Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası - Beylikdüzü /İstanbul
0850 303 74 74
endefr

Şeffaf Diş Plak Fiyatı – Invisalign Tedavisi

Şeffaf plak (bazen şeffaf diş teli olarak bilinse de) şeffaf diş telinden farklı bir uygulamadır. Üreten firmanın adıyla da (Invisalign) anılan şeffaf diş plağı, yeni nesil ve son derece estetik bir ortodonti tedavi yöntemidir!

Tarih10 Aralık 2021 14:47

Şeffaf Plakİlk muayenenizde plak kullanımıyla dişlerinizin görünümünün istediğiniz sonuca ulaşıp ulaşılamayacağı tespit edilir. İstediğiniz sonuca plak kullanarak varılabileceği durumunda diş yapınız laboratuvara gönderilir. Diş yapınız bilgisayara aktarılarak kullanılacak şeffaf plak sayısı belirlenir.

Dişlerinizin alacağı son durum hastayla paylaşılır. Kişiye özel şeffaf diş plakları üretilir ve hastaya ulaştırılır. Sayısına göre hangi şeffaf plağın ne zaman takılması gerektiği hastaya öğretilir. Düzenli aralıklarla muayene ve kontrol sonrası dişleriniz istediğiniz görünüme kavuşturulur!

Şeffaf Plak Herkese Uygulanabilir mi?

Şeffaf diş plağının her hastaya uygulanması, diş yapısına ve alınmak istenen sonuca göre mümkün olabilir. Ancak öncelikle muayene olunmalıdır.

Şeffaf Plak Fiyatları 2021

Şeffaf plak tedavisi, diğer ortodonti tedavilerinde özellikle estetik açıdan farklı olmasına rağmen fiyatları benzerdir. Kliniğimiz aralıklarla şeffaf diş plakları fiyatlarında kampanyalar düzenlemektedir. Mevcut fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5/5 - (2 votes)
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Ozve dedi ki:

  Merhaba bende te tedavisi görücem şuan çekim dolgu işlemleri falan yapıyorum. Yalniz benimde üst çenem dar ve dişlerimin görüntüsü geniş görünmüyor dışardan dar görünüyo. Bunun için tedaviniz varmı. Teller lemi düzelir bu

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar, Öncelikle Ortodonti tedavisinde bahsetmiş olduğunuz rahatsızlıklar rahatlıkla giderilebiliyor. İstediğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz. 🙂

 2. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba ben 4 sene önce 1 yıl tel tedavisi gördüm ve daha sonra iç tellerim takıldı fakat daha sonra üst çenemde bir dişte kayma oldu ve iç telimin bir kısmı kırıldı doktoruma başvurduğumda çıkan kısmı kesip plak vereceğini ve 1 ay kullanmam gerektiğini söyledi ama iç telin bir kısmı hala duruyor sizce doğru bir yöntem midir acaba çünkü bir kısmını tel tutarken diğer kısımlarda kayma artabilir mi?

  1. Akvadent dedi ki:

   Merhabalar Tuğçe Hanım,
   Ağız içinde ne tür bir uygulama yapıldı ve ne şekilde yapıldığı konusunda bilgim olmadığı için sizleri yanlış yönlendirmek istemem. Ortodonti uzman doktorunuz bu şekilde uygun görmüşse sanırım kendisine danışmanız daha doğru olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

Bir Yorum Yazın

Hemen Arayın

0850 303 74 74

Bilgi Alın

×

  Bilgi Al

  Bilgi Alın

  Whatsapp

  Whatsapp