Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL

Lamine Diş Beylikdüzü

05.02.2019
112
Lamine Diş Beylikdüzü

Estetiğe önem verenler, dişlerinin sürekli olarak beyaz ve düz durmasını isterler. Günümüzün gelişmiş tıp teknolojisi sayesinde istenen bu özelliklere sahip dişlere sahip olunabilmektedir. Lamine diş olarak bilinen uygulama, dişin ön yüzeyinin hafif şekilde aşındırılarak porselen ile kaplanmasına denmektedir.

Lamine Diş Beylikdüzü

Oldukça ince bir tabaka haline işlenen lamine diş, estetik görünüme ulaşmak isteyen kişilerin, ana dişlerini kaybetmeden isteklerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Son zamanlarda fazlasıyla tercih edilen bu yöntem konusunda İstanbul lamine hizmetleri veren poliklinik uzmanlarımız, hassas çalışmalarıyla hastalarımızın sonuçlarından memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Lamine diş nasıl yapılır?

Lamine diş, ince tabaka porselen ile yapılır ve hastanın dişinin ön yüzeyi çok hafif bir şekilde aşındırılarak uygulanır. Laminenin yüksek ışık geçirgenlik özelliğine sahip olması sayesinde, orijinal diş rengine çok yakın olması sağlanır. Aşındırmanın yapılmasının nedeni laminenin rahat oturtulması amacı ile olup dişlerin küçültülmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Sigara, çay ve kahve içiminden dolayı dişlerin sararması durumunda daha sık kullanılan bu tedavi sayesinde, bu tip alışkanlığı olan kişiler için dişlerinin temiz kalmasını sağlayan bir tekniktir.

Lamine diş özellikleri

· Sigara, çay ve kahve alışkanlığı olan kişilere uygulandığında bir daha sararma veya diş renginin değişmesi gibi durumlar söz konusu olmaz,

· Estetik görünümü ile dişlerin son derece güzel görünmesini sağlar,

· Dişlerin doğal formunu bozmadan estetik bir güzellik sağlar,

· Diş taşı, sigara lekesi, çay ve kahve lekesi gibi durumların oluşmasını engeller,

· Yapıştırma işleminde kullanılan medikal yapıştırıcılar son derece kuvvetli olduğu için zamanla lamine dişin düşme gibi durumu söz konusu olmaz.

Lamine dişin ömrü ne kadardır?

Ağız ve diş hastalıklarının oluşmasındaki en büyük nedenler, temizliğe dikkat edilmemesidir. Lamine diş ömrünü uzatmak isteyenlerin bu konulara dikkat etmeleri gerekmektedir. Tırnak yeme, sert cisimleri diş ile kırma gibi durumlardan uzak kalındığında ve gerekli bakım ve temizlik işlemlerinin yapılması durumunda, lamine diş ömrü uzamaktadır.

Lamine diş kimler yaptırabilir?

· Dişlerinin formundan memnun olmayan ve daha iyi bir forma sahip olmak isteyenler,

· Diş hekimlerinin önerileri doğrultusunda, gülüş tasarımı yaptırmak isteyenler,

· Dişleri arasında boşluk bulunanlar,

· Ön dişlerde meydana gelen kırılma ve aşınma durumlarında,

· Ortodondik tedavilerde, alternatif veya tamamlayıcı olarak kullanılır,

· Diş yapısında genetik bir bozukluğun görüldüğü durumlarda,

· Eğri diş yapısına sahip olan hastalarda,

· Çay, kahve ve sigara kullanımından dolayı dişlerde meydana gelen sararma ve renk değişikliği durumunda lamine diş kullanılmaktadır.

Akvadent ile en iyisine sahip olun!

Ağız ve diş hastalıkları konusunda uzman kadromuz ile hizmet verdiğimiz poliklinikliğimiz, uzun zamanların deneyim ve uzmanlığına sahiptir. Beylikdüzü lamine diş uygulama hizmetlerinde bilinen ve tercih edilen poliklinikliğimizi arayarak lamine hakkında detaylı bilgi alabilir, fiyat bilgisine ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu