Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende

Kaçırılmayacak İmplant Kampanyası

Anasayfa » Kaçırılmayacak İmplant Kampanyası

İthal İmplantta Ocak Ayı İçin Fırsatı Kaçırma


Evet yanlış okumadınız 1 adet ithal implant fiyatı sadece 1500 Son Tarih 31 Ocak 2020 Ayrıca Vade Farksız 9 Taksit İmkanı İle 

Hemen Bilgi Al

Doktora Danış

 

Dilerseniz Hemen Doktorumuza İmplant Hakkında Merak Ettikleriniz Sorabilirsiniz.

 


Online Randevu

 

Veya Online RandevuButonu Yardımıyla Ön Randevunuzu Oluşturabilirsiniz..

 


İmplant Hakkında Merak Ettikleriniz…

 


İmplant İle İlgili Daha Fazla Detay Soru – Cevap Yazımızı Aşağıda Okuyabilirsiniz..

 

Sadece 30 Gün Sürecek Olan Kampanyamız İçin Fırsatı Hemen Yakala

 


Diş implant; diş eksikliği durumunda çene kemiğine vida şeklinde konulan titanyum diş köküdür. implant Diş yapımı, titanyum kullanılarak elde edilmektedir bunun nedeni ise vücudun titanyumu kabul etmesi ve doku dostu olmasıdır. implant nedirTek diş eksikliğinden çoklu diş eksikliğine kadar tüm diş sorunlarında kullanılan diş implant, implant nedir diye sorulacak olursa diş hekimliklerinde en yaygın olarak kullanılan yapay diş türüdür. Diş implant, protez veya diğer diş tiplerden ayıran en büyük özelliği, dişte eksiklik olması veya tamamen olmaması durumunda da yapılabilmesidir. Çene kemiğine monte edilen implant diş, belli bir süreden sonra üzerine porselen diş eklenerek tamamlanmaktadır.

Tıp dünyasında en büyük gelişmelerden biri olarak değerlendirilen ve ağız, diş sağlığı açısından gerçek dişe en yakın olarak tanımlanan diş implant, komşu dişlere müdahale gerektirmeden uygulandığı için ve aynı zamanda çiğneme ve dişlerin diğer fonksiyonlarını gerçekleştirmede gerçek dişe daha yakın bir his uyandırdığı için daha fazla tercih edilen bir yöntemdir.

İmplant tedavisi nasıl uygulanır?

Çene kemiğine uygulanan implantlar için öncelikle uygun pozisyonda, çapta ve uzunlukta yuvalar açılmaktadır. Cerrahi bir işlem gerektiren implant tedavisi için seçimin doğru hastane ve doğru doktordan yana yapılması son derece önemlidir. Ortamın sterilizasyon ve hijyen şartlarına uygun olması, kullanılan malzemenin kaliteli olması son derece önemlidir. Uygulama esnasında veya sonrasında enfeksiyon kapılmaması için uygulama yöntemlerine dikkat etmek ve kaliteli malzeme kullanımına özen göstermek, implant tedavisinde en önemli detaylardan biridir.

İmplant Diş tedavisi ne kadar sürer?

Ortalama olarak 1 hafta kadar sürmektedir. İmplant operasyonunda kullanılan dikişlerin kendinden erime özelliğine sahip olması, tedaviyi bir günde de gerçekleştirme imkanı sunabilmektedir. 1 günde implant yapıldığında dişe protez takılmaz.

İmplant tedavisi sonrasında bakım gerekir mi?

İmplantlar, normal dişler gibi bakım gerektiren dişlerdir. Yani normal dişlere yaptığınız gibi bu dişlere de gerekli bakımın yapılması gerekir. Diş kontrolleri yine normal dişlerde olduğu gibi rutin şekilde yapılması gerekir, fırçalama, gargara ve diğer rutin işler de aynı şekilde devam etmelidir. Sigara, kahve, çay içimi fazla olan kişilerin kesinlikle dişlerine gerektiği şekilde bakım yapmaları gerekmektedir.

İmplant tedavisi sonrasında bakım gerekir mi?

İmplant diş bakımı için kullanılacak fırçaların yumuşak olmasına özen göstermek gerekir. Aynı zamanda kullanılan diş macununun da implant için özel olarak tasarlanan macun olmasına dikkat etmek, son derece dişlerin sağlıklı kalmasına ve uzun süre dayanaklığını korumasına yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu