Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Avcılar Diş Hastanesi

Ağız ve diş sağlığı, insan sağlığının temel basamaklarının başında geliyor. Dişlerde rastlanan bazı rahatsızlıkların vücudun diğer organlarını da olumsuz yönde etkilediği ve genel olarak insan sağlığını bozduğu biliniyor.

Tarih27 Haziran 2022 14:17

Bu sebeple ağız ve diş sağlığı problemlerinizde hiçbir şekilde gecikmeden bu konuda uzman kadrosu ile kaliteli bir hizmet veren özel diş kliniklerine başvurabilirsiniz. Avcılar bölgesinde bu alanda yıllardır başarı ile faaliyetlerine devam eden Avcılar diş kliniği her türlü diş problemlerinizde profesyonel diş tedavi ve bakım hizmetleri ile 7 gün 24 saat yanınızda.

Hizmet Kapsamı

Avcılar Diş TeliAvcılar ilçesi ve çevresinde ağız ve diş bakımına ilişkin modern tedavi yöntemlerini uygulayan, bu konulardaki en yeni tıbbi cihazları kliniklerindeki ünitelerde bulunduran Avcılar diş kliniği, diş sağlığına dair teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu özel diş kliniği kapsamında; radyoloji, oral diagnoz, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, pedodonti, diş estetiği, kanal tedavisi, implant, zirkonyum kaplama hizmetleri en iyi şekilde Avcılar dişçi kadrosundaki profesyonel diş doktorları tarafından hastalara sunulmaktadır.

Avcılar Diş Polikliniği Hizmet Politikası

Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, kaliteli malzemeler ile en son teknolojiler eşliğinde etkili tedavi hizmetlerini vermek, tecrübeli ve profesyonel Avcılar dişçi ekibi ile hastaların en kısa sürede ve iyi şekilde tedavi ve bakım görmelerini sağlamak hizmet politikalarının önemli bir parçasıdır. Tüm bu hizmetleri sunarken en ekonomik fiyatlarla hastalarına ulaştırmaya çalışan Avcılar diş kliniği diğer kliniklere de bu konularda kaliteli sağlık hizmetleri ile öncü olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz bütün tedaviler avcılar diş hastanesi olarak da adlandırılan bu özel klinikler sizleri bekliyor.

Avcılar Diş Hastanesinde Tedavi Seçenekleri

İmplant, ağız ve diş cerrahisi, ortodonti, porselen kaplama, ağız kokusu, diş beyazlatma, zirkon kaplama, tam diş protez, takma diş, genel anestezi, bruksizm muayene hizmetleri ve tedavileri Avcılar diş hastanesi tarafından en çok verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bu alanlardaki Avcılar dişçi hizmetleri en kalite şekilde verilmektedir. Sadece Avcılar ve çevresi için değil İstanbul’un tüm ilçeleri için ihtiyaç duyulan diş tedavileri en iyi şekilde Avcılar diş hastanesi bünyesinde sunulmaktadır. Şehir dışından da hastalar randevu almaktadırlar.

Avcılar Diş Hastanesi

Randevunuzu Almak için Geç Kalmayın

Avcılar Diş Hastanesi, randevu sistemi ile hasta kabul etmektedir. Departmanlarına telefon ya da internet üzerinden erişim kolaylıkla sağlanabilmektedir. Ağız sağlığı ve estetiğini ilgilendiren etkili tedavileri için tercih edilen bir özel sağlık kuruluşudur. Teknoloji destekli pek çok cihaz ile diş ünitelerinde en modern diş tedavi ve bakım hizmetlerini hastalarına sunmaktadır. Hastaların, başından sonuna kadar tüm tedavi süreçleri yakından ve ilgi ile bünyesindeki uzman diş hekimi kadrosu tarafından izlenmektedir.

Yüksek teknolojiye sahip ekipmanları ve özel teknik tedavi yöntemleri ile ağız ve diş sağlığına çözüm odaklı çalışmalarını yansıtan Avcılar Diş Hastanesine gönül rahatlığı ile güven içinde başvurabilirsiniz.

Dişlerinizin farklı noktalarında meydana gelen çürükler, çatlaklar, çarpık bir görünüm gibi sizi mutsuz eden her çeşit diş probleminizde istediğiniz sonuçlara Avcılar diş hastanesi uzman ekibi ile çözüm bulmanız mümkün.

Avcılar Diş kinigi doktorlar

Avcılar’da Ağız ve Diş Sağlığında Profesyonel Adres

Yaşadığınız diş problemlerinde Avcılar’da ikamet ediyorsanız ya da Avcılara yakın lokasyonlarda iseniz tek yapmanız gereken Avcılar diş kliniği araştırmanızı internet üzerinden yapmak ve size en yakın ve istediğiniz hizmetleri içeren diş kliniğinden randevunuzu almak. Bu konuda başvurabileceğiniz profesyonel Avcılar dişçi olarak tanınan Akvadent Diş Polikliniği’ne müracaat etmek. Akvadent Diş Polikliğine dair tüm detaylı bilgileri www.akvadent.com adresinden edinebilir, yetkili müşteri temsilcilerine sitedeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

4/5 - (1 vote)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp