fbpx
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

Porselen Kaplama

Porselen Kaplama
05.02.2019

porselen kaplama, eskiden beri geleneksel olarak kullanılan metal materyali ile gerçekleştirilmektedir. Yapılan bu uygulama sayesinde, diş üzerine gelen kuvvetlerle dişlere destek olmak ve çiğneme zorluğunu ortadan kalkar.

Dişlerde meydana gelen çürümeler ve bu çürümelerin tedavi edilmesinde kullanılan porselen kaplama ile dişlerin ağızda daha uzun süre kalması sağlanır. Bu dişlerin yapılmasının temel amacı, dişlerin ağızda daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamak ve diş eksikliğini gidererek çiğneme mukavemetini desteklemektir.

Geleneksel olarak kullanılan metal porselen kaplama, güçsüzleşen diş dokusunu destekleyerek ağız içi hareketlerin daha sağlıklı yapılmasını sağlayabilmektir.

porselen diş kaplama

Estetik görünüm açısından da herhangi bir problem yaratmayan porselen kaplama, gelişmiş teknoloji sayesinde daha modern ve estetik diş yapısına ulaşmak isteyenler için farklı seçenekler geliştirilerek uygulanmaktadır. Zirkon diş bunlardan biri olup günümüzde en çok tercih edilen diş seçenekleri arasında görülmektedir.

Zirkon diş kaplama

Daha estetik görünüme sahip olmak isteyen hastalar tarafından daha çok tercih edilen zirkon kaplama, porselen diş kaplama seçenekleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Zirkon diş

Yaprak Porselen

Yaprak porselen, dişlerin dudak kısmında kalan ve yanak kısmında kalan yüzeyleri duruma göre aşındırılarak veya aşındırılmadan uygulanan bir tedavi yöntemidir. Sigara, çay ve kahve lekesinden dolayı dişleri sararan kişiler, estetik görünüm isteyen hastalar için ideal bir yöntemdir.

Lamine diş

Yaprak porselende olduğu gibi dişlerin ön yüzeyi aşındırılarak uygulanan lamine diş, estetik görünüme ulaşmak isteyen hastaların tercih ettikleri porselen kaplama tedavilerinden biridir.

akvadent

Akvadent ile en güzel gülüşlere sahip olun

Beylikdüzü’nde hizmet veren Akvadent Özel Ağız ve Diş Poliklinikliği, diş sorunu yaşayan hastalarına en iyi şekilde yardımcı olarak dişlerinin normal ve doğal görünümüne ulaşmasında yardımcı olmaktadır.

İstanbul porselen kaplama hizmetlerinde sunmuş olduğumuz başarılarımız sayesinde yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımız, beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmekte ve yaşadıkları sorunlardan kısa sürede kurtulmaktadır. Porselen kaplama hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişim numaramızdan polikliniğimize ulaşabilirsiniz.

5/5 - (3 votes)

Dt. Muhyettin Yılmaz

Dt. Muhyettin Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhyettin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu