa

  17 Mayıs 2021 at 23:41

  Merhaba ben emekli sandığı mensubuyum implant tedavisi devlet tarafından karşılanıyormu ?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:46

   Merhabalar, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Elifhan

  12 Mayıs 2021 at 04:14

  Merhaba ben 10 adet dişimi implant yaptırıcaktım ama fiyatlar ne kadar araştırdım hep farklı deniyor tanesi ne kadar 10 tanesi ne kadar olur bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim acaba

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   12 Ağustos 2021 at 15:52

   Selamlar Elif Hanım, İmplant tedavileri tamamen kişiye özeldir. İmplant fiyatlarını belirleyen bir çok unsur vardır. Bunlardan en önemlisi sizin çene kemiğinizin durumudur. Eğer kemik yoğunluğu, kemik kalınlığı, kemik boyutu yeterli değilse bunun için uygulanan yaklaşık 8-10 adet farklı cerrahi uygulama vardır. Bu sebeple kliniğimizde sonrada ekstra masraflar çıkmaması için klinik muayene sonrası planlama yapılır ve tedavi alternatifleri hastamıza detaylı olarak aktarılır. Fiyat farklılıklarının en önemli nedenleri Kullanılan implant markası, bu implantı çene kemiğine konumlandıran çene cerrahının tecrübesi, implantın üst yapısını yapan doktorun tecrübesi ve laboratuvarın tecrübesi çok önemlidir. Ücretsiz klinik muayene sonrasında tedavi planlamanıza istinaden fiyat paylaşılabilir. Detaylı bilgi için 05446201020 numaralı telefonumuzdan bizlerle görüşebilirsiniz.

   Reply

 • S.s d

  6 Mayıs 2021 at 21:33

  Hocam ön tavşan dişimin tek kırıldı ve düştü yapımı nasıl olur ne kadardır

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   12 Ağustos 2021 at 15:58

   Ön bölge estetik dolgu (bonding) tedavisi ile dişiniz eski formuna gelebilir.

   Reply

 • Çisem

  14 Nisan 2021 at 15:54

  Merhaba benim ağzımda 6 tane dolgu var ve onlara implant yaptırmak istiyorum devlet karşılar mı yada ne kadarını karşılar acaba

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Mayıs 2021 at 10:39

   Merhabalar Çişem Hanım, Dolgu olduğu için implant yaptırmak çok da doğru bir yaklaşım olmaz. Kliniğimiz de öncelikle kendi dişinizin kurtarılması için gerekli tedaviler uygulanır en son aşamada İmplant tedavisi yapılması önerilir. arabanız çizilirse boyatmanız önerilir, kapıyı komple değiştirmek gerekmez 🙂

   Reply

 • Elif Özkan

  1 Nisan 2021 at 20:12

  Merhaba efendim ben 58 yaşında Eşimden dolayı emekli maaşı alıyorum emekli sandığından Benim ağzımda ana dişim hiç yok devlet hastanesinde implant yaptırabilir miyim

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:49

   Merhabalar, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Fatma

  1 Nisan 2021 at 14:55

  Protez diş kullanamiyor annem kemik erimesinden dolayi devlette implant protez uygulamasi var mi acaba eğer varsa devlet bir kısmını karşılıyor mu?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   21 Haziran 2021 at 10:49

   Merhabalar, Devlet hastanesi sadece total protezi karşılamaktadır. Devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

   Reply

 • Enes

  1 Mart 2021 at 17:53

  Merhaba üniversite öğrencisiyim babam emekli , en ön dişim kırık , implant tedavisini devlet karşılar mı ? Daha ayrıntılı bilgiye nerden ulaşabilirim ?
  Teşekkür ederim , saygılarımla

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   30 Mart 2021 at 16:21

   Merhabalar Enes Bey, İmplant tedavileri devlet hastaneleri veya ağız diş sağlığı merkezleri tarafından ücretsiz olarak karşılanmamaktadır.

   Reply

 • Maral

  21 Şubat 2021 at 11:40

  Merhaba 49 oranlı engelliyim en önlerde görünecek şekilde bı diş eksikliğim var.Fiyatlar karşılayamayacagim kadar yüksek, devletin karşılaması için hangi yollara başvurmam gerekli..?

  Reply

  • Dt. Muhyettin Yılmaz

   26 Şubat 2021 at 23:19

   Merhabalar Maral Hanım,
   implant tedavileri maalesef SGK kapsamında bulunmamaktadır.

   Reply

   • Mehmet

    25 Mayıs 2021 at 15:47

    Merhaba hocam. Arkada 2 dişim yok. İmplant tedavisi devlette yaptirabilirmiyiz

    Reply

    • Dt. Muhyettin Yılmaz

     21 Haziran 2021 at 09:56

     Merhabalar, Maalesef devlet hastanesinde implant tedavileri sgk kapsamında yapılamamaktadır.

     Reply

   • umut

    8 Haziran 2021 at 21:32

    merhaba, en ön ili dişim kırık ve birkaç dişim eksik/çürük bunlara implant yaptırmak istesem devlet karşılar mı? 6 7 dişim maalesef böyle 🙁

    Reply

    • Dt. Muhyettin Yılmaz

     21 Haziran 2021 at 10:29

     Merhabalar Kırık dişleriniz kaplama veya dolgu ile tedavi edilebilir, implant tedavisini maalesef devlet hastanesi karşılamamaktadır.

     Reply

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/02/AkvaDent-Logo.svg

İstanbul’da kaliteli diş hekimliği hizmetini arayan hastalar için en doğru adrestesiniz.

Belge & Sponsorluk
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GHP.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/GCR.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/Miss-Turkey-Official-logo.png
https://www.akvadent.com/wp-content/uploads/2023/04/International-Health-Tourism.png
Sosyal Medya

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Site içeriği bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmemektedir.
2023© Copyright Akvadent | Tüm hakları saklıdır.

Bilgi Alın

×
Bilgi Al

Bilgi Alın

Whatsapp

Whatsapp