fbpx
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL
ende
Implant
IMPLANTIEREN

Für genaue und lebenslange garantierte Implantate
Wir warten mit unseren Spezialisten auf Sie.

ortodonti
Kieferorthopädie

Für eine erfolgreiche kieferorthopädische Anwendung
Wir warten darauf, Sie mit unseren Fachärzten zu bedienen.

Kanal Tedavisi
Kanalbehandlung

Um Ihnen den Prozess bei der Kanalbehandlung zu erleichtern
und wir bieten eine professionelle Behandlung mit unseren Fachärzten an, um sicherzustellen, dass Sie gesunde Zähne bekommen.

Zirkonyum Kaplama
Zirkonbeschichtung

Wir machen Zirkonbeschichtung mit einer schmerzfreien und schnellen Behandlung
Wir freuen uns darauf, Ihnen das Lächeln zu schenken, das Sie möchten.

Diş Estetiği
Zahnästhetik

Berücksichtigen Sie in Bezug auf die Zahnästhetik Ihre Wünsche und Erwartungen
Wir sind hier, um großartige Ergebnisse zu erzielen.

Pedodonti
Kinderzahnheilkunde

Mit unseren freundlichen Ärzten für Ihre Kinder
Wir stehen zu Ihrer Verfügung, um die richtige Pedodontie zu machen.

UNSERE ARZT
Gesundheitsecke
01.01.2021
İmplant, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. Bunlar eksik dişlerin yerine yapılan, uzun ömürlü ve yaşam boyu sorunsuz şekilde kullanılabilen daha çok titanyumdan yapılan vidalardır. İmplant fiyatları genellikle kullanılan malzemeler nedeniyle değişiklik göstermektedir.
28.05.2019
Diş teli tedavisi, dizilimi bozuk ve çapraşık dişlerin düzeltilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Dişlere uygulanan diş telleri uzun süreli kullanımda dişlerin muazzam bir şekilde düzelmesini sağlamaktadır. Diş teli fiyatı tedavide kullanılan malzemelere bağlı olarak değişmektedir.
01.01.2021
Gülüş Estetiği
Zirkonyum diş kaplama fiyatları ve diş kaplama yöntemi hakkında detaylı bilgiyi bulabileceğiniz geniş kapsamlı bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilir fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
04.02.2019
Porselen diş, herhangi bir nedenle kaybedilmiş ya da işlevini kaybetmiş olan dişlere uygulanan ya da estetik kaygı ile yapılan işleme denir. Porselen diş ile hasta hem sağlıklı görünen dişlere hem de estetik bir gülüşe sahip olur.
08.12.2020
Devlet hastanesinde implant yaptırmak mümkün bir işlemdir. Devlet hastanesinde implant yaptırmak ve diğer diş tedavilerini görebilmek mümkündür.
02.08.2022
İnsanların neredeyse tamamı inci gibi görünümü olan dişlere sahip olmak ister. Ancak gün içerisinde tükettiğimiz yiyecek ve içecekler dişlerimizin lekelenmesine ve istediğimiz beyazlıkta olmasına bir engeldir. Bu nedenle Diş Beyazlatma işlemleriyle dişlerinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.
06.05.2019
Protez diş, dişini ya da dişlerini kaybetmiş kişiler için uygulanan bir işlemdir. Her ne kadar ağız içi bakımınızı tam yapsanız da bazen beklenmedik problemlerle karşılaşmak mümkündür. Dişlerinizle ilgili yaşadığınız sıkıntılar, diş çekimi, dolgu gibi birçok farklı tedavi yöntemleriyle çözülebilir.
10.03.2022
Gülüş Estetiği
Ağız ve diş sağlığı problemleri arasında en çok görülen sorunlardan biri de diş taşıdır. Diş taşı, ağız ve diş bakımına son derece önem veren insanlarda bile meydana gelebilmektedir.
29.08.2022
Gülüş Estetiği
Diş kaplama, hastanın dişinde meydana gelen büyük bir çürük sebebiyle dişin kurtarılamayacağı fark edildiğinde uygulanan diş yüzeyinin kaplanması işlemidir.
Sie können uns anrufen, um weitere Informationen zu unseren Dienstleistungen zu erhalten:
Gönder
Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Randevu Oluştur

Akvadent İletişim Tel Hattı

Akvadent Whatsapp Hattı

Akvadent Randevu